Циалис не ми подейства добре, падна ми кръвното

Мнения, коментари и въпроси за лекарствени продукти.

Циалис не ми подейства добре, падна ми кръвното

Мнениеот Kiko » 09 Окт 2011, 13:55

Здравейте!Значи проблема е следния---Така,от доста време нямам желание за секс,ама никак.На 45г. съм и допреди 2-3 г нямах такъв проблем.Сега и ерекция липсва,не става....Ужас направо. :shock: Ходих на уролог ,преглед-всичко е наред/простата/.Правих и хормонални,обаче доктора отиде в Норвегия и.....до тук./тестостерон-17мл.. лх-4.5/Та преди да излязат резултатите ни изписа Циалис,не знам да го пия ли ,или не.Причината е-високо кръвно и пулс.Каза ,че няма проблем,ама знам ли.Сега вземам небилет и еналаприл-държът ме добре,но...Имам и едни-Вигор 300,приятел ги донесе от Берлин,казва ,че са убиец.Чудя се какво да пробвам..циалис1/2,или вигора ,да не стане -убиец!!Надявам се някои да ме посъветва,тъй като май работата щте отиде към развод. :cry: П робвах циалис и нещо странно-от 1/4 циалис ,кръвното падна на 95/50 ,пулс 45-50.... :shock: Това пък да не би от лекарствата за кръвно ,които вземам-корвитол и еналаприл.....1-то 2x50 .второто 2x20mg....,нямам диабет-70кг съм,а и съм правил кръвна картина.Посетих кардиолог-пулс,кръвно,всичко е наред,а на въпроса за циалиса/или от този род ,що така се получава-отговор/ами не знам,кръвното е добре,това са хаповете за теб,за другото питай уролог/. :?: Е питал съм-циалиса ,ще има ли проблем,каза нееее.....От Варна съм,какво да направя,към кого да се обърна.Ситуацията -нерешима???А,и не правя секс през ден-няма с какво.. :cry: В безисходица съм..Какво трябва да направя,защо циалиса ми действа по този шокиращ начин,като има отлични отзиви за него???
Kiko
 
Мнения: 1
Регистриран на: 09 Окт 2011, 13:47

Re: За циалиса

Мнениеот The_The_Ramone » 09 Окт 2011, 16:25

Как да ти кажа, то желанието и възможността за секс са често предмет на различни проблеми.
Циалис-а подпомага възможността, но ако го няма желанието...там вече никой не може да помогне.
The Game Will Never Be The Same
Аватар
The_The_Ramone
 
Мнения: 236
Регистриран на: 09 Апр 2011, 10:00
Местоположение: Вътрешна Монголия

Re: За циалиса

Мнениеот bubulina » 09 Окт 2011, 23:16

Циалис, не трябва да се приема от хора с високо кръвно налягане-контролирано с повече от един вид лекарство. А и може хапчетата да са ти в повече и затова така да ти пада кръвното.
bubulina
 
Мнения: 292
Регистриран на: 11 Апр 2011, 14:40

Re: Циалис не ми подейства добре, падна ми кръвното

Мнениеот stan4o7 » 12 Апр 2014, 12:48

Що не пробваш с това желенце WeCalis,пак като циалиса е,само че се усвоява по бързо от организма,а и на мен досега не ми е падало кръвното от него,има приятен вкус,съдържа тадалафил.Ако искаш пробвай,аз и колегите ми сме доволни от него 8-)
stan4o7
 
Мнения: 2
Регистриран на: 02 Апр 2014, 14:44

Re: Циалис не ми подейства добре, падна ми кръвното

Мнениеот dinkobrat » 24 Апр 2014, 18:36

Аз съм изключително доволен от едно желе дето пробвах наскоро :) :unibrow: ..След като го изпия чакам някъде към 15-20 минутки и след това, не само ми се забавя еякулацията минимум с 1 чАС :o ...амии и ерекцията ми не спада и не е нужно да изчаквам преди втория път.Wecalis се казва чудото , ако искате поразровете се в интернет да прочетете за какво иде реч ;) :)
dinkobrat
 
Мнения: 1
Регистриран на: 24 Апр 2014, 18:34

Re: Циалис не ми подейства добре, падна ми кръвното

Мнениеот aleister.crowley » 12 Дек 2019, 11:35

аз поръчвам вигор 300 от едно място на мн добра цена и съм адски доволен ако някой му трябва да пише на greedyyy@abv.bg :bouncymulticolor:
aleister.crowley
 
Мнения: 1
Регистриран на: 12 Дек 2019, 11:33

Re: Циалис не ми подейства добре, падна ми кръвното

Мнениеот Дидето » 12 Дек 2019, 11:54

aleister.crowley написа:аз поръчвам вигор 300 от едно място на мн добра цена и съм адски доволен ако някой му трябва да пише на greedyyy@abv.bg :bouncymulticolor:

И тук ли почнаха да продават измислени боклуци???
Дидето
 
Мнения: 54
Регистриран на: 15 Юни 2018, 10:30


Назад към Лекарства

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта