Защо ме мрази снахата - лош човек ли съм?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Защо ме мрази снахата - лош човек ли съм?

Мнениеот Kaya » 24 Апр 2015, 11:04

rabotnata pchela написа:Защо пък? Толкова примери има за такива истории, само че винаги сме свикнали снахите да се оплакват, защото не е присъщо на свекървите да пишат из нета. :roll: Ти ако си мислиш, че тва е единичен случай жестоко се лъжеш просто, сякви откачени ги има... лошото е, че тряя да живеем с тях. На синовете ви е широко около врата... :lol: :lol: :lol:

Аз не се учудвам, на моя приятелка свекървата беше така, че не ѝ позволяваше да излиза без позволение, нито да се храни, ако мъжът ѝ не се е прибрал. Дори въпреки че кърмеше не ѝ позволяваше да яде, докато него го няма по цял ден на работа. :|
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Защо ме мрази снахата - лош човек ли съм?

Мнениеот silver933 » 24 Апр 2015, 13:06

Kaya написа:Аз не се учудвам, на моя приятелка свекървата беше така, че не ѝ позволяваше да излиза без позволение, нито да се храни, ако мъжът ѝ не се е прибрал. Дори въпреки че кърмеше не ѝ позволяваше да яде, докато него го няма по цял ден на работа. :|

Това вече не мога да го повярвам. Звучи ми малко като извадка от индийски сериал, даже в турските не ги болят толкоз главите... :?
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Защо ме мрази снахата - лош човек ли съм?

Мнениеот Леля Живка » 24 Апр 2015, 13:36

Може би до някъде имате право, след като досега съм виждала все как са му са се разбивали връзките, вече изпитвам страх на каква ще попадне, а накрая само той страда. :| Ще се постарая да не им се бъркам толкова, макар че ми е трудно да свикна с идеята, че вече съм никой за него. Преди говориха да дойдат у дома за няколко седмици, докато тече ремонта, дано да си сближим настроенията, а аз ще стискам зъби и ще идвам във форума на вас да мрънкам колко я мразя. :mrgreen: пък се надявам после да се окаже че съм сгрешила. ;) А за завесите на банята, ще си ги сложа у нас, като не ги искат те. Не ми се ще да съм лоша свекърва, затова направих и темата, за да видя и младежката гледна точка, на мен ми боде очите, но сте прави, че накрая няма да изляза суха от водата. :roll:
Леля Живка
 
Мнения: 86
Регистриран на: 01 Апр 2015, 15:14

Re: Защо ме мрази снахата - лош човек ли съм?

Мнениеот Леля Живка » 24 Апр 2015, 13:43

Bass написа:Имам сериозни подозрения, че леля Живка е интернет трол, който в момента си прави груб т*шак във форума.

???????????
Bass написа:То ги има, ама ако проследиш хронологията на мненията и си дадеш сметка, че леля ти Живка не е първа младост и е адски неадекватна (в случай, че нали, she's a real person), почваш да се питаш... Бе тая жена, с тоя манталитет, що не гледа турски сериали, ми пише във форум? Щот е трол, затва. Разкрихме я. Сори, нот сори, лелче.

Има ли възрастова граница за писането по форумите, мислих че стига да си над 18г., пък за сериалите не съм усетила, че има с кой да ги обсъждам иначе те не ми пречат на разглеждането в интернет. :!: Мисля, че се чудиш защо да се заяждаш, но всеки има мнение, здраве да е. ;)
Леля Живка
 
Мнения: 86
Регистриран на: 01 Апр 2015, 15:14

Re: Защо ме мрази снахата - лош човек ли съм?

Мнениеот borkova » 24 Апр 2015, 14:01

Моята свекърва, че ме гледа накриво, гледа ме,но пък не й давам да ме командори, не й премълчавам, каквото има си й го казвам, харесва й или не, да стиска зъби или да си ходи, поне е в нея избора! :lol:
borkova
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 10:29

Re: Защо ме мрази снахата - лош човек ли съм?

Мнениеот Bass » 24 Апр 2015, 14:06

Леля Живка написа:
Bass написа:Имам сериозни подозрения, че леля Живка е интернет трол, който в момента си прави груб т*шак във форума.

???????????
Bass написа:То ги има, ама ако проследиш хронологията на мненията и си дадеш сметка, че леля ти Живка не е първа младост и е адски неадекватна (в случай, че нали, she's a real person), почваш да се питаш... Бе тая жена, с тоя манталитет, що не гледа турски сериали, ми пише във форум? Щот е трол, затва. Разкрихме я. Сори, нот сори, лелче.

Има ли възрастова граница за писането по форумите, мислих че стига да си над 18г., пък за сериалите не съм усетила, че има с кой да ги обсъждам иначе те не ми пречат на разглеждането в интернет. :!: Мисля, че се чудиш защо да се заяждаш, но всеки има мнение, здраве да е. ;)

О, въобще не се заяждам. Дето се вика, 'ич ми не е. Просто съм убеден, че тая тема е с цел спам, ми не, щото си досадно свекървище, което е решило да почерни живота на нещастния си син.
Аватар
Bass
 
Мнения: 332
Регистриран на: 21 Апр 2015, 10:44

Re: Защо ме мрази снахата - лош човек ли съм?

Мнениеот Леля Живка » 24 Апр 2015, 14:13

Значи разбираме, че сме се разбрали, пък останалото са си лични мнения, които нямат нужда просто. :roll:
А хич не ми се иска да си почерням снахата, сакън! :mrgreen:
Леля Живка
 
Мнения: 86
Регистриран на: 01 Апр 2015, 15:14

Re: Защо ме мрази снахата - лош човек ли съм?

Мнениеот Bass » 24 Апр 2015, 14:15

Леля Живка написа:Значи разбираме, че сме се разбрали, пък останалото са си лични мнения, които нямат нужда просто. :roll:
А хич не ми се иска да си почерням снахата, сакън! :mrgreen:

Да бе, по принцип всичко е шест. Гледай какво са ти писали хората, мен ме остави. ;)
Аватар
Bass
 
Мнения: 332
Регистриран на: 21 Апр 2015, 10:44

Re: Защо ме мрази снахата - лош човек ли съм?

Мнениеот Mon_ton » 24 Апр 2015, 15:20

Дано ти е прозряло, Лельо Живке, ако искаш уважение, покажи и ти такова ;) Аз се надявам и моята бъдеща свекърва да стигне до този извод... някога! :roll:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Защо ме мрази снахата - лош човек ли съм?

Мнениеот RUMI1 » 24 Апр 2015, 15:35

Повечето неща хората по-горе са написали вече, които мислех и аз да спомена...
Ако все още имаш някакво собственическо чувство към апартамента им - вземи, че им кажи още отсега, за да не станат после по-големи разправии - или го даваш с най-добри чувства и забравяш че е твой, и никога повече не им натякваш, или още от сега им казваш да си знаят, че живеят на квартира, в която временно не плащат наем.

Ако повдигнеш този въпрос на по-късен етап, когато вече са го модернизирали - ужасен ужас тогава те чака!!!

Нали заете - "Пътят към ада е постлан с добри намерения" ...

Това мисля, че описва адекватно начинът на мислене на всяка свекърва ..
RUMI1
 
Мнения: 2
Регистриран на: 23 Апр 2015, 12:55

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта