Геродорм - защо вече е със зелена рецепта, променено ли е съдържанието?

Мнения, коментари и въпроси за лекарствени продукти.

Геродорм - защо вече е със зелена рецепта, променено ли е съдържанието?

Мнениеот elenagram » 19 Окт 2015, 19:04

Бих искала да попитам каква е причината лекарството Геродорм от един месец да се продава срещу зелена рецепта? Това означава ли, че е променено съдържанието му или е поредната издънка на здравната каса?
elenagram
 
Мнения: 2
Регистриран на: 19 Окт 2015, 19:01

Re: Геродорм - защо вече е със зелена рецепта, променено ли е съдържанието?

Мнениеот marisol » 21 Окт 2015, 00:35

Здравей незнам колко дълго пиеш геродорм но на мен ми вдигаше ремирта имах силно сърцебиене така че го спрях още първия месец с една дума вместо спокоен дън щях да си купя билет за оня свят има и по хубави лекарства от него махни го не го пии че той води към Привикване след осем девет месеца направо вампиризъм сега пия ремирта 30 половин час преди сън и спя като бебе пожелавам ти успех
marisol
 
Мнения: 3
Регистриран на: 21 Окт 2015, 00:22

Re: Геродорм - защо вече е със зелена рецепта, променено ли е съдържанието?

Мнениеот elenagram » 21 Окт 2015, 13:49

marisol написа:Здравей незнам колко дълго пиеш геродорм но на мен ми вдигаше ремирта имах силно сърцебиене така че го спрях още първия месец с една дума вместо спокоен дън щях да си купя билет за оня свят има и по хубави лекарства от него махни го не го пии че той води към Привикване след осем девет месеца направо вампиризъм сега пия ремирта 30 половин час преди сън и спя като бебе пожелавам ти успех

Благодаря за съвета. Пиех го защото ми казаха че е на билкова основа. пък и беше без рецепта. Но сега се усложниха условията.
elenagram
 
Мнения: 2
Регистриран на: 19 Окт 2015, 19:01


Назад към Лекарства

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта