Влюбчиви ли сте? Показвате ли го?

Съвети за родители, отношения между тийнейджъри и възрастни, трудни въпроси

Влюбчиви ли сте? Показвате ли го?

Мнениеот mimeto90 » 16 Юли 2015, 14:49

Напоследък се чувствам като тийнейджър, не зная дали е заради това, че съм си такава и ще си остана такава, или просто, защото едно момче е завъртяло главата ми и се опитвам да намеря логиката в това, но ми стана интересно дали само аз съм така влюбчива :mrgreen: :mrgreen:
Просто ми харесва да си летя така свободно :)
изтеглен файл.jpg
изтеглен файл.jpg (8.04 KiB) Прегледано 502 пъти
Общо взето малко след ранната тийн възраст, не помня момент, в който да не съм била влюбена, било то в песен, книга, стих, но в повечето случаи в момче :mrgreen:

Странно е, но и при вас ли е така, влюбчиви ли сте, по какъв начин го показвате, ако въобще го показвате :roll: А когато няма мъжко внимание около вас влюбвате ли се в песен, която слушате, докато съседите не започнат да ви звънят на вратата? :lol:
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

Re: Влюбчиви ли сте? Показвате ли го?

Мнениеот gomez123 » 16 Юли 2015, 14:54

Според мен е много трудно да не си влюбен, умът ти да е празен, просто защото си сам, аз не мога така, винаги имам хора до мен, за които да мисля, дори и да не са ми гаджето, то много близки приятели, с които постоянно си пишем или комуникираме по друг начин :idea:
gomez123
 
Мнения: 246
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 11:42

Re: Влюбчиви ли сте? Показвате ли го?

Мнениеот franky » 16 Юли 2015, 14:56

Бях доста влюбчива и по едно време точно преди да се появи съпругът ми си мислих, че няма да намеря половинката си, а сега 6 години по-късно съм също толкова влюбена, колкото и в началото, явно това се израства с времето!
franky
 
Мнения: 395
Регистриран на: 14 Фев 2014, 13:04

Re: Влюбчиви ли сте? Показвате ли го?

Мнениеот MGB » 16 Юли 2015, 16:51

Да, готина ми е тръпката, ама чак да съм влюбчива и чак в песни, в повече ми идва, айде слезте на земята! А когато съм влюбена, което не помня как ставаше, да, май съм по-директна отколкото ми се иска и на мен и на човека срещу мен :mrgreen:
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: Влюбчиви ли сте? Показвате ли го?

Мнениеот maminka » 17 Юли 2015, 13:36

Моите последни четири любови не стихват и никога няма да стихнат - към трите ми деца и четвъртитият детето-връстник :D Всеки ден ме дивят и радват с какво ли не, при толкова емоции как да можеш да останеш безразличен към тези същества :D
maminka
 
Мнения: 383
Регистриран на: 17 Фев 2014, 15:14

Re: Влюбчиви ли сте? Показвате ли го?

Мнениеот LEILA » 17 Юли 2015, 14:31

Всеки харесва тази тръпка, но е важно да се запази през годините и да може да се възстановява в моментите, когато сме забравили да бъдем близки :idea:
LEILA
 
Мнения: 160
Регистриран на: 10 Май 2014, 10:54

Re: Влюбчиви ли сте? Показвате ли го?

Мнениеот nushi.kisyova » 17 Юли 2015, 15:34

Преди едни 20 години бях доста по-влюбчива, но всичко приключи с мъжа ми, да, не е като преди, но стига да искаме си създаваме тръпка, последния път за награда, че стопих толкова килограми скочихме двамата с бънджи :D Той умря от страх и мога да си представя колко ме е мразел през всичкото това време на скока :lol:
nushi.kisyova
 
Мнения: 252
Регистриран на: 19 Ное 2013, 12:42

Re: Влюбчиви ли сте? Показвате ли го?

Мнениеот Andrey » 20 Юли 2015, 11:45

Интересна награда сте си измислили, просто нямам думи :)
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Влюбчиви ли сте? Показвате ли го?

Мнениеот Mauritius » 22 Юли 2015, 13:00

Andrey написа:Интересна награда сте си измислили, просто нямам думи :)

Да, но виждаш, че има ли желание, има и начин, аз ако не обичам някого, то много трудно мисля, че ще ме накараш да направя такова нещо за него, пък дори и да е преминала изцяло тръпката :idea:
Mauritius
 
Мнения: 282
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 13:01

Re: Влюбчиви ли сте? Показвате ли го?

Мнениеот S_Milenska » 24 Юли 2015, 07:08

franky написа:Бях доста влюбчива и по едно време точно преди да се появи съпругът ми си мислих, че няма да намеря половинката си, а сега 6 години по-късно съм също толкова влюбена, колкото и в началото, явно това се израства с времето!

Интересно, как може да си била влюбчива и в същото време да не си вярвала в любовта?!?
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Следваща

Назад към Тийн свят

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта