Защо ме мрази снахата - лош човек ли съм?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Защо ме мрази снахата - лош човек ли съм?

Мнениеот Леля Живка » 22 Апр 2015, 14:30

От скоро синът ми дойде да живее в съседния апартамент с приятелката си, която скоро ще ми бъде официално снаха. Всичко хубаво, но от сега усещам, че това момиче ме ненавижда. Досега не съм давала поводи да се дразнят, но тя е недоволна от всичко! Имах ключ от апартамента, който ми взеха уж, за да извадят допълнителен, но така и не ми го върнаха. Разбрах, че е мрънкала, че съм влизала у тях (или по-скоро у нас :x ), а аз ходих веднъж, като бяха на почивка да им измия чиниите, че няма да червясват там много ясно, и веднъж, защото започна да вали и да прибера прането! Какво толкова лошо съм направила, но не, мрънка, мрънка и синът ми се разсърди. Само си намира поводи да е недоволна и да иска някакви неща. Синът ми спря да помага финансово, въпреки че преди се грижеше не само за нас, но и за сестра си, но вече не е така. Затворили са се и не искат дори да идват на семейните ни срещи! Снахата нищо не подхваща, у тях една кочина, чиниите им стоят по цяла нощ, обяснявам, че Цеци не обича такива неща, обича да му е чисто, да му е подредено, а не да се препъва в боклуци, казвам, че всеки ден ново нещо готвя, не яде по два пъти едно и също, не ползва обикновен сапун е само душгел! Тя си мисли, че се налагам, а аз да ги улесня искам! Какво да правя вече?! Тази малката е непоносима! :(((
Леля Живка
 
Мнения: 86
Регистриран на: 01 Апр 2015, 15:14

Re: Защо ме мрази снахата - лош човек ли съм?

Мнениеот Mon_ton » 22 Апр 2015, 14:40

Въпросът е защо влизаш, без да са ти позволили и да си искала разрешение?!
Трябва да се съобразиш, че твоят Цеци вече не е малък, а е мъж, има си жена и надали иска да се стигне до спечената ситуация, в която да ги завариш на калъп :!:
Ти също надали искаш. :mrgreen:
Остави младите на спокойствие.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Защо ме мрази снахата - лош човек ли съм?

Мнениеот dinkog » 22 Апр 2015, 14:41

Глууупости Лельо Живке! В правото ти си, все пак апартамента разбирам, че е твой, значи имаш право да влизаш когато си поискаш и всичко правиш, да се чувства добре сина ти! Не я слушай тая новата..
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Защо ме мрази снахата - лош човек ли съм?

Мнениеот dinkog » 22 Апр 2015, 14:42

Mon_ton написа:Въпросът е защо влизаш, без да са ти позволили и да си искала разрешение?!
Трябва да се съобразиш, че твоят Цеци вече не е малък, а е мъж, има си жена и надали иска да се стигне до спечената ситуация, в която да ги завариш на калъп :!:
Ти също надали искаш. :mrgreen:
Остави младите на спокойствие.

Е хайде сега, ако тръгнеш по всяко време да се натискаш, моля ти се. Сякаш само това правят. Ми трябва ли да живеят в кочината, щото мацката я мързи да диша?! :?:
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Защо ме мрази снахата - лош човек ли съм?

Мнениеот LaCoquine » 22 Апр 2015, 14:48

Абе как така ще се месите на младите, ами влезте да им светите под чаршафите като много му знаете реда! Какви хора сте, ще правят каквото си искат, все пак щом сте им го дали това място, сте осъзнавали, че няма да живеете заедно, а до тях, личното пространство е много важно и не може да съдиш хората за начина, по който живеят!
LaCoquine
 
Мнения: 291
Регистриран на: 10 Юли 2014, 14:58

Re: Защо ме мрази снахата - лош човек ли съм?

Мнениеот kauda » 22 Апр 2015, 14:56

Да знаеш, Живке, в този случай си лош човек, защо се намесваш в отношенията на децата?
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Защо ме мрази снахата - лош човек ли съм?

Мнениеот fawla » 22 Апр 2015, 15:46

Ти с какъв акъл влизаш у тях? Дали е мръсно или чисто е техен проблем, синът ти ако не си го направила мамино синче, би следвало да може да се справи с проблемите си и да каже на жена си какво иска и какво му харесва! Ако искаш да види Цеци стар ерген продължавай в същия дух, никоя нормална жена няма да си вкара таралеж в гащите с подобна свекърва! :!: :!: :!:
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Защо ме мрази снахата - лош човек ли съм?

Мнениеот Леля Живка » 22 Апр 2015, 16:04

В края на краищата не е нормално да толерирам това, че снаха ми е мърла, един ден и деца ще имат и ще трябва да гледат по 3 дена мръсните чинии в чешмата ли, или пък чаршафите да се веят на терасата по 5 дена, айде, айде! Вчера сготвих на сина ми любимото и викам да ги извикам на вечеря, дойдоха а тя ми се прави, че не ядяла. Може ли цялата къща да се съобразява с нея, че била вегетарианка? Само претенции и разиграване!
Леля Живка
 
Мнения: 86
Регистриран на: 01 Апр 2015, 15:14

Re: Защо ме мрази снахата - лош човек ли съм?

Мнениеот mangusta » 22 Апр 2015, 16:11

Леля Живка написа:В края на краищата не е нормално да толерирам това, че снаха ми е мърла, един ден и деца ще имат и ще трябва да гледат по 3 дена мръсните чинии в чешмата ли, или пък чаршафите да се веят на терасата по 5 дена, айде, айде! Вчера сготвих на сина ми любимото и викам да ги извикам на вечеря, дойдоха а тя ми се прави, че не ядяла. Може ли цялата къща да се съобразява с нея, че била вегетарианка? Само претенции и разиграване!

Мърла, мърла, ама си е нейната къща, нейните деца, не те зная колко си чистница ти или само така си мислиш, ама всеки си знае! А ти, че си решила да не се съобразиш с нея и предпочитанията й, е друг въпрос! Сама си създаваш драмите, после ревеш от тях! :D
mangusta
 
Мнения: 415
Регистриран на: 31 Яну 2014, 15:23

Re: Защо ме мрази снахата - лош човек ли съм?

Мнениеот Леля Живка » 22 Апр 2015, 16:14

Надявам се, че ще се осъзнае Цеци и ще я зареже, не може толкова капризна и мърлява снаха да имам, а иначе - претенции големи!
Леля Живка
 
Мнения: 86
Регистриран на: 01 Апр 2015, 15:14

Следваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта