Интимен проблем - моля за съвет!

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот Lisandra » 24 Юли 2018, 13:07

Съвета ми е да отидеш на венеролог да ти направи изследване. При всички положения има възпалителен процес.
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот Локумът » 24 Юли 2018, 15:30

Пич, какво очакваш, отивай на лекар, тея неща се сериозни, ако си мислиш, че някой ще ти каже "топи го в тетара ще мине", жестоко се лъжеш...
И то по най-бързия начин трябва да отидеш на лекар, няма срам от докторите!
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот tinkerbell » 27 Юли 2018, 15:30

rabotnata pchela написа:
Lisandra написа:Браво Пчела, важното е, че е минало!
А не използват ли някаква упойка да му се не знае!

Не! То в действителност не боли, само ако нацели някой нерв, направо е като убождане, даже и сега усещам на едно място такова ... и общо взето разпъването със спелукма болеше доста, защото все пак сериозно отваряне е имало хахахаха и се усещаше топлина и понякога имаше пушек. Не очаквах, че е толкова продължителна процедурата, около 15-20 минути. После може би от притеснения или не знам така бях измаляла, едва стигнах до училището на малкия, че имаше родителска среща, вечерта лежах, направо си беше манипулация сериозна. Вечерта спах добре и днес вече ми мина де, само остана болката от опъването , която предполагам до ден два ще мине. Сега има бяло прозрачно течение, каза 2-3 дни розово, при мен почти нямаше розово и след това прозрачно. бе момичета, нее шега работа, страшничко си беше, може би и заради стреса и адреналина, когато свърши ми се разтрепериха ръцете и измалях.


С горенето не е ли остарял метод, не е ли за предпочитане с лазер? Питам защото ми предстои.
Аватар
tinkerbell
 
Мнения: 606
Регистриран на: 05 Фев 2016, 18:46

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот rabotnata pchela » 27 Юли 2018, 15:36

На мен лекарката ми ми каза, че много от нейните колеги й искат устройството, защото лазера не е толкова ефективен. Сега дали е истина или не е, не мога да кажа, все пак лекарката може да ми е казала това, защото разполага само с тоя уред, но си спомням, че имахме уговорка да й напомня в кой ден точно ще се проведе процедурата, за да може да вземе уреда от колега, на който го е дала.
Иначе ако ти предстои същото горене, не с лазер, мога да кажа, че не е чак нетърпимо, няма упойка, боли, като да те хване леко ток, само когато се попадне на нерв, но процедурата е дълга, около 20 минути може би продължи. :roll: Но се преживява де! :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот tinkerbell » 27 Юли 2018, 16:20

На мен ще ми правят лазерна аблация. Обясниха ми, че при горенето се получава термично увреждане на тъканта, което с лазера се избягва. Затова лазера е за предпочитане.
Аватар
tinkerbell
 
Мнения: 606
Регистриран на: 05 Фев 2016, 18:46

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот rabotnata pchela » 27 Юли 2018, 16:22

tinkerbell написа:На мен ще ми правят лазерна аблация. Обясниха ми, че при горенето се получава термично увреждане на тъканта, което с лазера се избягва. Затова лазера е за предпочитане.

Ами какво да ти кажа, каквото такова. Каквото и да е, по-страшно е чакането! :) Бързо възстановяване ти пожелавам.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот Pacienti » 30 Юли 2018, 14:03

tinkerbell написа:На мен ще ми правят лазерна аблация. Обясниха ми, че при горенето се получава термично увреждане на тъканта, което с лазера се избягва. Затова лазера е за предпочитане.


Кога ти е насрочена и колко време е възстановителния период?
Ако вече е минало стискам палци всичко да е наред!
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот Lisandra » 01 Авг 2018, 16:22

tinkerbell написа:На мен ще ми правят лазерна аблация. Обясниха ми, че при горенето се получава термично увреждане на тъканта, което с лазера се избягва. Затова лазера е за предпочитане.


Метода май се избира зависимост от вида и големината на раничката. Надявам се, че всичко е минало благополучно!
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот tinkerbell » 01 Авг 2018, 17:13

Pacienti написа:
tinkerbell написа:На мен ще ми правят лазерна аблация. Обясниха ми, че при горенето се получава термично увреждане на тъканта, което с лазера се избягва. Затова лазера е за предпочитане.


Кога ти е насрочена и колко време е възстановителния период?
Ако вече е минало стискам палци всичко да е наред!


Ако всичко е наред, другата седмица съм на манипулация. Казаха ми, че още същия ден ще съм си вкъщи. Няма болничен престой. Чакам последните изследвания.
Аватар
tinkerbell
 
Мнения: 606
Регистриран на: 05 Фев 2016, 18:46

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот Gorica23 » 03 Авг 2018, 13:55

tinkerbell написа:На мен ще ми правят лазерна аблация. Обясниха ми, че при горенето се получава термично увреждане на тъканта, което с лазера се избягва. Затова лазера е за предпочитане.


А с колпоскоп гледаха ли те?
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

ПредишнаСледваща

Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани с акушерство и гинекология

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта