Защо ме мрази снахата - лош човек ли съм?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Защо ме мрази снахата - лош човек ли съм?

Мнениеот Bass » 22 Апр 2015, 17:34

Лельо Живке, ако бях на твоя Цеци, нямаше да ти проговоря повече и щеше да ми забравиш лицето. ;)
Да ми се бъркат в живота по тоя нахален начин - мцък.
Аватар
Bass
 
Мнения: 332
Регистриран на: 21 Апр 2015, 10:44

Re: Защо ме мрази снахата - лош човек ли съм?

Мнениеот Lisica » 22 Апр 2015, 19:38

Когато дойде времето да си търся мъж за цял живот, обещавам много да внимавам да не се казва Цеци и майка му да не е Живка! :mrgreen:
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Защо ме мрази снахата - лош човек ли съм?

Мнениеот Andrey » 23 Апр 2015, 09:41

Всички си обичаме мама, колкото и да е лоша. Само че това най-много да развали семейството - новото, ако това ти е целта - дерзай, ще си имаш стар ерген. :mrgreen:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Защо ме мрази снахата - лош човек ли съм?

Мнениеот rose_92 » 23 Апр 2015, 10:31

Лельо Живке, много добре разбирам защо снахата ти НЕ те харесва. И аз да бях на нейно място и аз нямаше да те харесвам. Когато един ден се омъжа и аз не бих искала свекърва ми да има ключ от апартамента ми и признай си - ровиш по шкафовете и й разглеждаш мазилата и дрехите, нали? Аз мразя някой да ми навлиза в личното пространство и затова не бих искала свекърва ми дори и с добри уж намерения да ми влиза в къщата. Да, той ти е син, но вече има ново семейство и ти ТРЯБВА да приемеш този факт иначе наистина синчето ти ще остане стар ерген ако продължаваш така.
Аз съм изключително голяма чистница, постоянно подреждам, оправям, а моята евентуално бъдеща свекърва е ужасна мърла!!! И никога една лоша дума не съм й казвала, но пак ме мрази вероятно, защото иска сина си само за себе си и ревнува от мен и се страхува да ни й го взема...Ти имаш причини да не я харесваш, но тя си е такава, едва ли ще се промени дори и да й пилиш на главата всеки ден - няма една мърлява жена да стане изведнъж чистница като не й идва отвътре. Приеми, че сина ти я обича такава, каквато е и не се опитвай да й казваш какво да му готви, кога да събира прането и т.н. Тя сама си решава в нейната къща какво и кога да прави. А той не е бебе - ако иска нещо различно за ядене - ами да си сготви сам!!! Какви са тия лиготии. И ако му пречат мръсните чинии ще си ги измие сам - тя да не му е слугиня егати...Много грешно мислене имаш. Това, че на теб ти харесва да го носиш на ръце маминото ти синче, не значи, че и жена му трябва да го прави. Един мъж трябва да помага на жена си в домакинската работа, защото ние също работим и се връщаме изморени вкъщи и не може цялата домакинска работа да лежи на нас, а то, принца, да седи и да чака наготово. Не става така!
Моят съвет към теб е да не влизаш без да са те поканили в апартамента им, не им искай даже и нов ключ. Не се меси в живота на младите, остави ги на мира и приеми, че тази жена е жената, която синът ти е избрал и обича и не се опитвай да развалиш нещата, за да се разделят - изобщо не се надявай на това! :!:
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Re: Защо ме мрази снахата - лош човек ли съм?

Мнениеот Kaya » 23 Апр 2015, 11:14

Свекърва ми беше същата, че и отгоре на всичкото беше намерила интимна играчка и демонстративно я беше сложила на масата в хола! Представяте ли си какъв изрод е?! :shock:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Защо ме мрази снахата - лош човек ли съм?

Мнениеот Lollipop » 23 Апр 2015, 11:34

Предлагам ти да си осиновите едно дете или да станеш приемен родител, така ще има кой да обгрижваш без да съсипваш ничий живот ;)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Защо ме мрази снахата - лош човек ли съм?

Мнениеот RUMI1 » 23 Апр 2015, 13:24

И моята свекърва е същата проклетница като теб! Имаше ключ от дома, но ние слагахме ключа от вътрешната страна на вратата, за да не може да влиза докато сме вътре. Нахалницата ни кацваше почти всяка сутрин в 6 сутринта - за да ни "помагала" Баси ужаса, ние искахме да сме интимни, тя довтасва и почва да звъни като за умряло. Най-накрая мъжът ми й каза - да спре да идва да досажда ако иска да си има внучета, или ние ще спрем звънеца, или ще продадем апартамента и ще отидем да живеем другаде (тя живееше на съседния етаж).

Това твоето е мега нахално - как така ще влизаш в чужд дом??? Снаха ти влиза ли в твоят??? дали е чистница или не е чистница -това си е твое собствено мнение само. Може пък да не мие чиниите, защото правят нон-стоп секс, и това им е по-приятно. Не си ли се замисляла?? Хаха - не ти изнася, нали.

Ще ти тежи на съвестта ако опиташ да ги разделиш. Моята свекърва раздели брата на моя мъж с двете му предни приятелки, и в резултат на което той отиде да живее в чужбина - то тази не се трае баси. В резултат на което момчето се върна от чужбина с момиче, което вече беше бременно, и бабушкерницата остана с пръст в г*з.

Сега й е забранено да разговаря със снахата освен да каже "добър ден" ако се видят на пътя. Внучето вижда в месеца по веднъж, и то само ако е придружено от майка си, за по 15-20 минути.
Сега бабушкерницата съжалява мега много, обаче като е била проста и не е мислила си е виновна сама.

Не си и помисляй да им влизаш в апартамента, или пък да им даваш наставления как да си въртят домакинстовот, или още по-зле - не си и въобразявай да им даваш наставления как да си гледат децата. Защото те ще се изнесат от отсрещния апартамент, момичето ще насъска мъжа си срещу теб, и в резултат ти ще си останеш сам-сама, пък било то и голяма чистофайница. Внучетата си няма да виждаш и да познаваш. Ще си ги гледаш отдалеееч-отдалееч как си играят по площадките, обаче синът ти ще ти е забранил да се доближаваш до тях.
Снаха ти ще си изкара забрана за доближаване от полицията за теб и тогава ти, на дърти години, ще ревеш ли, ревеш - ама файда никва.

Вземи, че сега се освести - докато не е станало късно. и прогони от тъпата си глава всякакви мисли, с които смяташ да обиждаш момичето. Недей никога й предлага съвети или помощ, ако не са ти поискани. Вземи се в ръце. Грижи се за дядото ако искаш да се грижиш за някого, не се меси в живота на младите.

Дано и другите проклети свекърви го прочетат това, дано им влезе малко акъл в главата, макар че на дърти години ...
RUMI1
 
Мнения: 2
Регистриран на: 23 Апр 2015, 12:55

Re: Защо ме мрази снахата - лош човек ли съм?

Мнениеот BeenieGal » 23 Апр 2015, 14:26

RUMI1 написа:И моята свекърва е същата проклетница като теб! Имаше ключ от дома, но ние слагахме ключа от вътрешната страна на вратата, за да не може да влиза докато сме вътре. Нахалницата ни кацваше почти всяка сутрин в 6 сутринта - за да ни "помагала" Баси ужаса, ние искахме да сме интимни, тя довтасва и почва да звъни като за умряло. Най-накрая мъжът ми й каза - да спре да идва да досажда ако иска да си има внучета, или ние ще спрем звънеца, или ще продадем апартамента и ще отидем да живеем другаде (тя живееше на съседния етаж).

Това твоето е мега нахално - как така ще влизаш в чужд дом??? Снаха ти влиза ли в твоят??? дали е чистница или не е чистница -това си е твое собствено мнение само. Може пък да не мие чиниите, защото правят нон-стоп секс, и това им е по-приятно. Не си ли се замисляла?? Хаха - не ти изнася, нали.

Ще ти тежи на съвестта ако опиташ да ги разделиш. Моята свекърва раздели брата на моя мъж с двете му предни приятелки, и в резултат на което той отиде да живее в чужбина - то тази не се трае баси. В резултат на което момчето се върна от чужбина с момиче, което вече беше бременно, и бабушкерницата остана с пръст в г*з.

Сега й е забранено да разговаря със снахата освен да каже "добър ден" ако се видят на пътя. Внучето вижда в месеца по веднъж, и то само ако е придружено от майка си, за по 15-20 минути.
Сега бабушкерницата съжалява мега много, обаче като е била проста и не е мислила си е виновна сама.

Не си и помисляй да им влизаш в апартамента, или пък да им даваш наставления как да си въртят домакинстовот, или още по-зле - не си и въобразявай да им даваш наставления как да си гледат децата. Защото те ще се изнесат от отсрещния апартамент, момичето ще насъска мъжа си срещу теб, и в резултат ти ще си останеш сам-сама, пък било то и голяма чистофайница. Внучетата си няма да виждаш и да познаваш. Ще си ги гледаш отдалеееч-отдалееч как си играят по площадките, обаче синът ти ще ти е забранил да се доближаваш до тях.
Снаха ти ще си изкара забрана за доближаване от полицията за теб и тогава ти, на дърти години, ще ревеш ли, ревеш - ама файда никва.

Вземи, че сега се освести - докато не е станало късно. и прогони от тъпата си глава всякакви мисли, с които смяташ да обиждаш момичето. Недей никога й предлага съвети или помощ, ако не са ти поискани. Вземи се в ръце. Грижи се за дядото ако искаш да се грижиш за някого, не се меси в живота на младите.

Дано и другите проклети свекърви го прочетат това, дано им влезе малко акъл в главата, макар че на дърти години ...

Браво, Руми, хубав пост и хубав мъж си открила, мъж на място му се казва на това :!: :!: :!: Аз нямам гадже :arrow: нямам проблеми, така че нищо не мога да кажа по темата, освен да те поздравя за избора!
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Защо ме мрази снахата - лош човек ли съм?

Мнениеот rabotnata pchela » 23 Апр 2015, 15:24

До някъде разбирам държанието на Леля Живка, все пак е много трудно, когато дойде времето да се разделяме със синовете си, ние изпитваме страшна любов към тях, а накрая те ни оставят, ясно е.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Защо ме мрази снахата - лош човек ли съм?

Мнениеот Леля Живка » 23 Апр 2015, 16:36

RUMI1 написа:И моята свекърва е същата проклетница като теб! Имаше ключ от дома, но ние слагахме ключа от вътрешната страна на вратата, за да не може да влиза докато сме вътре. Нахалницата ни кацваше почти всяка сутрин в 6 сутринта - за да ни "помагала" Баси ужаса, ние искахме да сме интимни, тя довтасва и почва да звъни като за умряло. Най-накрая мъжът ми й каза - да спре да идва да досажда ако иска да си има внучета, или ние ще спрем звънеца, или ще продадем апартамента и ще отидем да живеем другаде (тя живееше на съседния етаж).

Това твоето е мега нахално - как така ще влизаш в чужд дом??? Снаха ти влиза ли в твоят??? дали е чистница или не е чистница -това си е твое собствено мнение само. Може пък да не мие чиниите, защото правят нон-стоп секс, и това им е по-приятно. Не си ли се замисляла?? Хаха - не ти изнася, нали.

Ще ти тежи на съвестта ако опиташ да ги разделиш. Моята свекърва раздели брата на моя мъж с двете му предни приятелки, и в резултат на което той отиде да живее в чужбина - то тази не се трае баси. В резултат на което момчето се върна от чужбина с момиче, което вече беше бременно, и бабушкерницата остана с пръст в г*з.

Сега й е забранено да разговаря със снахата освен да каже "добър ден" ако се видят на пътя. Внучето вижда в месеца по веднъж, и то само ако е придружено от майка си, за по 15-20 минути.
Сега бабушкерницата съжалява мега много, обаче като е била проста и не е мислила си е виновна сама.

Не си и помисляй да им влизаш в апартамента, или пък да им даваш наставления как да си въртят домакинстовот, или още по-зле - не си и въобразявай да им даваш наставления как да си гледат децата. Защото те ще се изнесат от отсрещния апартамент, момичето ще насъска мъжа си срещу теб, и в резултат ти ще си останеш сам-сама, пък било то и голяма чистофайница. Внучетата си няма да виждаш и да познаваш. Ще си ги гледаш отдалеееч-отдалееч как си играят по площадките, обаче синът ти ще ти е забранил да се доближаваш до тях.
Снаха ти ще си изкара забрана за доближаване от полицията за теб и тогава ти, на дърти години, ще ревеш ли, ревеш - ама файда никва.

Вземи, че сега се освести - докато не е станало късно. и прогони от тъпата си глава всякакви мисли, с които смяташ да обиждаш момичето. Недей никога й предлага съвети или помощ, ако не са ти поискани. Вземи се в ръце. Грижи се за дядото ако искаш да се грижиш за някого, не се меси в живота на младите.

Дано и другите проклети свекърви го прочетат това, дано им влезе малко акъл в главата, макар че на дърти години ...

Руми, не вярвам, че тая ще има толкова акъл. Жестоко се лъжеш, че ходя да им звъня през половин час, но като се приберат нормално да ида да ги видя, или като сготвя защо да не им занеса? А тя ме гледа от вратата като борсук, усмихва ми се, но съм наясно, че ме мрази. А аз уж всичко правя те да са добре и синът ми да е щастлив. :!:
Леля Живка
 
Мнения: 86
Регистриран на: 01 Апр 2015, 15:14

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта