Интимен проблем - моля за съвет!

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот Doktoricata » 18 Сеп 2018, 16:44

Pacienti написа:
rabotnata pchela написа::) Пак опираме до София. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Напраов имам чувството, че в другите градове сме някаква утайка, оставена да мре там, без да се предлагат голяма част от добрите практики, изобщо.

Навсякъде има добри лекари. За съжаление, качественото медицинско обслужване струва много пари и в по-малките населени места няма как да си върнеш инвестицията. Затова в големите градове има по-голям избор на добри практики в сферата на медицината.


Абсолютно съм съгласна с Пациенти. Само апаратурата колко струва, ами обучението на специалистите. Нали знаете, че лекарите цял живот учат.
Doktoricata
 
Мнения: 709
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:48

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот annamaria » 19 Сеп 2018, 12:19

Първо градиш име и практика в медицината и след това като си се утвърдил няма как да не си направиш собствен медицински център с всичките му новости в областта на медицината, новите методи на лечение и т. н. Защото когато мединското обслужване е на ниво, тогава и лечението на здравословните проблеми са с по-висока успеваемост. Ето например един лазер- кога баба ми, ако е страдала от изпускане е могла да го разреши този проблем- милата женица може и цял живот да си го е носила.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот Rali_hr » 19 Сеп 2018, 12:32

Има големи болници, които са частни и не са конкретно на някой гинеколог, останал под пари, интересно ми е обаче, как се е опаричил толкова, че да може да си плати безумно скъпата апаратура от милиони, като е бил държавен лекар. :) Сещате се как стават тея неща, с пари под масата.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот tinkerbell » 19 Сеп 2018, 15:49

Rali_hr, създаването и оборудването на една болница се прави чрез финансиране от банки или различни фондове. Но за да ти отпуснат въпросното финансиране трябва да си изградил име и практика както казва annamaria. Това е къртовски труд, който е редно да се заплаща. Лекарите посвета са уважавани и високо платени, само в България сме мнителни. Искаме качествено здравеопазване, ама ако може да не плащаме. Е, не става тази работа така.
Аватар
tinkerbell
 
Мнения: 606
Регистриран на: 05 Фев 2016, 18:46

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот annamaria » 20 Сеп 2018, 12:01

Така е сърдим се, че плащаме за прегледи, ама докторите, може би са си в правото. Цял живот учат, правят име, градят клиника и после искам безплатен преглед. То не ми се говори въобще за здравната ни система, заради уж здравните осигуровки, но е факт че вече хората вместо да си плащат здравни осигуровки, просто си отиват на частен преглед.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот Lisandra » 20 Сеп 2018, 17:25

Във Франция най - уважаваните професии са тези на лекарите и юристите и те са най-добре платените. Минимум 10 ти трябват за да станеш лекар със специалност, после трупаш стаж и чак на 12-13 година започваш да печелиш. А колко учене има и трябва да си на разположение през цялото време... Питам, защо да не им се плаща подобаващо?
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот Pacienti » 21 Сеп 2018, 16:10

Страхотен лекар е д-р Димитров, да е жив и здрав. Ако ви предстои гинекологичен преглед, не се колебайте да отидете при него. Просто няма толкова внимателен човек!
https://www.facebook.com/SvetiLazarHosp ... =3&theater
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот Tinki » 26 Сеп 2018, 14:40

Много го хвалят този доктор Димитров както за гинекологичните прегледи така и за ражданията. Явно е много добър. Много ли се чака при него? Имам предвид лесно ли се запазва час за преглед?
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот Pacienti » 26 Сеп 2018, 17:28

Tinki написа:Много го хвалят този доктор Димитров както за гинекологичните прегледи така и за ражданията. Явно е много добър. Много ли се чака при него? Имам предвид лесно ли се запазва час за преглед?

Да, те между другото всички лекари в Свети Лазар са много добри, та чакането си заслужава.
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот annamaria » 28 Сеп 2018, 15:56

Предполагам, че ако прегледът е спешен, ще те вмъкнат някъде в графика си докторите от Свети Лазар. Имам предвид, че сигурно реагират на по-спешните случаи?
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

ПредишнаСледваща

Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани с акушерство и гинекология

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта