Козметични терапии против стареене

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Козметични терапии против стареене

Мнениеот Harmony » 09 Юли 2015, 10:41

Pipilota написа:
Bass написа:Дами, ще ме прощавате, но днес просто нещо ме напряга и усещам, че трябва да изкажа експертно мнение навсякъде.
Ефективен лек против стареене е да спрете да злобеете една срещу друга. Works wonders :mrgreen:

Точно заради това мъжете не остаряват никога нали? :)))

Те са по-зле и от жените, ами хайде... :mrgreen:
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Козметични терапии против стареене

Мнениеот Bass » 09 Юли 2015, 11:03

Harmony написа:
Pipilota написа:
Bass написа:Дами, ще ме прощавате, но днес просто нещо ме напряга и усещам, че трябва да изкажа експертно мнение навсякъде.
Ефективен лек против стареене е да спрете да злобеете една срещу друга. Works wonders :mrgreen:

Точно заради това мъжете не остаряват никога нали? :)))

Те са по-зле и от жените, ами хайде... :mrgreen:

Ние се сбръчкваме, щото животът ни поднася трудни ситуации, с които само истински мъж може да се справи! Вие се сбабичосвате, щото се чудите как да се оскубете една друга :mrgreen:
Аватар
Bass
 
Мнения: 332
Регистриран на: 21 Апр 2015, 10:44

Re: Козметични терапии против стареене

Мнениеот Rali_hr » 09 Юли 2015, 11:26

Басс, не съм го очаквала от теб, защо толкова ви кефи идеята да обиждате жените?
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Козметични терапии против стареене

Мнениеот magda » 09 Юли 2015, 11:42

Bass написа:
Harmony написа:
Pipilota написа:Точно заради това мъжете не остаряват никога нали? :)))

Те са по-зле и от жените, ами хайде... :mrgreen:

Ние се сбръчкваме, щото животът ни поднася трудни ситуации, с които само истински мъж може да се справи! Вие се сбабичосвате, щото се чудите как да се оскубете една друга :mrgreen:

:o :o :o :o :o Вернооо, точно пък от тебе не съм очаквала :!: :!: :!:
magda
 
Мнения: 285
Регистриран на: 30 Юни 2014, 13:07

Re: Козметични терапии против стареене

Мнениеот Gorica23 » 09 Юли 2015, 12:06

Bambaa написа:Абе хора, вие часове не си ли пазите, аз като си запазя, максимум 10 или 20 мин. да съм чакала пред кабинета, ако лекарят изостава в графика :idea: Т.е. по принцип е рядкост да съчетаеш два прегледа, заради часовете, които ти насрочват, трудно е да бъдат в един и същи ден!

Донякъде съм съгласна с Pacienti за направленията и чакането пред кабинетите.
Вчера ми изгърмя един ден от отпуската, трябваше да придружа вуйчо при кардиолог, имаше направление и час за 12, познайте в колко влязохме, ще ви кажа, че си изпусна и влака.
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

Re: Козметични терапии против стареене

Мнениеот franky » 09 Юли 2015, 13:03

Gorica23 написа:
Bambaa написа:Абе хора, вие часове не си ли пазите, аз като си запазя, максимум 10 или 20 мин. да съм чакала пред кабинета, ако лекарят изостава в графика :idea: Т.е. по принцип е рядкост да съчетаеш два прегледа, заради часовете, които ти насрочват, трудно е да бъдат в един и същи ден!

Донякъде съм съгласна с Pacienti за направленията и чакането пред кабинетите.
Вчера ми изгърмя един ден от отпуската, трябваше да придружа вуйчо при кардиолог, имаше направление и час за 12, познайте в колко влязохме, ще ви кажа, че си изпусна и влака.

Навсякъде е различно, но в повечето случаи и за частни прегледи се чака, а и отношението не е различно, като на конвейер ги минават пациентите :!:
franky
 
Мнения: 395
Регистриран на: 14 Фев 2014, 13:04

Re: Козметични терапии против стареене

Мнениеот Lisandra » 09 Юли 2015, 14:24

Не си представям да отида с направление при дерматолог за терапия против стареене, изобщо съществува ли такава възможност!?
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Козметични терапии против стареене

Мнениеот Bass » 09 Юли 2015, 15:10

Rali_hr написа:Басс, не съм го очаквала от теб, защо толкова ви кефи идеята да обиждате жените?

Не обиждам, шегувам се. Не го приемайте навътре. ;)
Но отречи сега, че не си ставала свидетелка на изключително грозни свади между дами. Хайде, да няма повече сърдити, се оттеглям от темата.
Аватар
Bass
 
Мнения: 332
Регистриран на: 21 Апр 2015, 10:44

Re: Козметични терапии против стареене

Мнениеот puhcheto » 09 Юли 2015, 17:03

Lisandra написа:Не си представям да отида с направление при дерматолог за терапия против стареене, изобщо съществува ли такава възможност!?

Хахахахха нали и аз не знаех, че така се прави, ама може винаги да кажеш, че ти има нещо, за да ти дадат направление :mrgreen:
Аватар
puhcheto
 
Мнения: 237
Регистриран на: 09 Юли 2015, 16:34

Re: Козметични терапии против стареене

Мнениеот rabotnata pchela » 10 Юли 2015, 06:40

Bass написа:
Rali_hr написа:Басс, не съм го очаквала от теб, защо толкова ви кефи идеята да обиждате жените?

Не обиждам, шегувам се. Не го приемайте навътре. ;)
Но отречи сега, че не си ставала свидетелка на изключително грозни свади между дами. Хайде, да няма повече сърдити, се оттеглям от темата.

Ооо, и аз мисля като тебе, тея жени, не са много наред. :) Иначе идеално ще паснеш в.. имаше една тема за едни приятелки.. topic11234-10.html :lol: :lol: :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта