Интимен проблем - моля за съвет!

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот Gorica23 » 22 Юли 2015, 15:14

annamaria написа:дано! сежга само се моля да попадна и на добър специалист. не знам дали да не отида при друга гинеколожка.


От скоро ли сте заедно, спокойната му реакция ми звучи все едно не му е за пътви път, не знам може и да съм мнителна.
Съветът ми е да отидеш направо на венеролог, гениколозите на тях дават пробите, ще спестиш време и пари. :)
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот puhcheto » 22 Юли 2015, 15:57

Gorica23 написа:
annamaria написа:дано! сежга само се моля да попадна и на добър специалист. не знам дали да не отида при друга гинеколожка.


От скоро ли сте заедно, спокойната му реакция ми звучи все едно не му е за пътви път, не знам може и да съм мнителна.
Съветът ми е да отидеш направо на венеролог, гениколозите на тях дават пробите, ще спестиш време и пари. :)

Ами по-добре е да сме мнителни и приятно разочаровани след това, отколкото да ни правят на тотални шматки
Аватар
puhcheto
 
Мнения: 237
Регистриран на: 09 Юли 2015, 16:34

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот kalinka-kuku » 23 Юли 2015, 14:00

Надявам се, че разговорът е минал добре. Аз се чудя това изследване, за което беше споменала Тинки дали дава яснота и по въпроса с уринални проблеми?
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот annamaria » 23 Юли 2015, 14:28

привет! разговора мина безпроблемно... и двамата бяхме спокойни. най-вече той, което ми помогна да му разясна нещата от медицинска гледна точка,така че да избия всякакви съмнения в него. каза ми да действам и че ще се съгласи на изследване ако се наложи. да ви кажа честно сега ми е една идея по-спокойно като знам,че човека до мен ме е разбрал.

моля ви само не подклаждайте сега съмнения в мен, че има опит в тези нещо и затова е така спокоен...
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот Rali_hr » 23 Юли 2015, 14:31

annamaria написа:привет! разговора мина безпроблемно... и двамата бяхме спокойни. най-вече той, което ми помогна да му разясна нещата от медицинска гледна точка,така че да избия всякакви съмнения в него. каза ми да действам и че ще се съгласи на изследване ако се наложи. да ви кажа честно сега ми е една идея по-спокойно като знам,че човека до мен ме е разбрал.

моля ви само не подклаждайте сега съмнения в мен, че има опит в тези нещо и затова е така спокоен...

Какво значение има, че има опит в тези неща, то и ти си с опит, след като това ти е 3-то проявление на болестта. :) Така че.. не виждам защо може да е страшно и да е проблем, ако е минавал по този път с други гаджета, какъв е проблемът, както казахме, това е част от живота на връзките понякога.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот penny » 23 Юли 2015, 15:36

Rali_hr написа:
annamaria написа:привет! разговора мина безпроблемно... и двамата бяхме спокойни. най-вече той, което ми помогна да му разясна нещата от медицинска гледна точка,така че да избия всякакви съмнения в него. каза ми да действам и че ще се съгласи на изследване ако се наложи. да ви кажа честно сега ми е една идея по-спокойно като знам,че човека до мен ме е разбрал.

моля ви само не подклаждайте сега съмнения в мен, че има опит в тези нещо и затова е така спокоен...

Какво значение има, че има опит в тези неща, то и ти си с опит, след като това ти е 3-то проявление на болестта. :) Така че.. не виждам защо може да е страшно и да е проблем, ако е минавал по този път с други гаджета, какъв е проблемът, както казахме, това е част от живота на връзките понякога.

Съгласна съм, всеки е имал едни или други неразположения, независимо по какъв начин се е сдобил с тях, така че няма какво недоверие толкова да се има, просто предприемаме това, което е необходимо, за да се освободим от него и точка ;)
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот Gorica23 » 23 Юли 2015, 15:38

annamaria написа:привет! разговора мина безпроблемно... и двамата бяхме спокойни. най-вече той, което ми помогна да му разясна нещата от медицинска гледна точка,така че да избия всякакви съмнения в него. каза ми да действам и че ще се съгласи на изследване ако се наложи. да ви кажа честно сега ми е една идея по-спокойно като знам,че човека до мен ме е разбрал.

моля ви само не подклаждайте сега съмнения в мен, че има опит в тези нещо и затова е така спокоен...


Извинявай, не съм искала да подклаждам съмнения за каквото и да било, то май е по-добре човека да има опит.
Прави ми впечатление, че си по - притеснена от въпроса как той ще реагира, а не бързо да решиш проблема.
На твое място първо щях да отида на венеролог, а после да мисля за разговори.
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот kalinka-kuku » 27 Юли 2015, 18:53

Явно вече всичко е наред, тъй че няма място за притеснения! :) Бързо оздравяване! :)
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот Gorica23 » 29 Юли 2015, 14:34

marsu написа:Явно вече всичко е наред, тъй че няма място за притеснения! :) Бързо оздравяване! :)

Дано и аз им го желая, само не разбрах какъв е проблема... :)
Ако авторката иска нека да каже.
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот Kremiliya » 29 Юли 2015, 15:27

Дано да е само цистит и бързо да се оправи ;)
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

ПредишнаСледваща

Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани с акушерство и гинекология

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта