ЛАНАФОРМ клин за оформяне на тялото?

Апарати, аксесоари и уреди с медицинска или козметична употреба - задайте своя въпрос и вижте повече мнения.

ЛАНАФОРМ клин за оформяне на тялото?

Мнениеот bubulina » 04 Окт 2011, 10:57

Имат ли ефект клиновете Ланаформ? Гледам има доста варианти за целулит и за отслабване. Може ли да ми препоръчате някои?
bubulina
 
Мнения: 292
Регистриран на: 11 Апр 2011, 14:40

Re: ЛАНОФАРМ клин за оформяне на тялото?

Мнениеот southern_sun » 04 Окт 2011, 12:35

bubulina написа:Имат ли ефект клиновете Ланофарм? Гледам има доста вариянти за целулит и за отслабване. Може ли да ми препоръчате някои?

Не вярвам да има ефект носенето на клин, освен ако не е със затоплящ ефект. Не ми се е налагало да нося подобно нещо, така, че не мога да помогна със съвет.
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: ЛАНОФАРМ клин за оформяне на тялото?

Мнениеот totka_lukanova » 11 Окт 2011, 13:04

Може би те запарва, потиш се и така отслабваш и целулита изчезва. :D Едно време се увивах с едни найлони и ходих да бягам така, може би клина е нещо подобно.
totka_lukanova
 
Мнения: 224
Регистриран на: 27 Апр 2011, 14:40

Re: ЛАНОФАРМ клин за оформяне на тялото?

Мнениеот valiart » 18 Окт 2011, 21:41

Здравейте, искам да споделя своите отлични впечатления от оформящото бельо на Lanaform. Резултата страхотно ме изненада! Определено много съм доволна - изключително комфортно и качествено бельо на разумна цена. Просто не мога да поварявам, че може да съществува нещо такова в тази вълшебна комбинация!:)
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: ЛАНОФАРМ клин за оформяне на тялото?

Мнениеот Violetta » 19 Окт 2011, 00:06

Аз постигам същия ефект с найлонов стреч около бедрата ми. Има много добър и бърз ефект.
Violetta
 
Мнения: 466
Регистриран на: 28 Апр 2011, 22:58

Re: ЛАНОФАРМ клин за оформяне на тялото?

Мнениеот valiart » 23 Окт 2011, 14:44

Препоръчвам клина на Ланаформ вместо стреча;) Сега мисля да си взема друг модел Оформящ и отслабващ клин с турмалин и бамбук.

Стяга силуета, намалява натрупванията, засилва кръвообръщението.

Тайната на клинът Mass&slim e в иновативната тъкан за отслабване изработена от вискоза, бамбук и перли турмалин. Разработен да следва основните мускулни групи в областта на корема, седалището и бедрата

Как действа Mass&slim:

• Моментално: Коригира фигурата, благодарение действието на корсета съсредоточено в основните целеви зони: задните части, коремa и бедрата изглеждат по-слаби. Вплетените в тъканта бамбукови нишки действат овлажняващо и антисептично и генерират положителна енергия в организма.

• Дългосрочно: благодарение на турмалиновите перли, коригира продължително по - плътните области от тялото, увеличава локалната температура на тялото и така предизвиква по-добро овалжняване на клетките. Освен това прави микро масаж на кожата също благодарение кръглата форма на перлите, което спомага за повишаване на кръвната и лимфна циркулация и така способства за намаляване портокаловата кожата.

Незабележим под дрехите
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: ЛАНОФАРМ клин за оформяне на тялото?

Мнениеот eli » 24 Окт 2011, 15:22

Испотяваш ли се от тези клинове?
Аватар
eli
 
Мнения: 362
Регистриран на: 29 Мар 2011, 22:55

Re: ЛАНОФАРМ клин за оформяне на тялото?

Мнениеот valiart » 27 Окт 2011, 01:38

Няма някакво сериозно изпотяване честно казано. Усеща се леко затопляне и овлажняване на кожата, но да достига до положение - мокро - не.
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: ЛАНОФАРМ клин за оформяне на тялото?

Мнениеот radowen » 23 Ное 2011, 10:52

Темата ме провокира да разгледам продуктите на Ланоформ във Фрамар и честно казано се спрях на Ланоформ бюти шейп. Някой ползвал ли го е ? Има ли ефект?
radowen
 
Мнения: 186
Регистриран на: 08 Ное 2011, 18:24

Re: ЛАНОФАРМ клин за оформяне на тялото?

Мнениеот valiart » 23 Ное 2011, 12:05

radowen написа:Темата ме провокира да разгледам продуктите на Ланоформ във Фрамар и честно казано се спрях на Ланоформ бюти шейп. Някой ползвал ли го е ? Има ли ефект?


Дааам, аз съм го ползвала - много съм доволна!
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Следваща

Назад към Медицински принадлежности

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта