Интимен проблем - моля за съвет!

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот Lisandra » 28 Сеп 2018, 16:02

annamaria написа:Предполагам, че ако прегледът е спешен, ще те вмъкнат някъде в графика си докторите от Свети Лазар. Имам предвид, че сигурно реагират на по-спешните случаи?

Ако раждаш ще те вземат, но ако става въпрос за обикновен преглед при добрите лекари се чака.
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот annamaria » 01 Окт 2018, 15:24

То е ясно, че с раждане ще те вземат, но мисълта ми е ако имаш някакви болки, породени от женски проблеми, дали ще те вземат извънредно?
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот Rali_hr » 01 Окт 2018, 15:31

Зависи колко е спешен случая, нали това ги праваи добри лекари, не знам точнов Св. Лазар как ще е, но моят гинеколог е добър и се чака със седмица часовете, но извънредно и по спешност приема.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот tinkerbell » 01 Окт 2018, 16:49

Rali_hr написа:Зависи колко е спешен случая, нали това ги праваи добри лекари, не знам точнов Св. Лазар как ще е, но моят гинеколог е добър и се чака със седмица часовете, но извънредно и по спешност приема.

Предполагам, че има значение дали си техен пациент. Ако е спешен случай, сигурно ще те вземат, но за преглед трябва да си запишеш час предварително.
Аватар
tinkerbell
 
Мнения: 606
Регистриран на: 05 Фев 2016, 18:46

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот Tinki » 02 Окт 2018, 14:43

Всеки добър лекар би трябвало да преглежда и по спешност. Колкото е да е натоварен графика спешен гинекологичен преглед едва ли може да се откаже. За реномирана частна болница още повече.
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот Lisandra » 02 Окт 2018, 17:24

Tinki написа:Всеки добър лекар би трябвало да преглежда и по спешност. Колкото е да е натоварен графика спешен гинекологичен преглед едва ли може да се откаже. За реномирана частна болница още повече.

Хайде да уточним какво значи спешен, защото по тази логика на всеки може да му е спешно.
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот annamaria » 03 Окт 2018, 14:41

Под спешен случай аз разбирам например да ти се наложи да отидеш на гинеколог, ако си получила неясно кървене, ако те боли корем и го свързваш с интимни проблеми. Това означава да те приемат по спешност.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот emi_blagoeva_90@abv.bg » 18 Дек 2018, 11:33

Здравейте! Приемам Ясмин повече от година. Но вчера буквално изглупих и понеже очаквам да ми дойде цикъла тези дни и понеже вчера денят ми беше изключително натоварен, усетих че уж ми идва и веднага взех таблетката "понеделник". Като се прибрах се оказа фалшив сигнал за идване на цикъла, а аз вече бях изпила таблетката "понеделник". И сега въпросът ми е какво правя с таблетката "вторник" при условие, че няма все още цикъл, а очаквам да дойде тези дни?
emi_blagoeva_90@abv.bg
 
Мнения: 2
Регистриран на: 18 Дек 2018, 11:17

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот Tinki » 20 Дек 2018, 16:18

На мен тази история с противозачатъчните въобще не ми е ясна. По какъв повод пиеш Ясмин- предполагам контрацепция?
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот Pacienti » 20 Дек 2018, 16:40

emi_blagoeva_90@abv.bg написа:Здравейте! Приемам Ясмин повече от година. Но вчера буквално изглупих и понеже очаквам да ми дойде цикъла тези дни и понеже вчера денят ми беше изключително натоварен, усетих че уж ми идва и веднага взех таблетката "понеделник". Като се прибрах се оказа фалшив сигнал за идване на цикъла, а аз вече бях изпила таблетката "понеделник". И сега въпросът ми е какво правя с таблетката "вторник" при условие, че няма все още цикъл, а очаквам да дойде тези дни?

По определена схема ли ги взимаш, за какъв проблем? Ако е за лечение, се обърни към лекаря, който ти ги е предписал?
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

ПредишнаСледваща

Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани с акушерство и гинекология

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта