Интимен проблем - моля за съвет!

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот rabotnata pchela » 04 Окт 2017, 19:53

Както обещах, наминавам. :lol:
Помните ли ме хахах :) онази с раничката, от преди 1 година, близо. ние с моя мъж все още я караме на платоническа любов. През май, когато изгорихме раничката, имах час за началото на юли за профилактика (ден преди рождения ми ден и да чукна 30-така). Каза, че всичко е наред, и ми изписа 2 вагинални лекарства, вика минават, свършваш ги и айде, всичко ти е наред. По план, до средата на август трябваше да ги приключа и да се върнем към нормалния ни живот. НОООООО : сложих едното вагиналното, дойде ми цикъла, изчаках да приключи и почнах второто, по план. Бетадин! (за първи път помня име на лекарство!!!!!!!) На 3-тата таблетка (от общо 7, ако не ме лъже паметта) прокървих, ама юнашката... И айде, звъня аз на докторката, тя вика спираш ги и идваш след следващия цикъл. Съответно в началото на септември аз пак на лекар. Всичко вика е наред, ама айде едни тук, да пиеш противогъбични (признавам си не изпих всички 30 хапчета, направо вече ми призляваше, изпих 15 от тях), розалгин за 7 дена също. След цикъл имам и един Гиназол. Добре, че днес ми свърши, ще изчакам 2 дни и слагам гиназола, още 4 след него, мисля най-накрая да си припомня какво е туй то мъж и вирее ли още в моята спалня. :jumpeveryone:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот Rali_hr » 05 Окт 2017, 12:57

За теб могат и книга да напишат. Дано този път всичко е в края си и да няма продължение!
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот Lisandra » 05 Окт 2017, 15:09

Да те ожали човек Пчела. Мислех, че вече всичко е в миналото. Не разбрах защо като си прокървила се е стигнало до гъбична инфекция?
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот rabotnata pchela » 06 Окт 2017, 11:23

Lisandra написа:Да те ожали човек Пчела. Мислех, че вече всичко е в миналото. Не разбрах защо като си прокървила се е стигнало до гъбична инфекция?

Всъщност няма общо. Раничката е напълно овладяна и там проблем няма, гъбите вече са в миналото, най-накрая мога да кажа, че всичко ми е наред. Лечението беше много продължително, но определено беше доста широкоспектърно, защото обърнахме внимание на доста от проблемите, за които може да се каже, че не сме говорили изобщо. Гъбките бяха съвсем леко изразени, затова решихме да заложим на кратко лечение, така и така съм почнала, вместо да се усложняват. В крайна сметка всичко приключи успешно. :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот Lisandra » 16 Окт 2017, 12:26

Браво Пчела, значи в спалнята цари щстие! :) След толкова време без интимн ости с мъжът ти сигурно сте като младоженци.
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот Jully » 16 Окт 2017, 12:31

Момичета, какви са симптпомите при вагинална инфекция? усещам една тежест в корема, все едно преди цикъл и едно особено неразположение в интимната област. Течение нямам. Но тази седмица съм в овулация, дали може да е от нея това усещане? :?: За първи път ми се случва да се чувствам странно. :roll: Четох, че основното за инфекцията е да има течение, при мен няма, но усещам едно парене в интимната област и в яйчниците. :roll:
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот Lisandra » 16 Окт 2017, 12:58

При овулация яйчниците е нормално да се подуват, при някои има и завишен секрет, но паренето е притеснително. Отиди на лекар, на сайта на Каляшева намерих тази информация:
http://www.drkaliasheva.com/services/ba ... a-vaginoza
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот Jully » 16 Окт 2017, 13:41

Мисля да изчакам още няколко дни .. да видя като премине овулацията какво ще еположението, утре ми е точно пиковия ден, да видим. :roll: Надявам се да няма проблеми след това. Смятам да взема и един лактацид за душ за всеки случай.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот Gorica23 » 16 Окт 2017, 14:08

Изчакай, ама не се лекувай сама. Парене в интимната област с интимен гел няма да се оправи. Дано да нямаш проблем, защото може да се задълбочи и при изследване да не покаже истинското състояние.
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот klarissa » 16 Окт 2017, 14:12

Няма защо да се притесняваш и да има някаква инфекция, сигурно лесно ще я излекуваш, не се притеснявай. Аз по време на овулация вианги усещам тежест и все едно се разкъсвам. Но паренето не е много характерно, може да е и ако си поизстинала,а ко имаш някой цистит, който се обажда от време нав реме. изчакай да мине тази седмица и ако продължаваш да имаш проблем и се появи течение с някаква миризма, отиди на един преглед да ти пуснат една микробиология.
klarissa
 
Мнения: 133
Регистриран на: 17 Мар 2017, 15:57

ПредишнаСледваща

Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани с акушерство и гинекология

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта