Как да не направя мъжа си мухльо?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Как да не направя мъжа си мухльо?

Мнениеот zagrijena » 10 Фев 2016, 17:33

Замислих се колко жени не позволяват на мъжете си да опитат някакъв бизнес от страх да не се разорят. Вярно, че такава стъпка е рискова, но или печелиш, или губиш. Ако се страхуваме да пробваме едно или друго, за какво живеем?
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

Re: Как да не направя мъжа си мухльо?

Мнениеот S_Milenska » 10 Фев 2016, 18:13

zagrijena написа:Замислих се колко жени не позволяват на мъжете си да опитат някакъв бизнес от страх да не се разорят. Вярно, че такава стъпка е рискова, но или печелиш, или губиш. Ако се страхуваме да пробваме едно или друго, за какво живеем?

за сигурността и спокойствието може би? :roll:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Как да не направя мъжа си мухльо?

Мнениеот tinkerbell » 10 Фев 2016, 21:27

zagrijena написа:Замислих се колко жени не позволяват на мъжете си да опитат някакъв бизнес от страх да не се разорят. Вярно, че такава стъпка е рискова, но или печелиш, или губиш. Ако се страхуваме да пробваме едно или друго, за какво живеем?

Ако бизнеса е ново амплоа за него, нормално жена му да се премисля за риска. Ако инвестира семейните спестявания, а не се е занимавал с бизнес никога...
Аватар
tinkerbell
 
Мнения: 606
Регистриран на: 05 Фев 2016, 18:46

Re: Как да не направя мъжа си мухльо?

Мнениеот irka » 11 Фев 2016, 09:47

tinkerbell написа:
zagrijena написа:Замислих се колко жени не позволяват на мъжете си да опитат някакъв бизнес от страх да не се разорят. Вярно, че такава стъпка е рискова, но или печелиш, или губиш. Ако се страхуваме да пробваме едно или друго, за какво живеем?

Ако бизнеса е ново амплоа за него, нормално жена му да се премисля за риска. Ако инвестира семейните спестявания, а не се е занимавал с бизнес никога...


Да, но това означава, че му няма доверие и не вярва в способностите му.
irka
 
Мнения: 467
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:03

Re: Как да не направя мъжа си мухльо?

Мнениеот tinkerbell » 11 Фев 2016, 10:50

irka написа:
tinkerbell написа:
zagrijena написа:Замислих се колко жени не позволяват на мъжете си да опитат някакъв бизнес от страх да не се разорят. Вярно, че такава стъпка е рискова, но или печелиш, или губиш. Ако се страхуваме да пробваме едно или друго, за какво живеем?

Ако бизнеса е ново амплоа за него, нормално жена му да се премисля за риска. Ако инвестира семейните спестявания, а не се е занимавал с бизнес никога...


Да, но това означава, че му няма доверие и не вярва в способностите му.


Не съм съвсем съгласна, че е само до доверие. В някои случаи си е реализъм. Има мъже, които смятат, че всеки може да прави бизнес с обща култура и тарикатлък. То си е индивидуално дали има умението да бъде инициативен и дали може да преценява сам реалните си възможности.
Аватар
tinkerbell
 
Мнения: 606
Регистриран на: 05 Фев 2016, 18:46

Re: Как да не направя мъжа си мухльо?

Мнениеот Andrey » 11 Фев 2016, 14:13

tinkerbell написа:
irka написа:
tinkerbell написа:Ако бизнеса е ново амплоа за него, нормално жена му да се премисля за риска. Ако инвестира семейните спестявания, а не се е занимавал с бизнес никога...


Да, но това означава, че му няма доверие и не вярва в способностите му.


Не съм съвсем съгласна, че е само до доверие. В някои случаи си е реализъм. Има мъже, които смятат, че всеки може да прави бизнес с обща култура и тарикатлък. То си е индивидуално дали има умението да бъде инициативен и дали може да преценява сам реалните си възможности.

Точно така е, особено като добре и до семейния бюджет някой трябва да мисли трезво.
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Как да не направя мъжа си мухльо?

Мнениеот Mon_ton » 11 Фев 2016, 15:02

Добре де, толкова ли е трудно да повярваш в мъжа до себе си и да обсъдиш нещата така, че да не са толкова сложни семейните отношения, необходимо ли е?
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Как да не направя мъжа си мухльо?

Мнениеот black » 12 Фев 2016, 13:16

Забелязал съм, че жените не оставят мъжете да правят нещата по техен начин. Все слушаме реплики от сорта "Не така!", "Не го прави така!", "Дай, аз ще си го направя!", "Пази се, пречиш ми!". Е, какво искате? После се сърдите, че не ви помагаме :mrgreen:
black
 
Мнения: 441
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:43

Re: Как да не направя мъжа си мухльо?

Мнениеот Lollipop » 15 Фев 2016, 15:17

black написа:Забелязал съм, че жените не оставят мъжете да правят нещата по техен начин. Все слушаме реплики от сорта "Не така!", "Не го прави така!", "Дай, аз ще си го направя!", "Пази се, пречиш ми!". Е, какво искате? После се сърдите, че не ви помагаме :mrgreen:

МНого си прав, точно за това нещо, жените често искаме да се направи нещо така, както ние бихме го направили, но да го направите вие и да се сетите вие. :lol: :lol: :lol: Но все пак мисля, че може да си мухльо, ако правиш нещата винаги грешно, или ако не правиш нищо. :wink:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Как да не направя мъжа си мухльо?

Мнениеот Rali_hr » 15 Фев 2016, 16:36

Знаете ли какво ми се случи уикенда. :mrgreen:
Бяхме с едни приятели навън, и жената определено и напълно ясно флиртуваше с един общ необвързан приятел, а нейния мъж стоеше като на*ран. Дума не обели, по никакъв начин не направи нищо да прекрати това. :) Е това ся е мухльо, жена му се подиграваше ясно с него преди всичките му приятели, а той не реагира. Говорихме после с мъжа ми, който също забеляза какво се случва и каза, че това не може да го разбере. :shock: Никой не говори, за скандали, но можеше да се реагира по някакъв начин, а онази явно му се натискаше. Не знам направо кой е мухльото и кой е другото. :mrgreen:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron