Качествени парфюми на достъпна цена?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Re: Качествени парфюми на достъпна цена?

Мнениеот kauda » 13 Авг 2015, 16:26

От козметичните компании като Avon и Orifflame също не са лоши, но с това тестване в/у животни много ме отказват от тях.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Качествени парфюми на достъпна цена?

Мнениеот Pipilota » 14 Авг 2015, 10:59

kauda написа:От козметичните компании като Avon и Orifflame също не са лоши, но с това тестване в/у животни много ме отказват от тях.

Наистина не са лоши, но и това са моите резерви към тях, за съжаление. Мисля, че могат и по-добре да се справят с пускането на продуктите си.
Иначе в IVIS има магазини в нашия град, има страхотно разнообразие от евтини парфюми, но не мога да кажа на какви марки, защото аз много не помня имена, но има голям избор :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Качествени парфюми на достъпна цена?

Мнениеот Andrey » 14 Авг 2015, 11:09

моята стратегия е да търся в Интернет, както с всяка стока, скъпи парфюми могат да се намерят на уникални цени, стига човек да е търпелив да чака разпродажби, така си вземам качествени парфюми с над 70% намаления. :)
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Качествени парфюми на достъпна цена?

Мнениеот galya.33 » 26 Авг 2015, 20:08

Аз пък минах през какви ли не парфюми, като цената постоянно нарастваше :mrgreen: първо бяха тези от козметичния магазин - те ми държат на кожата около 2-3 часа, после почнах с Ейвъни и Орифлейми държаха ми по 3-4 часа. Кожата ми е такъв, тип че попива аромата бързо. При някои от тези парфюми имах и бонус: обрив :oops: :cry: :mrgreen: Веднъж по това време ми подариха шанел № 5 - безбожно скъп, аромата не ми хареса, но и сърце не ми даде да го върна :lol: :D :lol: Той обаче ми трая по цял ден и все пак шишенцето не беше никак голямо и бързо свърши. После минах на LR-ските: чудесни аромати, в зависимост от аромата траят между 5 часа и цял ден и имат всякакви цени. Тоест има и за 15-20 има и за 200 . Поръчвах си редовно с години, ама единия път не можах да си дам поръчката, а парфюма ми свърши (както и доста други продукти) и реших да направя нещо откачено пък каквото ще да става! :twisted: :D
Изкарах си от интернет описанието съдържанието на парфюм който ми харесва и си го записах. В кауфланд точно до свещите продават ароматни масла купих си от тях това което ми беше в списъчето и като се прибрах у дома прочетох туй-онуй за парфюмите. Оказа се, че даже най-скъпите парфюми съдържат 30% етерични или ароматни масла, а всичко останало е алкохол и консерванти. Та купих си и етилов спирт 90% алкохол (който на английски се нарича в превод "спирта на парфюмерите". Налях нужните пропорции спирт и масла в шишето и воала! Същия парфюм като този дето си извадих рецепта от нета, а мирише по 1-2 дена, като е жега и по 2-3 та дори и 4 дена като е студено! 100 мл. си забърках, а вече ще стане година да го ползвам :D :D :D
Аватар
galya.33
 
Мнения: 27
Регистриран на: 15 Апр 2015, 23:39

Re: Качествени парфюми на достъпна цена?

Мнениеот Alex_mor » 09 Сеп 2015, 17:04

Галя ти яко ме кефиш обаче как си правиш разни неща браво! :)
Alex_mor
 
Мнения: 390
Регистриран на: 18 Юни 2015, 09:39

Re: Качествени парфюми на достъпна цена?

Мнениеот Mon_ton » 10 Сеп 2015, 12:18

А от къде си намерила пропорциите на парфюмите?
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Качествени парфюми на достъпна цена?

Мнениеот annamaria » 08 Окт 2015, 14:32

скоро помирисах Repetto и много ми допадна като аромат. лек и свеж и не е много скъп.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Качествени парфюми на достъпна цена?

Мнениеот Мади Ранчева » 08 Окт 2015, 14:55

Някой има ли идея за това как миришат парфюмите с феромони, гледам много изгодни сделки, апък като нямам представа за аромата им... :|
Мади Ранчева
 
Мнения: 240
Регистриран на: 21 Яну 2014, 12:37

Re: Жена, която не носи парфюм няма бъдеще

Мнениеот zagrijena » 06 Апр 2016, 16:07

Жена и парфюм - неразривно свързани. Жената на мъжа може да изневери, но на парфюм никога :mrgreen: . Моят любим е Аква ди джио на Армани. И мъжкият, и женският вариант ме побъркват :grin: .
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

Re: Качествени парфюми на достъпна цена?

Мнениеот Anelise » 01 Юли 2016, 15:01

За този мога да дам добри отзиви - дълготраен, много свеж и ненатрапчив https://parfium.bg/bvlgari-omnia-amethy ... ml-za-jeni
Galya.33 много готина история, и аз съм пробвала да си забърквам, но се е получавал прекалено аматьорски и небалансиран аромат, че да изляза с него :D Етеричните масла си ги използвам само с ароматна лампа вкъщи.
Anelise
 
Мнения: 1
Регистриран на: 01 Юли 2016, 14:53

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта