Козметични терапии против стареене

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Козметични терапии против стареене

Мнениеот MGB » 10 Юли 2015, 11:54

rabotnata pchela написа:
Bass написа:
Rali_hr написа:Басс, не съм го очаквала от теб, защо толкова ви кефи идеята да обиждате жените?

Не обиждам, шегувам се. Не го приемайте навътре. ;)
Но отречи сега, че не си ставала свидетелка на изключително грозни свади между дами. Хайде, да няма повече сърдити, се оттеглям от темата.

Ооо, и аз мисля като тебе, тея жени, не са много наред. :) Иначе идеално ще паснеш в.. имаше една тема за едни приятелки.. topic11234-10.html :lol: :lol: :lol:

Кофти изместихте темата, а иначе Басче, нали знаеш, че в това число влизат и всички жени в живота ти, включително майка, жена и сестра :mrgreen:
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: Козметични терапии против стареене

Мнениеот Lisandra » 10 Юли 2015, 12:14

puhcheto написа:
Lisandra написа:Не си представям да отида с направление при дерматолог за терапия против стареене, изобщо съществува ли такава възможност!?

Хахахахха нали и аз не знаех, че така се прави, ама може винаги да кажеш, че ти има нещо, за да ти дадат направление :mrgreen:


Като се подложа на такава терапия за мен водещото ще е опита на дерматолога, и начина, по който работи, направлението ще ми е последна грижа.

Bass свадите между мъже далеч не са красиви, наскоро бях замесена в интрига забъркана от мъж, който ме изуми със своята изобретателност.
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Козметични терапии против стареене

Мнениеот puhcheto » 10 Юли 2015, 14:30

Lisandra написа:
puhcheto написа:
Lisandra написа:Не си представям да отида с направление при дерматолог за терапия против стареене, изобщо съществува ли такава възможност!?

Хахахахха нали и аз не знаех, че така се прави, ама може винаги да кажеш, че ти има нещо, за да ти дадат направление :mrgreen:


Като се подложа на такава терапия за мен водещото ще е опита на дерматолога, и начина, по който работи, направлението ще ми е последна грижа.

Bass свадите между мъже далеч не са красиви, наскоро бях замесена в интрига забъркана от мъж, който ме изуми със своята изобретателност.

Аз бих си спестила парите за първоначален преглед, ако имам възможност, иначе след това няма как нищо да ти бъде поето от касата. А кой е казал, че като си с направление не може да отидеш при добър специалист?
Аватар
puhcheto
 
Мнения: 237
Регистриран на: 09 Юли 2015, 16:34

Re: Козметични терапии против стареене

Мнениеот Ваня Стойчева » 10 Юли 2015, 14:58

При дерматолог мисля, че се ходи с проблеми, а не защото остаряваме, знам ли. Наистина някой използва ли направление заради бръчки и как точно си го иска от джипито? :roll:
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Козметични терапии против стареене

Мнениеот Gorica23 » 10 Юли 2015, 15:02

Ваня, остаряването си е проблем... :)
Няма друг начин да поискаш направление освен да излъжеш. Наречете ме суеверна, но за здравето си няма да излъжа за да спестя малко пари.
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

Re: Козметични терапии против стареене

Мнениеот Ваня Стойчева » 10 Юли 2015, 15:06

Gorica23 написа:Ваня, остаряването си е проблем... :)
Няма друг начин да поискаш направление освен да излъжеш. Наречете ме суеверна, но за здравето си няма да излъжа за да спестя малко пари.

Значи според системата ни остаряването не е проблем, а и аз не го намирам за проблем, а за съвсем естествен процес в живота. :) Станала съм на 50 години и все още изглеждам добре за възрастта си без да съм се подлагала на скъпи процедури.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Козметични терапии против стареене

Мнениеот Gorica23 » 13 Юли 2015, 14:19

Нормален процес е и дай боже всички да остареем. Аз съм далеч от 50те, но редовно ходя на дерматолог.
Ваня Стойчева, повечето жени като мен ако не обръщаме специално внимание на кожата си, няма как на 50г. да изглеждаме добре. С годините бръчките стават все по-дълбоки и изразителни.
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

Re: Козметични терапии против стареене

Мнениеот Bambaa » 13 Юли 2015, 16:05

Gorica23 написа:Нормален процес е и дай боже всички да остареем. Аз съм далеч от 50те, но редовно ходя на дерматолог.
Ваня Стойчева, повечето жени като мен ако не обръщаме специално внимание на кожата си, няма как на 50г. да изглеждаме добре. С годините бръчките стават все по-дълбоки и изразителни.

А по какъв начин се тушират тези началните бръчки, който се очаква да стават по-дълбоки :roll: какви терапии ти правят?
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Козметични терапии против стареене

Мнениеот Gold » 17 Юли 2015, 11:24

не са приятни никак бръчките,момичета. аз честно казано предпочитам да си платя и да отида при дерматолог, отколокото да се занимавам с козметички. мужду другото спомняте ли си,че има предложение,за да си козметик трябва са дерматолог. нали не се заблуждавате, че една козметичка в кварталния сезон ще ви излади бръчките. :lol:
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Козметични терапии против стареене

Мнениеот BeenieGal » 17 Юли 2015, 12:02

Gold написа:не са приятни никак бръчките,момичета. аз честно казано предпочитам да си платя и да отида при дерматолог, отколокото да се занимавам с козметички. мужду другото спомняте ли си,че има предложение,за да си козметик трябва са дерматолог. нали не се заблуждавате, че една козметичка в кварталния сезон ще ви излади бръчките. :lol:

Да, имаше нещо подобно като предложение, но доста бързо потъна в дън земя, защото ще останат два салона на квартал, предполагам :lol: :lol:
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта