Интимен проблем - моля за съвет!

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот Jully » 02 Май 2017, 12:34

Добре, че всичко е минало толкова леко за теб и че е било нещо толкова дребно. Момичета, мога да кажа, че ние тук сме си половин лекари. :mrgreen:
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот Pipilota » 02 Май 2017, 14:40

Jully написа:Добре, че всичко е минало толкова леко за теб и че е било нещо толкова дребно. Момичета, мога да кажа, че ние тук сме си половин лекари. :mrgreen:
Има нещо вярно, а и като станем майки, работата е почти сигурна. :lol:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот tinkerbell » 03 Май 2017, 11:42

Jully написа:Добре, че всичко е минало толкова леко за теб и че е било нещо толкова дребно. Момичета, мога да кажа, че ние тук сме си половин лекари. :mrgreen:


Да, всичко мина добре при мен и добре, че отидох на преглед. И, да, наистина сме си половин лекари вече, но не трябва да забравяме, че винаги трябва да се допитаме до компетентен специалист. Ако не бях отишла, не знам колко още щях да се паникьосам и да си мисля, че е нещо венерическо. При теб всичко наред ли е?
Аватар
tinkerbell
 
Мнения: 606
Регистриран на: 05 Фев 2016, 18:46

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот rabotnata pchela » 10 Май 2017, 15:52

Айде да се похваля и аз :) "Приключих" :mrgreen: Вчера официално бях обгорена и сега изчаквам да мине седмица, за да почна нова доза вагинални таблетки, след 2 месеца съм на преглед! Дано всичко е наред, засега изглежда всичко се развива по поръчка. :wink: Но да знаете, не знам как и с какво обгарят, номен ме пърлиха поне 15 минути с думите "това е една много приятна процедура" ... леле мале! приятна беше... :hammer:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот Lisandra » 10 Май 2017, 17:56

Браво Пчела, важното е, че е минало!
А не използват ли някаква упойка да му се не знае!
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот rabotnata pchela » 10 Май 2017, 20:31

Lisandra написа:Браво Пчела, важното е, че е минало!
А не използват ли някаква упойка да му се не знае!

Не! То в действителност не боли, само ако нацели някой нерв, направо е като убождане, даже и сега усещам на едно място такова ... и общо взето разпъването със спелукма болеше доста, защото все пак сериозно отваряне е имало хахахаха и се усещаше топлина и понякога имаше пушек. Не очаквах, че е толкова продължителна процедурата, около 15-20 минути. После може би от притеснения или не знам така бях измаляла, едва стигнах до училището на малкия, че имаше родителска среща, вечерта лежах, направо си беше манипулация сериозна. Вечерта спах добре и днес вече ми мина де, само остана болката от опъването , която предполагам до ден два ще мине. Сега има бяло прозрачно течение, каза 2-3 дни розово, при мен почти нямаше розово и след това прозрачно. бе момичета, нее шега работа, страшничко си беше, може би и заради стреса и адреналина, когато свърши ми се разтрепериха ръцете и измалях.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот Lisandra » 11 Май 2017, 17:45

Малий, колко страшно звучи, дано не ми се налага.
В кръга на шегата, какво ли не понасяме на това място...
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот rabotnata pchela » 11 Май 2017, 21:31

Lisandra написа:Малий, колко страшно звучи, дано не ми се налага.
В кръга на шегата, какво ли не понасяме на това място...

мен всички ме убеждаваха, че не е страшно! Истината е, че не боли, усеща се топлна и рядко болка, когато оцели някой нерв, но не е приятно. Благодарна съм, че не ми казаха, че е ужасно. След като приключи буквално бях като лист разтреперена, добре че адреналина ме държа.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот kauda » 12 Май 2017, 12:07

Важното е, че вече е зад гърба ти! Бързо възстановяване ти пожелавам и редовни прегледи! :)
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот La_bomba » 12 Май 2017, 15:24

Леле, колко е страшно! аз съм чувала, че става за секунди, но явно заависи с какво те обработват. :shock:
La_bomba
 
Мнения: 126
Регистриран на: 28 Мар 2017, 10:23

ПредишнаСледваща

Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани с акушерство и гинекология

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта