Искам да се отърва от малолетната снаха

Искам да се отърва от малолетната снаха

Мнениеот balsam » 26 Яну 2016, 15:16

Здравейте! Майка съм на 17-годишен тийнейджър и имам страхотен проблем. Синът ми от няколко месеца ходи с едно момиче, което е две години по-малко от него и много не одобрявам. Така се е лепнала за него, че както се казва, даже до тоалетната не го оставя да отиде сам. Не стига това, ами и направо кажи-речи се пренесе у нас да живее! Правих намеци и на нея и на сина ми, че са малки още да живеят заедно, че всеки трябва да си знае къщата, но не! Пречи му на ученето, трябва да се замисли вече за кандидатстването в университет и като му го казах, той ме отряза, че няма да кандидатства, защото приятелката му не мислела да учи по-нагоре и не искала да се разделят. Направо изпаднах в истерия! Остава и някое бебе да ми тръснат и съвсем ще я втасаме! Не знам какво да предприема вече. Как да ги разделя? Как да го накарам да промени мнението си за университета? Моля, помогнетe!
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

Re: Искам да се отърва от малолетната снаха

Мнениеот Rali_hr » 26 Яну 2016, 15:21

Остави го да си почука главата малко и ще видиш, че ще си промени решението. Ако тръгнеш да разделяш и забраняваш нали се сещаш, че ти ще си губещата в цялата ситуация?
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Искам да се отърва от малолетната снаха

Мнениеот Andrey » 26 Яну 2016, 15:55

ХУбава работа. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Що не му предложиш да отидат на квартира, вместо да живеят толкова разделени и да си намери някоя работа, да види какво е да живееш без образование :mrgreen:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Искам да се отърва от малолетната снаха

Мнениеот borkova » 26 Яну 2016, 16:53

За образованието, не мисля, че има за какво да се тревожиш, в даден момент сам ще го пожелае, дори и да пропусне една година, относно въпросната "снаха", то ще им омръзне, ако не друго, щом прекарват толкова време заедно.
borkova
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 10:29

Re: Искам да се отърва от малолетната снаха

Мнениеот VirtualBusiness » 26 Яну 2016, 21:44

Това не е ли точно само и единствено майчина ревност?
VirtualBusiness
 
Мнения: 42
Регистриран на: 02 Фев 2014, 18:00

Re: Искам да се отърва от малолетната снаха

Мнениеот miron » 27 Яну 2016, 10:43

Лошото е, че като поиска да учи ще му е бая зор да влезе да става студент с извъртените 3-ки ама в наши дни е хубаво, че приемат всеки идиот в университет. :mrgreen: Тъй че не си го слагай много на сърце, има още 2 години до кандидатстване, тъй че спокойно могат да се разделят поне 10 пъти до тогава. Остави ги сега да се радват, това да не е едно време, че гаджето ти де за цял живот. Утре някоя друга ще му завърти главата.
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Искам да се отърва от малолетната снаха

Мнениеот Lilly_milly » 27 Яну 2016, 11:49

VirtualBusiness написа:Това не е ли точно само и единствено майчина ревност?

Невъзможно е да е само това, все пак дори и близък да ти беше, то на тази невръстна възраст не би допуснал да се забърква с такава връзка или деца, при положение, че те самите са деца :idea:
Lilly_milly
 
Мнения: 245
Регистриран на: 16 Дек 2014, 14:32

Re: Искам да се отърва от малолетната снаха

Мнениеот zagrijena » 27 Яну 2016, 12:18

Lilly_milly написа:
VirtualBusiness написа:Това не е ли точно само и единствено майчина ревност?

Невъзможно е да е само това, все пак дори и близък да ти беше, то на тази невръстна възраст не би допуснал да се забърква с такава връзка или деца, при положение, че те самите са деца :idea:


Майчината ревност не е ли на по-късен етап :grin: Това момиче няма ли родители? Как допускат 15-годишната им дъщеря да преспива по чуждите къщи!
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

Re: Искам да се отърва от малолетната снаха

Мнениеот Alex_mor » 27 Яну 2016, 17:23

И на мен ми е интересно какви са тея родители, че си остават 15 годишната щерка да спи по къщите на хората? Може би трябва да говориш с тях, вместо да си правиш номера с 15 годишна пикла.
Alex_mor
 
Мнения: 390
Регистриран на: 18 Юни 2015, 09:39

Re: Искам да се отърва от малолетната снаха

Мнениеот rabotnata pchela » 27 Яну 2016, 18:18

Предсатвям си моя да ми доведе някоя такава овца, значи нещо във вашето възпитание на ценности липсва и вашата връзка с детето я няма, след като е готово да си зареже бъдещето за някое вчерашно си девойче. Но обърни нещата в твоя полза, питай го като е толкова влюбен не иска ли да живее добре и щастливо или иска да брои стотинките и да се чуди каква работа ще си намери и от къде ще изкара пари и тоя месец щото това очаква хорат абез сигурна работа, а дали ще има такава?
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Следваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron