Качествени парфюми на достъпна цена?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Re: Качествени парфюми на достъпна цена?

Мнениеот S_Milenska » 20 Фев 2018, 11:57

А не може ли да се използват няколко капки етерично масло като цяло ВМЕСТО парфюм?
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Качествени парфюми на достъпна цена?

Мнениеот Snejna » 20 Фев 2018, 13:22

аз си следя в няколк осайта за промоции си купувам :)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Качествени парфюми на достъпна цена?

Мнениеот annamaria » 23 Мар 2018, 12:32

На мен от интернет парфюмите много не ми вдъхват доверие.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Качествени парфюми на достъпна цена?

Мнениеот Милинка » 04 Апр 2018, 14:16

Малко е странно да си избирате аромат в интернет, насоки да, но за марка. Всеки човек е различен, съответно и вкусовете също. То затова има толкова много варианти на пазара. Аз обичам тежките парфюми, но пък те са подходящи за вечерно време. Има такива, които са приятни пролетно време или през лятото. Всичко е много относително. Може да пробвате с определен аромат от по-евтините парфюми - примерно на Рефан са качествени и издръжливи. Като си харесате аромат няма да ви се свидят едни 50 лева за нещо стойностно.
Споделя отделно - аз обожавам Елиън - лилав.
Аватар
Милинка
 
Мнения: 157
Регистриран на: 13 Мар 2018, 18:16

Re: Качествени парфюми на достъпна цена?

Мнениеот kauda » 19 Май 2018, 11:02

Милинка написа:Малко е странно да си избирате аромат в интернет, насоки да, но за марка. Всеки човек е различен, съответно и вкусовете също. То затова има толкова много варианти на пазара. Аз обичам тежките парфюми, но пък те са подходящи за вечерно време. Има такива, които са приятни пролетно време или през лятото. Всичко е много относително. Може да пробвате с определен аромат от по-евтините парфюми - примерно на Рефан са качествени и издръжливи. Като си харесате аромат няма да ви се свидят едни 50 лева за нещо стойностно.
Споделя отделно - аз обожавам Елиън - лилав.

Ето, защо ти да не можеш да си купиш Елиън - лилав от интернет? Точно си купуваш марката по мрежата, засщото аромата не можеш да го усетиш, нито да се насочиш по него. Може да се купи нещо, което е познато, а не нещо, което не си помирисвал никога. Точно на обратното на твоето мнение съм. :lol:
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Качествени парфюми на достъпна цена?

Мнениеот Милинка » 08 Юни 2018, 17:35

kauda написа:
Милинка написа:Малко е странно да си избирате аромат в интернет, насоки да, но за марка. Всеки човек е различен, съответно и вкусовете също. То затова има толкова много варианти на пазара. Аз обичам тежките парфюми, но пък те са подходящи за вечерно време. Има такива, които са приятни пролетно време или през лятото. Всичко е много относително. Може да пробвате с определен аромат от по-евтините парфюми - примерно на Рефан са качествени и издръжливи. Като си харесате аромат няма да ви се свидят едни 50 лева за нещо стойностно.
Споделя отделно - аз обожавам Елиън - лилав.

Ето, защо ти да не можеш да си купиш Елиън - лилав от интернет? Точно си купуваш марката по мрежата, засщото аромата не можеш да го усетиш, нито да се насочиш по него. Може да се купи нещо, което е познато, а не нещо, което не си помирисвал никога. Точно на обратното на твоето мнение съм. :lol:

Да, но аз познавам аромата и затова си взимам този парфюм. Но да избирам наслуки по името на парфюма- не съм съгласна.
Аватар
Милинка
 
Мнения: 157
Регистриран на: 13 Мар 2018, 18:16

Re: Качествени парфюми на достъпна цена?

Мнениеот preslavaslavova » 19 Юни 2018, 15:26

Аз си знам парфюмите, които ми допадат и директно си ги поръчвам от https://perfume-bg.eu/ и не се занимавам да обикалям по парфюмерии :grin: Препоръчвам сайта между другото! :smile:
preslavaslavova
 
Мнения: 125
Регистриран на: 02 Яну 2016, 22:32

Re: Качествени парфюми на достъпна цена?

Мнениеот Dipsy » 19 Юни 2018, 15:34

preslavaslavova написа:Аз си знам парфюмите, които ми допадат и директно си ги поръчвам от https://perfume-bg.eu/ и не се занимавам да обикалям по парфюмерии :grin: Препоръчвам сайта между другото! :smile:

Между другото от този сайт един път не ми пратиха парфуми, ами някакви измислени мостри.. тоест те на милото ги пратиха, той искал бил да ме изненада, ма толкова разбира от парфюми и козметика.. какво да го правиш :lol: Той получи целувка, въпросния сайт си понесе последствията :mrgreen:
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

Re: Качествени парфюми на достъпна цена?

Мнениеот Rali_hr » 19 Юни 2018, 15:38

Dipsy написа:
preslavaslavova написа:Аз си знам парфюмите, които ми допадат и директно си ги поръчвам от https://perfume-bg.eu/ и не се занимавам да обикалям по парфюмерии :grin: Препоръчвам сайта между другото! :smile:

Между другото от този сайт един път не ми пратиха парфуми, ами някакви измислени мостри.. тоест те на милото ги пратиха, той искал бил да ме изненада, ма толкова разбира от парфюми и козметика.. какво да го правиш :lol: Той получи целувка, въпросния сайт си понесе последствията :mrgreen:

Moоже да не са разбрали какво си поръчвате. :lol: :lol: :lol:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Вашите предпочитани парфюми?

Мнениеот viviann » 30 Окт 2018, 15:48

През годините най-любим ми е бил Blanc на Dupont.
Обичам нежни, флорални аромати.
viviann
 
Мнения: 161
Регистриран на: 24 Окт 2018, 15:16

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта