Интимен проблем - моля за съвет!

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот maminka » 20 Юли 2015, 11:07

Tinki написа:
annamaria написа:без да се шашкам,но какво пък е сега това изследване за уреаплазма??? :roll:



по-спокойно.всяко болежка си има лек. най-общо казано уреаплазмата е възпаление на половата и пикочната система. тоест в твоя случай е твръде вероятно като си имала тази бактериална вагиноза, да си направила и инфекция на пикочните пътища.това от медицинска гледна точка е напълно възможно,още повече че уреаплазмата пак ти казвам е възпаление,което се проявава в резултат на друго въппаление от полов характер.предава се по полов път,затова както казва maminka ще бъде необходимо и твоят партньор да се изследва. спокойно,това е лечимо,просто ще трябва да подходите сериозно по въпроса. с тази комбинация от инфекции може да се обясни и възпалението на пикочния ти мехур и оттам идва тази болка при малка нужда.

Жалко, че не можем да си лайкваме коментарите, много се радвам на образовани жени :)
maminka
 
Мнения: 383
Регистриран на: 17 Фев 2014, 15:14

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот annamaria » 20 Юли 2015, 11:44

още веднъж ви благодаря момичета. наистина е много хубаво, когато има някой, който да ти помогне в такава ситуация и да те насочи към възможните проблеми. помогнете ми сега как да подходя в тази ситуация,за да не ме разбира приятелят ми погрешно...
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот maminka » 20 Юли 2015, 12:14

annamaria написа:още веднъж ви благодаря момичета. наистина е много хубаво, когато има някой, който да ти помогне в такава ситуация и да те насочи към възможните проблеми. помогнете ми сега как да подходя в тази ситуация,за да не ме разбира приятелят ми погрешно...

Ако няма за какво да се притесняваш, то карай направо, без да се чувстваш виновна и гузна за нещо, което не си направила, а всъщност има ли за какво да се тревожиш :roll:
maminka
 
Мнения: 383
Регистриран на: 17 Фев 2014, 15:14

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот Pipilota » 20 Юли 2015, 12:55

Наистина ще е неудобен разговор, особено ако между вас има и ревност и се проявява от време на време, също ако сте от скоро заедно. :( Не знам какво да те посъветвам, той ако си е наумил, че му изневеряваш никакви обяснения няма да помогнат. Но му кажи просто, че при повечето гинекологични проблеми се пренасят и при мъжа, независимо че той няма симптоми, но може да е приносител на бактерията, затова трябва да се лекува. Ако не прояви разбиране, ще вършее наред и ще заразява от глупост. :roll: Но ако му обясниш, че проблемите не хващат само по полов път а бакретиите могат да се развият и разпространят от всякъде, то не би трябвало да се притеснява, че му изневеряваш!
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот annamaria » 21 Юли 2015, 10:19

под формата на шега в повечето случаи се хващаме в ревност, но това е нормално. просто нали знаете как мъжете трудно разбират необходимостта от това да се правят изследвания, които касаят интимните проблеми. от опит знам,че в такива случаи партньорите прехвърляв вината един на друг и се зараждат съмнения. имам приятелка, която заряза гаджето си заради гъбички. както и да е днес му казах,че довечера ще искам да поговорим. след това , ако всичко мине наред, ще трябва да се обърнем към специалист.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот S_Milenska » 21 Юли 2015, 10:33

annamaria написа:под формата на шега в повечето случаи се хващаме в ревност, но това е нормално. просто нали знаете как мъжете трудно разбират необходимостта от това да се правят изследвания, които касаят интимните проблеми. от опит знам,че в такива случаи партньорите прехвърляв вината един на друг и се зараждат съмнения. имам приятелка, която заряза гаджето си заради гъбички. както и да е днес му казах,че довечера ще искам да поговорим. след това , ако всичко мине наред, ще трябва да се обърнем към специалист.

Дано да нямате проблем! А ти си пускай изследванията. Права си, че мъжете малко по-трудно го приемат, за тях пениса им е като ръка, какво ли пък толкова може да се повреди, а жените са тези с проблемите. Макар че кой знае каква флора и фауна пренасят и те, само че е трудно да се определи за тях. :( Доста труден разговор те чака, дано да разбере, все пак това са нормални неща от живота на двойките! Стискам палци всичко да мине наред!
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот annamaria » 21 Юли 2015, 10:53

S_Milenska написа:
annamaria написа:под формата на шега в повечето случаи се хващаме в ревност, но това е нормално. просто нали знаете как мъжете трудно разбират необходимостта от това да се правят изследвания, които касаят интимните проблеми. от опит знам,че в такива случаи партньорите прехвърляв вината един на друг и се зараждат съмнения. имам приятелка, която заряза гаджето си заради гъбички. както и да е днес му казах,че довечера ще искам да поговорим. след това , ако всичко мине наред, ще трябва да се обърнем към специалист.

Дано да нямате проблем! А ти си пускай изследванията. Права си, че мъжете малко по-трудно го приемат, за тях пениса им е като ръка, какво ли пък толкова може да се повреди, а жените са тези с проблемите. Макар че кой знае каква флора и фауна пренасят и те, само че е трудно да се определи за тях. :( Доста труден разговор те чака, дано да разбере, все пак това са нормални неща от живота на двойките! Стискам палци всичко да мине наред!


леле колко си права. да, те в такива ситуации винаги са ''чисти''... много благодаря за подкрепата,ще ви кажа как е минало.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот Rali_hr » 21 Юли 2015, 10:58

Няма да забравя, аз имах някакви проблеми, вече не помня какви бяха, обаче мъжът ми беше като застрелян, когато му казах че и той трябва да взема лекарства, милия все едно му бях прочела смъртната присъда. Просто интимната им култура е такава нула... :?
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот annamaria » 21 Юли 2015, 11:25

Rali_hr написа:Няма да забравя, аз имах някакви проблеми, вече не помня какви бяха, обаче мъжът ми беше като застрелян, когато му казах че и той трябва да взема лекарства, милия все едно му бях прочела смъртната присъда. Просто интимната им култура е такава нула... :?



не знам защо е така. дърпат се като попарени. това направо си е въпрос, изскващ психологическо изследване. :lol:
аз сега съм се зачела по тези въпроси и установявам,че в почти от всичките случаи се налага и двамата партньори да вземат мерки, за да се неутрализира напълно възпалението.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот Kremiliya » 21 Юли 2015, 11:39

Rali_hr написа:Няма да забравя, аз имах някакви проблеми, вече не помня какви бяха, обаче мъжът ми беше като застрелян, когато му казах че и той трябва да взема лекарства, милия все едно му бях прочела смъртната присъда. Просто интимната им култура е такава нула... :?

не знам може би пак е пропуск от страна на родителите им да им обяснят, че макар и да не могат да страдат примерно от бяло течение, те пак са приносители на различни бактерии!
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

ПредишнаСледваща

Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани с акушерство и гинекология

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта