Има ли полеви тестове за СПИН?

Тук е мястото за въпроси, касаещи медицински и здравни теми, които споделяме помежду си.

Има ли полеви тестове за СПИН?

Мнениеот playboy » 04 Май 2015, 21:48

Решил съм да си направя едно секс-сафари в Африка и/или Индия. Отдавна се каня, най-накрая ми падна случай.. Не правя секс с презерватив затова се интересувам има ли някакви полеви тестове за СПИН, сифилис и пр. венерически, да се запася да проверявам бройките преди да ги пазаря?

*исках да публикувам темата в съответния раздел, но не знам защо не там ми излиза бутон за нова тема..
playboy
 
Мнения: 5
Регистриран на: 04 Май 2015, 21:44

Re: Има ли полеви тестове за СПИН?

Мнениеот Sophia.G » 05 Май 2015, 08:24

Има такива тестове, но не са много популярни, заради ниския процент сигурност. Ако им разчиташ, трябва да се запасиш със скъпоструващи и несигурни тестове, всеки за различни видове болести. За гъбичките мислил ли си? Защото те също не са за подценяване. Играеш си на руска рулетка, това е възбуждащо, но води до неочаквани последици.
Sophia.G
 
Мнения: 155
Регистриран на: 14 Апр 2014, 22:04

Re: Има ли полеви тестове за СПИН?

Мнениеот playboy » 06 Май 2015, 17:39

Може ли линкове или малко по-подробна инфо - марки, цени, къде се продават? Търсих в гугъл но не намерих нищо. Предполагам че не се намират в коя да е аптека, макар че ще се разходя из по-големите, като не ми остава друго.. Дали им разчитам - има ли на какво друго? "Секс" със презерватив не правя, пък и.. при орален секс (от мен на жената), което е задължително за мен, презерватива няма да ме предпази. За гъбите - уж успявам да ги надуша. Е сигурно трябва да са в напреднал стадий, но.. не са баш толкова беда колкото спин-а все пак, че и за тях да се тревожа.
playboy
 
Мнения: 5
Регистриран на: 04 Май 2015, 21:44

Re: Има ли полеви тестове за СПИН?

Мнениеот bojo_kolev » 07 Май 2015, 15:20

Куул, брато. Мисля, че в твоя случай е най-добре да започнеш от Тук ;)
bojo_kolev
 
Мнения: 283
Регистриран на: 01 Окт 2013, 12:35

Re: Има ли полеви тестове за СПИН?

Мнениеот Lisica » 07 Май 2015, 17:30

Е как може да искаш да си направиш секс маратон и то без презерватив, ужас, и то в Африка! :shock:
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Има ли полеви тестове за СПИН?

Мнениеот Andrey » 08 Май 2015, 13:06

Ехее, брат ти луд ли си, полеви тестове за спин и то да са достоверни... :shock: Мен ако питаш направо мини през църквата прекръсти се, поръчай си паметника, както те е посъветвал Bojo и бегай в Африка, подсигури си от сега хапчетата за лечение от болестта. :)) Гледай да не ти се повреди носа, че не мойш надушиш гъбичките. :lol:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Има ли полеви тестове за СПИН?

Мнениеот Krum » 08 Май 2015, 13:18

Евала човек, ти си моя идол направо! Как си уреди това секс сафари в Индия и Африка? От къде си сигурен, че ще си намериш мацки за тази цел, имаш ли някакво инфо по въпроса? Ще ми се и аз да пробвам нещо подобно и екстравагантно, а това яко би вдигнало адреналина, в такива страни! Разказвай! :!: :!: :!:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Има ли полеви тестове за СПИН?

Мнениеот mix_twix » 08 Май 2015, 14:22

Krum написа:Евала човек, ти си моя идол направо! Как си уреди това секс сафари в Индия и Африка? От къде си сигурен, че ще си намериш мацки за тази цел, имаш ли някакво инфо по въпроса? Ще ми се и аз да пробвам нещо подобно и екстравагантно, а това яко би вдигнало адреналина, в такива страни! Разказвай! :!: :!: :!:

И ти ли? :) То вярно звучи интересно, на мен ми е странното, как ще ти вържат момите...
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Има ли полеви тестове за СПИН?

Мнениеот kauda » 08 Май 2015, 16:01

Аз лично не бих се доверила на такъв тест, но Playboy-a явно обича риска, а и може досега да се е закичил с някой спин, като не прави секс с презерватив, кефа ценя няма. :lol:
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Има ли полеви тестове за СПИН?

Мнениеот Lisica » 08 Май 2015, 16:24

kauda написа:Аз лично не бих се доверила на такъв тест, но Playboy-a явно обича риска, а и може досега да се е закичил с някой спин, като не прави секс с презерватив, кефа ценя няма. :lol:

Абсолютна лудост и глупост, а и за жените, коио се съгласяват, аз не съм правила досега секс без презерватив и мисля да бъде така и за вбъдеще, докато не се омъжа, ако ще да имам гадже 10 години!
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Следваща

Назад към Общи здравни теми

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron