Как да не направя мъжа си мухльо?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Как да не направя мъжа си мухльо?

Мнениеот chiZzY_biZzY » 13 Апр 2017, 12:50

когато се чудишкак да не бъде, значи вече виждаш, че е ... :)
chiZzY_biZzY
 
Мнения: 123
Регистриран на: 23 Мар 2017, 16:47

Re: Как да не направя мъжа си мухльо?

Мнениеот Yarost » 24 Апр 2017, 13:51

аз пък мисля, че мъжът мен ме сдухва и не се държи добре към мен. Винаги в отношенията са били едни грубияни и не съм искала и не съм виждала перспективата да бъда с тях, Аз съм еманципирана жена и искам с мен да се отнасят с уважение и респект. Отдавна мина времето, в което някой можеше да ме разиграва. Вие какво мислите?
Yarost
 
Мнения: 1079
Регистриран на: 03 Фев 2015, 11:12

Re: Как да не направя мъжа си мухльо?

Мнениеот fawla » 11 Май 2017, 12:27

Yarost написа:аз пък мисля, че мъжът мен ме сдухва и не се държи добре към мен. Винаги в отношенията са били едни грубияни и не съм искала и не съм виждала перспективата да бъда с тях, Аз съм еманципирана жена и искам с мен да се отнасят с уважение и респект. Отдавна мина времето, в което някой можеше да ме разиграва. Вие какво мислите?

съгласна съм, че трябва да се отнасят с уважение към нас, така както и ние към тях. Права си, че мина времето,когато мъжете бяха нещо повече от нас жените.
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Как да не направя мъжа си мухльо?

Мнениеот Snejna » 08 Юни 2017, 13:56

Интересното, което сега ми щукна като видях темата е ,че ЖЕНАТА признава, че ПРАВИ мъжа мухльо. т..е той нее, но благодарение на нейните грижи, изведнъж става недостоен и некачествен.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Как да не направя мъжа си мухльо?

Мнениеот Ваня Стойчева » 08 Юни 2017, 15:03

Snejna написа:Интересното, което сега ми щукна като видях темата е ,че ЖЕНАТА признава, че ПРАВИ мъжа мухльо. т..е той нее, но благодарение на нейните грижи, изведнъж става недостоен и некачествен.

Не се бях сетила за това, права си, че явно жените си правим мъжете мухльовци! :lol: Дано да се научим, че не бива да постъпваме така с горките мъже.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Предишна

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта

cron