Козметични терапии против стареене

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Козметични терапии против стареене

Мнениеот Alexandrina » 02 Юли 2015, 10:50

Привет, момичета.искам да ви попитам как се справяте с първите признаци на стареене на кожата на лицето. от малка знам,че масажът на лицето е една от най-добрите терапии,но има една тънкост. масажът за лице се препоръчва по-скоро при сухи кожи, а аз съм със смесена. домашните маски са добро средство,но те не са в състояние да се борят дългосрочно със състаряването на лицето. при мен проблемът е,че взеха и да ми личат първите бръчки по челото и около устните. едва ли ще стигам до пластични операции,но казвайте как се справяте с тези проблеми. :D
Alexandrina
 
Мнения: 153
Регистриран на: 17 Дек 2014, 14:27

Re: Козметични терапии против стареене

Мнениеот Malina » 02 Юли 2015, 11:36

Ако бях на твое място щях да си взема хубав и подходящ крем за лицето, който да тушира появата на бръчките или по-скоро развитието им. :) Засега нямам бръчки, имам няколко по челото и съм се чудила дали има за по-млади, определено съм далеч от 35+ :)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Козметични терапии против стареене

Мнениеот penny » 02 Юли 2015, 11:47

Malina написа:Ако бях на твое място щях да си взема хубав и подходящ крем за лицето, който да тушира появата на бръчките или по-скоро развитието им. :) Засега нямам бръчки, имам няколко по челото и съм се чудила дали има за по-млади, определено съм далеч от 35+ :)

Това е първото, което може да направиш, но предполагам е добре да се консултираш с дерматолог, да погледне кожата ти и да ти предпише крем, който да покрива изцяло нуждите ти, хем да не е мазен, хем да реконструира фините бръчици, които изскачат :idea: ;)
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: Козметични терапии против стареене

Мнениеот Gorica23 » 02 Юли 2015, 12:17

Също подкрепям, че първата стъпка е консултация с дерматолог, независимо на колко години си.
Няма как да се избегнат бръчките, но с правилна грижа може да се забави и ограничи появата им.
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

Re: Козметични терапии против стареене

Мнениеот red_eyes » 02 Юли 2015, 12:30

Gorica23 написа:Също подкрепям, че първата стъпка е консултация с дерматолог, независимо на колко години си.
Няма как да се избегнат бръчките, но с правилна грижа може да се забави и ограничи появата им.

Вие не смятате ли, че все пак фините бръчици е възможно да бъдат изгладени с кремчета? :roll:
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: Козметични терапии против стареене

Мнениеот Gorica23 » 02 Юли 2015, 12:48

red_eyes написа:
Gorica23 написа:Също подкрепям, че първата стъпка е консултация с дерматолог, независимо на колко години си.
Няма как да се избегнат бръчките, но с правилна грижа може да се забави и ограничи появата им.

Вие не смятате ли, че все пак фините бръчици е възможно да бъдат изгладени с кремчета? :roll:

Това казвам, правилна грижа, която включва и козметика, но точно коя е подходяща за твоята кожа е най - добре дерматолог да каже.
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

Re: Козметични терапии против стареене

Мнениеот Slavena » 02 Юли 2015, 13:17

Дерматолозите сигурно не умират от кеф някой да им се появи на вратата и да каже докторе имам бръчки.. :roll:
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Козметични терапии против стареене

Мнениеот Nightmare » 02 Юли 2015, 14:11

Slavena написа:Дерматолозите сигурно не умират от кеф някой да им се появи на вратата и да каже докторе имам бръчки.. :roll:

Ама умират от кеф като изкарат от такъв въпрос 50 лева за 20 мин., нали? :mrgreen:
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Козметични терапии против стареене

Мнениеот svetlozara » 03 Юли 2015, 15:54

:lol: :lol: :lol: Със сигурност им е приятно!
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Козметични терапии против стареене

Мнениеот Pacienti » 06 Юли 2015, 15:14

Нормално е да им се плаща, ние като работим взимаме пари, от друга страна не знам вие къде ходите, но при моята дерматоложка прегледа не струва толкова , като вземе проби за иазследване, тя се занимава с лабораториите, за което не ми взима допълнително пари, получавам си наготово изследванията.
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Следваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта