Интимен проблем - моля за съвет!

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот annamaria » 21 Юли 2015, 12:08

очевидно е, че трябва да се подобри сексуалната култура и възпитание на мъжете. едва ли майките им се наемат да им обясняват,че при интимна инфекция не е задължително жената ти да е ''мръднала на чуждо'' както и обратното. но нали се сещате,че сега ако той сподели на майка си за проблема, пази боже тази жена нещо да се нахвърли индиректно срещу мен, после върви обяснявай,че нямаш сестра.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот Kremiliya » 21 Юли 2015, 12:13

annamaria написа:очевидно е, че трябва да се подобри сексуалната култура и възпитание на мъжете. едва ли майките им се наемат да им обясняват,че при интимна инфекция не е задължително жената ти да е ''мръднала на чуждо'' както и обратното. но нали се сещате,че сега ако той сподели на майка си за проблема, пази боже тази жена нещо да се нахвърли индиректно срещу мен, после върви обяснявай,че нямаш сестра.

То само това остава, директно ще те обявят за много лоша. Досега не се е намерила свекърва, която да си обича снахата! :roll:
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот svetlozara » 21 Юли 2015, 17:10

А какви са симптомите на гинекологичния ти проблем? :roll:
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот lussy » 22 Юли 2015, 10:23

Така или иначе става въпрос за здравето ти, т.е. трябва да му споделиш, ако искаш и двамата да сте ок, как ще го приема си е негов проблем, ти се опитай да изкажеш възможно най-правилно това, което е всъщност, след това е негов избора дали да ти се прави на келеш!
lussy
 
Мнения: 421
Регистриран на: 02 Окт 2013, 11:45

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот annamaria » 22 Юли 2015, 13:47

svetlozara написа:А какви са симптомите на гинекологичния ти проблем? :roll:



Когато разбрах,че имам бактериална вагиноза симптомите ми бяха свързани с парене,сърбеж и неприятно течение. предприехме лечение. сега нямам течение,(приключих лечението), но сегат изпитвам болка и парене по време на малка нужда.затова и формирах тази темичка,защото би трябвало да съм се излекувала,а всъщност сега проявявам тези симптоми.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот svetlozara » 22 Юли 2015, 14:17

annamaria написа:
svetlozara написа:А какви са симптомите на гинекологичния ти проблем? :roll:



Когато разбрах,че имам бактериална вагиноза симптомите ми бяха свързани с парене,сърбеж и неприятно течение. предприехме лечение. сега нямам течение,(приключих лечението), но сегат изпитвам болка и парене по време на малка нужда.затова и формирах тази темичка,защото би трябвало да съм се излекувала,а всъщност сега проявявам тези симптоми.

Ясно! Благодаря! А как мина разговора с приятеля ти? :(
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот annamaria » 22 Юли 2015, 14:30

отложихме го за тази вечер, защото снощи ни изненадаха гости. след това ми се струваше късно да захващам темата. само когато си легнахме ме целуна за лека нощ и каза,че утре ще си поговорим и, че знаел каква ще е темата. каза ми само да не се безпокоя и че всичко ще се оправи.сега съм малко по-спокойна,защото все пак е разбрал,че ми е притеснено.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот svetlozara » 22 Юли 2015, 14:40

Много мило от негова страна, дано наистина всичко да се оправи и да няма проблеми, все пак изобщо не е болка за умиране, нито боли, нито сърби! (освен теб де) :mrgreen:
Наистина е по-спокойно така, човекът ще прояви разбиране иначе досега да беше избягал с писъци! ;)
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот nadqta » 22 Юли 2015, 14:55

Щом момчето е реагирало така, тогава направо си е мъж на място, няма какво да го мислиш, бъди мила и честна с него, явно е разбран... приказка... завиждам ти :)
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот annamaria » 22 Юли 2015, 15:04

дано! сежга само се моля да попадна и на добър специалист. не знам дали да не отида при друга гинеколожка.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

ПредишнаСледваща

Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани с акушерство и гинекология

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта