Защо ме мрази снахата - лош човек ли съм?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Защо ме мрази снахата - лош човек ли съм?

Мнениеот Mon_ton » 24 Апр 2015, 15:45

RUMI1 написа:Повечето неща хората по-горе са написали вече, които мислех и аз да спомена...
Ако все още имаш някакво собственическо чувство към апартамента им - вземи, че им кажи още отсега, за да не станат после по-големи разправии - или го даваш с най-добри чувства и забравяш че е твой, и никога повече не им натякваш, или още от сега им казваш да си знаят, че живеят на квартира, в която временно не плащат наем.

Ако повдигнеш този въпрос на по-късен етап, когато вече са го модернизирали - ужасен ужас тогава те чака!!!

Нали заете - "Пътят към ада е постлан с добри намерения" ...

Това мисля, че описва адекватно начинът на мислене на всяка свекърва ..

Аз се чудя защо правят ремонт на апартамент, който не се знае дали ще бъде техен, утре може взаимно страните да се изпокарат и какво се случва, и разпра за пари ли!?
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Защо ме мрази снахата - лош човек ли съм?

Мнениеот Bass » 24 Апр 2015, 16:24

Mon_ton написа:
RUMI1 написа:Повечето неща хората по-горе са написали вече, които мислех и аз да спомена...
Ако все още имаш някакво собственическо чувство към апартамента им - вземи, че им кажи още отсега, за да не станат после по-големи разправии - или го даваш с най-добри чувства и забравяш че е твой, и никога повече не им натякваш, или още от сега им казваш да си знаят, че живеят на квартира, в която временно не плащат наем.

Ако повдигнеш този въпрос на по-късен етап, когато вече са го модернизирали - ужасен ужас тогава те чака!!!

Нали заете - "Пътят към ада е постлан с добри намерения" ...

Това мисля, че описва адекватно начинът на мислене на всяка свекърва ..

Аз се чудя защо правят ремонт на апартамент, който не се знае дали ще бъде техен, утре може взаимно страните да се изпокарат и какво се случва, и разпра за пари ли!?

Единия ще вземе плочките, другия - тоалетната чиния и е чиста работата. Тая тема е пълен бъзик.
Аватар
Bass
 
Мнения: 332
Регистриран на: 21 Апр 2015, 10:44

Re: Защо ме мрази снахата - лош човек ли съм?

Мнениеот mimeto90 » 25 Юни 2015, 13:35

:D :D Това ми напомня за онзи младеж, който се разделил с гаджето си и разрязал всичките им вещи на половина, ама буквално си ги е разделил, като ги продаваше на някакви символични пари :D
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

Re: Защо ме мрази снахата - лош човек ли съм?

Мнениеот Тонина95 » 22 Юни 2020, 20:46

Защо ви е трябвало въобще да живеете наблизо или да се опитвате да поддържате контакт? Не е било необходимо, всеки да си знае собственото място. И да имате взимане-даване само ако имате нужда един от друг. Непотърсеното добро е винаги зло.
Тонина95
 
Мнения: 19
Регистриран на: 20 Юни 2020, 15:49

Предишна

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта