Интимен проблем - моля за съвет!

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот tinkerbell » 21 Апр 2017, 10:33

Здравейте момичета, ходих на преглед преди дни и се оказа, че кожата ми е раздразнена именно от бельото и от постоянното триене в кожата ми. Трябва да избягвам синтетичните материи като цяло. Лекарката ме успокои, но трябва да нося памучно бельо, както ме посъветвахте. Докато ми мине дразнението, трябва да избягвам сапуни с аромати или такива, в които има много химия. Взех си бебешки сапун да се мия. Така ми олекна, че не е нещо венерическо. Докторката много внимателно и щателно ме огледа. Обади ми се на следващия ден да ме пита как съм и останах доволна от професионалното отношението, което на днешно време е все по-голяма рядкост. Всички данни ми ги нанесе в електронното досие. Много съм ви благодарна за нещата, които ме посъветвахте, защото много се бях притеснила. При вас всичко наред ли е? :smile:
Аватар
tinkerbell
 
Мнения: 606
Регистриран на: 05 Фев 2016, 18:46

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот Snejna » 21 Апр 2017, 14:50

Ето, доказателство, че памучното бельо е най-хубаво! Не се връщай към синтетичното! Не се ли сети да ти препоръча да се измиваш с тетра (смрадлика), то е антибактериално и спомага за зарастване, ползвах го след раждането заради шевовете. Ако искаш, пробвай, след като не е нищо венерическо, а е само от бельото, това ще ти помогне.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот rabotnata pchela » 21 Апр 2017, 18:37

Много се радвам, че е толкова просто! Аз съм се убедила в 100% полезни свойства на памучното бельо сега с тея вагинални таблетки. Все изтича нещо, когато съм с друго бельо, а не памучнос е побърквам от сърбеж, а с памучното нямам никакви проблеми. Носи само памучно, много по-удобно е и много по-комфортно.
А иначе на въпроса ти ние как сме... знаеш аз как съм :lol: :lol: :lol: най-дългото лекуване на раничка... Евъъъър... :helpsos:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот Pipilota » 22 Апр 2017, 12:11

rabotnata pchela написа:Много се радвам, че е толкова просто! Аз съм се убедила в 100% полезни свойства на памучното бельо сега с тея вагинални таблетки. Все изтича нещо, когато съм с друго бельо, а не памучнос е побърквам от сърбеж, а с памучното нямам никакви проблеми. Носи само памучно, много по-удобно е и много по-комфортно.
А иначе на въпроса ти ние как сме... знаеш аз как съм :lol: :lol: :lol: най-дългото лекуване на раничка... Евъъъър... :helpsos:

:grouphug: И това ще свърши! понякога лечението на такива неща е толкова упорито и изморително. Но наистина може да спечелиш награда,а ко не се лъжа от началото на годината се бориш с този проблем... :duel:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот tinkerbell » 24 Апр 2017, 12:15

Да, момичета, и аз се радвам, че не е нещо венерическо. Много се бях уплашила. Благодаря ви за съветите и за препоръките. Ако не бяхте вие и лекарката, която да ме успокои и да ми даде адекватно мнение, не знам какво щях да правя. Сега с памучното бельо сърбеж почти няма и не съм толкова изнервена. Rabotnata pchela тази раничка не мина ли? Още ли се лекуваш?
Аватар
tinkerbell
 
Мнения: 606
Регистриран на: 05 Фев 2016, 18:46

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот Jully » 27 Апр 2017, 12:40

Пчела, моята раничка я обгориха много бързо, дори не са ми пускали изследвания толкова подробни като при теб.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот kalina_216 » 29 Апр 2017, 11:10

Леле, какво е това лечение няколко месеца! Имаше ли придружаващи проблеми??
Аватар
kalina_216
 
Мнения: 292
Регистриран на: 23 Мар 2017, 12:24

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот Monika_Spasova » 30 Апр 2017, 09:12

явно при теб се е закучило положението, пчела. Дано скоро да мине.
Tinkerbell какво става, оправи ли се вече? на теб изписа ли ти нещо за мазане?
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот rabotnata pchela » 30 Апр 2017, 09:18

Ми вече успях да вляза втора група, момичета, бях все втора, но със препоръки за лечение и т.н. на 9-ти имам насрочен час за обгаряне и се надявам вече всичко да е наред след това.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот tinkerbell » 02 Май 2017, 11:55

Monika_Spasova , оправих се вече. Нямам никакъв сърбеж и продължавам да нося памучно бельо, както ме посъветвахте вие и лекарката. Много останах доволна от отношението й. Даже ми се обади след няколко дена. А и ми каза, че няма смисъл от кремове и че след дни ще отшуми сърбежа и така и стана. Мих се само с бебешки сапун. Аз ходих още веднъж при нея да ме огледа пак. Вече напълно ми мина.

rabotnata pchela, стискам палци при теб всичко да бъде наред и да споделиш после как е минало всичко. Няма да се притесняваш, ще се оправиш.
Аватар
tinkerbell
 
Мнения: 606
Регистриран на: 05 Фев 2016, 18:46

ПредишнаСледваща

Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани с акушерство и гинекология

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron