Защо ме мрази снахата - лош човек ли съм?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Защо ме мрази снахата - лош човек ли съм?

Мнениеот Леля Живка » 23 Апр 2015, 16:48

Сега започнаха да правят ремонт по апартамента, започнаха от банята, и онзи ден, когато ходих видях, че са я направили цялата в зелено, с някакви цветя и не знам си какво, а изрично им бях казала, че съм купила завеси за банята и те ще са добре със сини плочки, но кой ли да слуша мнението ми? На Силвето това ѝ харесвало! Бива ли Силвето да се слуша само? И печка не знам си каква си купили, сякаш им пречеше печка, която е имаше, готвя на нея от 20 години! :| Не знам какво иска още, това момиче никога не е доволно, иска всичко да промени, не ми перчи, нека подновяват, но защо не ме питат на мен какво би ми харесало?!
Леля Живка
 
Мнения: 86
Регистриран на: 01 Апр 2015, 15:14

Re: Защо ме мрази снахата - лош човек ли съм?

Мнениеот Monika_Spasova » 23 Апр 2015, 20:17

На теб какво ти пречат плочките? :)) Нека да си ги правят както искат, момичето и синът ти правят ремонт, а ти се оплакваш, нима искат пари от теб, време, внимание, че имаш претенции?
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Защо ме мрази снахата - лош човек ли съм?

Мнениеот silver933 » 23 Апр 2015, 20:52

Моята мила мама е същата откачалка. Идва у нас, когато ѝ дойде на ума, в началото жената много се нервираше, но сега свикна. Не мога да ѝ взема ключа, тя с такава радост идва у нас и се мисли за много важна! :) За щастие не ни рови из нещата, идва и най-много да сготви някоя манджа, която всички с радост изяждаме. Не се е случвало да ни мие пода или да ни простира дрехите, или да прибира, да речем. Разбира се имали сме някоя и друга конфузна ситуация, но сега се смеем на това, в началото, моята приятелка, като беше много примерна, като идваше на гости майка ми я слагаше да спи в отделна стая, а вечерта един от двмата се домъкваше тайно при другия. Ненормална история! :lol: Майка ми ни е хващала, като се преместихме самостоятелно жилище идва мама, пита разпитва, ходят с жена ми да пазаруват плочки и на маникюр, едната дипломатично хули другата и така взаимно. В името на любовта към мен, това ме ласкае.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Защо ме мрази снахата - лош човек ли съм?

Мнениеот rose_92 » 24 Апр 2015, 02:26

Живке, дори апартамента да е твой, щом сега в него живее сина ти и снаха ти, той се води техен! Те двамата ще решават къде какво да правят, ти коя си там, че да казваш кой какви плочки и тапети ще лепи?! Как може да си толкова нахална?! И много ясно, че ще си купят нова печка след като старата е на 20 години :!: Трябва да се научиш да приемаш промените, които ти поднася живота и да се примиряваш с тях. Не може да се опитваш да си налагаш мнението в чужда къща. И ако не бъдеш поканена на гости лично от снахата, по-добре не се вясвай при тях - това е моят съвет! И аз да бях и аз бих те гледала лошо като ми цъфнеш на вратата след като съм се прибрала изморена от работа и искам например да си почина...Ти самата не осъзнаваш как се държиш и се чудиш защо снаха ти не те харесва..Е, надявам се, че вече си разбрала какви може да са причините и да си вземеш поука. Аз ако съм на мястото на снаха ти ако продължаваш да ми досаждаш и да се месиш къде какво и как да се ремонтира в МОЯ ДОМ, бих накарала мъжа си да продадем апартамента и да се преместим далече от свекърва като теб..
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Re: Защо ме мрази снахата - лош човек ли съм?

Мнениеот rabotnata pchela » 24 Апр 2015, 06:51

Абе стана ясно, защо леля живка я мразят, обаче вие не сте ли се замисляли, като снахи, че понякога ние лазим по нервите на свекървите си, някой своя грешка може ли да отчете? :)
Аз само за едно се сещам, нали съм си света вода, когато се запознах с мойто Свеки, забравих да ѝ кажа "добър ден", ами директно съм минала на въпроса. Май само това ми е лошото, защото е казвала, че много пъти ме е хвалила пред приятелките си, защото съм била много готина. :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Защо ме мрази снахата - лош човек ли съм?

Мнениеот paleche » 24 Апр 2015, 08:56

Оставете сина си и избранницата му да живеят както на тях им харесва.Как може да влизате у тях без да са ви помолили те!?Ако снаха ви беше ви помолила да й миете чиниите и да й съберете прането- да ,влезте.След като никой не ви е искал помощта,защо се натрапвате!?Нали са големи хора,ако снаха ви по същият начин идва у вас без да знаете да ви прибира прането,да ви готви и да ви чисти ,само защото го правела по свое мнение по-добре от вас,как бихте се почуствали вие?
Синът ви вече е голям и има свой живот,ехо- още ли не сте го осъзнали!?
Все пак мама няма да е вечна,да не искате да остане стар ерген,самотен и когато вас вече ви няма ,да няма и с кой да прекара старините си- когато ще има най-голяма нужда от помощ и подкрепа?
paleche
 
Мнения: 1
Регистриран на: 24 Апр 2015, 08:45

Re: Защо ме мрази снахата - лош човек ли съм?

Мнениеот Pipilota » 24 Апр 2015, 09:19

ОФ и аз ще ставам снаха и не знам направо как ще се справям, като дойде времето да си деля децата с някоя мадама :) Надявам се да не изчаткам толкова :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Защо ме мрази снахата - лош човек ли съм?

Мнениеот Bass » 24 Апр 2015, 10:11

Имам сериозни подозрения, че леля Живка е интернет трол, който в момента си прави груб т*шак във форума.
Аватар
Bass
 
Мнения: 332
Регистриран на: 21 Апр 2015, 10:44

Re: Защо ме мрази снахата - лош човек ли съм?

Мнениеот rabotnata pchela » 24 Апр 2015, 10:28

Bass написа:Имам сериозни подозрения, че леля Живка е интернет трол, който в момента си прави груб т*шак във форума.

Защо пък? Толкова примери има за такива истории, само че винаги сме свикнали снахите да се оплакват, защото не е присъщо на свекървите да пишат из нета. :roll: Ти ако си мислиш, че тва е единичен случай жестоко се лъжеш просто, сякви откачени ги има... лошото е, че тряя да живеем с тях. На синовете ви е широко около врата... :lol: :lol: :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Защо ме мрази снахата - лош човек ли съм?

Мнениеот Bass » 24 Апр 2015, 11:03

rabotnata pchela написа:
Bass написа:Имам сериозни подозрения, че леля Живка е интернет трол, който в момента си прави груб т*шак във форума.

Защо пък? Толкова примери има за такива истории, само че винаги сме свикнали снахите да се оплакват, защото не е присъщо на свекървите да пишат из нета. :roll: Ти ако си мислиш, че тва е единичен случай жестоко се лъжеш просто, сякви откачени ги има... лошото е, че тряя да живеем с тях. На синовете ви е широко около врата... :lol: :lol: :lol:

То ги има, ама ако проследиш хронологията на мненията и си дадеш сметка, че леля ти Живка не е първа младост и е адски неадекватна (в случай, че нали, she's a real person), почваш да се питаш... Бе тая жена, с тоя манталитет, що не гледа турски сериали, ми пише във форум? Щот е трол, затва. Разкрихме я. Сори, нот сори, лелче.
Аватар
Bass
 
Мнения: 332
Регистриран на: 21 Апр 2015, 10:44

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта