Интимен проблем - моля за съвет!

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот annamaria » 25 Яну 2019, 16:11

Добре, че е спряло да кърви. Иначе наистина щях да си помисля, че се отнасяш несериозно спрямо себе си. Пък ще видим какво ще каже доктор Димитров.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот tinkerbell » 25 Яну 2019, 18:00

Doktoricata написа:Момичета, спокойно свърши, не е толкова страшно положението. Според мен се скъси периода, на който ми идва. Както и да е, другата седмица съм при Димитров и ще видим.

Евала за спокойствието ти, аз съм голям хипохондрик. Малко да те стресна, че кървенето е индикация за проблем.
Аватар
tinkerbell
 
Мнения: 606
Регистриран на: 05 Фев 2016, 18:46

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот Tinki » 28 Яну 2019, 15:15

Аз и без да съм хипохондрик, бих се притеснила. Да получа кървене и да си стоя вкъщи, само ще се притеснявам. Какво каза в крайна сметка доктор Димитров?
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот Doktoricata » 01 Фев 2019, 18:25

Прегледа мина и Димитров каза, че не вижда проблеми, пуснахме цитонамазка, гледа ме с колпоскоп, всичко е наред. Единствено лигавицата е удебелена.
Doktoricata
 
Мнения: 709
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:48

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот MirelaArmenska » 02 Фев 2019, 11:40

Здравейте, момичета! От половин година се боря със стафилококова инфекция...Изпила съм какво ли не, но ефекта е нулев. Наскоро, преди месец пих Лефлокс, но и той не помогна. Вече започнах крайно да се отчайвам! Има ли тук дами, които са имали подобен проблем и са успели да го излекуват? Ще се радвам да чуя вашите истории и да ме посъветвате нещо. Целувки!
MirelaArmenska
 
Мнения: 7
Регистриран на: 30 Яну 2019, 12:57

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот Tinki » 04 Фев 2019, 17:04

MirelaArmenska написа:Здравейте, момичета! От половин година се боря със стафилококова инфекция...Изпила съм какво ли не, но ефекта е нулев. Наскоро, преди месец пих Лефлокс, но и той не помогна. Вече започнах крайно да се отчайвам! Има ли тук дами, които са имали подобен проблем и са успели да го излекуват? Ще се радвам да чуя вашите истории и да ме посъветвате нещо. Целувки!


Здравей! Сблъскала си се с много неприятен проблем. Съвътет ми е да потърсиш мнението и на друг специалист, щом това лечение не дава резултат.
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Предишна

Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани с акушерство и гинекология

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта