Интимен проблем - моля за съвет!

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот Gorica23 » 10 Авг 2015, 11:44

Jully написа:Обикновено тези проблеми са главно на жените и мъжете са само приносители. Ако се научат на това няма да изпадат в паника, но е факт, че мъжете са по-страхливи за здравето си, отколкото жените.

О, задължително и те трябва да ходят на прегледи, като приносители ни заразяват и това може да доведе до сериозни проблеми...
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот Snejna » 10 Авг 2015, 16:52

а те дали разбират? Аз мисля, че жената е тази, която си открива симптомите..
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот Malina » 11 Авг 2015, 07:38

Мисля, че и при мъжете се появяват симптоми като парене, които ги карат да потърсят лекарска помощ, то разбира се зависи какъв е проблемът. :) Като цяло, май за нас, а и за тях, интимно здраве означава женско здраве! :roll:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот Lili_pili » 11 Авг 2015, 11:28

Мъжете все се притесняват и страхуват от нещо, каквода ви кажа ;) Но интересно какво ли става с лечението на анамария?
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот Gorica23 » 11 Авг 2015, 15:35

Malina написа:Мисля, че и при мъжете се появяват симптоми като парене, които ги карат да потърсят лекарска помощ, то разбира се зависи какъв е проблемът. :) Като цяло, май за нас, а и за тях, интимно здраве означава женско здраве! :roll:

За съжаление е така, като се появи проблем първо нас ни изпращат на лекар. Имам познати, които правиха опити за дете, жената милата се побърка от изследвания, докато не се разбра, че и при него има проблем. Дори не му беше минало през акъла, че е възможно.
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот annamaria » 12 Авг 2015, 13:35

здравейте! извинете, че дълго време не се включвах, но започнах лечение. да ви кажа честно малко бях шокирана от изследванията и резултатите, но в крайна сметка това е положението. бях насочена към венеролог по чието настояване ми направиха специализирано изледване за уреаплазма и с това дефакто проблемът бе разкрит. а именно тази повтаряща се бактериална вагиноза. сега съм по-спокойна, защото се знае причината и съответно започнах лечение.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот Gorica23 » 12 Авг 2015, 14:11

annamaria написа:здравейте! извинете, че дълго време не се включвах, но започнах лечение. да ви кажа честно малко бях шокирана от изследванията и резултатите, но в крайна сметка това е положението. бях насочена към венеролог по чието настояване ми направиха специализирано изледване за уреаплазма и с това дефакто проблемът бе разкрит. а именно тази повтаряща се бактериална вагиноза. сега съм по-спокойна, защото се знае причината и съответно започнах лечение.

Уау, звучи много сериозно, момъкът как го прие, той трябва ли да се изследва...?
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот annamaria » 12 Авг 2015, 14:23

Gorica23 написа:
annamaria написа:здравейте! извинете, че дълго време не се включвах, но започнах лечение. да ви кажа честно малко бях шокирана от изследванията и резултатите, но в крайна сметка това е положението. бях насочена към венеролог по чието настояване ми направиха специализирано изледване за уреаплазма и с това дефакто проблемът бе разкрит. а именно тази повтаряща се бактериална вагиноза. сега съм по-спокойна, защото се знае причината и съответно започнах лечение.

Уау, звучи много сериозно, момъкът как го прие, той трябва ли да се изследва...?


ами то си е сериозно и никак не е за подценяване подобен проблем. приятелят ми прие нещата спокойно. и той трябваше да си направи изследване и сега и двамата се лекуваме. на никого не пожелавам подобно нещо, още повече че повечето мъже се стряскат като трябва да си направят такива изследвания,но моя човек приемаше нещата спокойно.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот Anka » 12 Авг 2015, 14:24

Дано вече да се реши проблема и да нямаш повече здравословни проблеми и наситина да се излекуваш, успех с лечението! :*
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот Malina » 12 Авг 2015, 14:46

Хубаво е, че сте стигнали до диагностициране и аз също ти пожелавам скорошно оздравяване! :)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

ПредишнаСледваща

Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани с акушерство и гинекология

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта