Сърце - лек необясним дискомфорт

Тук е мястото за въпроси, касаещи медицински и здравни теми, които споделяме помежду си.

Сърце - лек необясним дискомфорт

Мнениеот Божидар » 07 Яну 2016, 12:14

Не съм запознат с този сайт и моля да бъда извинен , ако съм сбъркал мястото .
Имам малък проблем , който не мога да си го отговоря .
От месец насам чувствам някаква неконфортност около сърцето и лявата част на гърдите по него .
Не е бодеж , не е свиване , нито е нещо чувствително , че да се оплача в по остър смисъл . Дори аз не мога да го определя . Чувствам сякаш бълбука вода , колкото и смешно да го описвам , но това ми идва като описание . Сякаш имам сърцетуп ускорено , но всъщност не е . Не мога да го обясня точно , лека невинна неконфортност , която я усещам почти постоянно и от месец насам . Някой има ли мнение по това или да ми обясни , какво е това ?
Божидар
 
Мнения: 1
Регистриран на: 07 Яну 2016, 12:07

Re: Сърце - лек необясним дискомфорт

Мнениеот FramarLekari » 07 Яну 2016, 17:57

Здравейте, Божидар!

Съветваме Ви да споделите оплакванията си на личния си лекар. Той е най-добре запознат с Вашето състояние и след сваляне на анамнеза и извършване на преглед ще има възможност да определи причината или да Ви насочи към специалист за по-нататъшна консултация.

С уважение,
Фрамар
Специалистите на www.framar.bg предоставят консултация, която не може да замени преглед при квалифициран и правоспособен лекар.
FramarLekari
 
Мнения: 1987
Регистриран на: 29 Мар 2011, 19:23
Местоположение: България


Назад към Общи здравни теми

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта