Как да не направя мъжа си мухльо?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Как да не направя мъжа си мухльо?

Мнениеот Pipilota » 15 Фев 2016, 17:19

Rali_hr написа:Знаете ли какво ми се случи уикенда. :mrgreen:
Бяхме с едни приятели навън, и жената определено и напълно ясно флиртуваше с един общ необвързан приятел, а нейния мъж стоеше като на*ран. Дума не обели, по никакъв начин не направи нищо да прекрати това. :) Е това ся е мухльо, жена му се подиграваше ясно с него преди всичките му приятели, а той не реагира. Говорихме после с мъжа ми, който също забеляза какво се случва и каза, че това не може да го разбере. :shock: Никой не говори, за скандали, но можеше да се реагира по някакъв начин, а онази явно му се натискаше. Не знам направо кой е мухльото и кой е другото. :mrgreen:

Не знам направо дали е мухльо, но ако го приема това за нещо нормално, от което няма нищо против, или по-скоро се страхува да покаже, че е против, то определено клони на там. :)
Е значи жени, не се дръжте фриволно, когато сте обвързани, това също ви прави мъжете мухльовци. :mrgreen:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Как да не направя мъжа си мухльо?

Мнениеот roksana » 15 Фев 2016, 17:25

Pipilota написа:
Rali_hr написа:Знаете ли какво ми се случи уикенда. :mrgreen:
Бяхме с едни приятели навън, и жената определено и напълно ясно флиртуваше с един общ необвързан приятел, а нейния мъж стоеше като на*ран. Дума не обели, по никакъв начин не направи нищо да прекрати това. :) Е това ся е мухльо, жена му се подиграваше ясно с него преди всичките му приятели, а той не реагира. Говорихме после с мъжа ми, който също забеляза какво се случва и каза, че това не може да го разбере. :shock: Никой не говори, за скандали, но можеше да се реагира по някакъв начин, а онази явно му се натискаше. Не знам направо кой е мухльото и кой е другото. :mrgreen:

Не знам направо дали е мухльо, но ако го приема това за нещо нормално, от което няма нищо против, или по-скоро се страхува да покаже, че е против, то определено клони на там. :)
Е значи жени, не се дръжте фриволно, когато сте обвързани, това също ви прави мъжете мухльовци. :mrgreen:


Да тръгне жена да се държи по този начин или мъжа й яко я дразни и го смята за най-големия загубеняк, или не е добре с главата и го провокира по грешния начин!
roksana
 
Мнения: 504
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:50

Re: Как да не направя мъжа си мухльо?

Мнениеот rabotnata pchela » 15 Фев 2016, 18:26

Леле каква ситуация, не мога да си обясня кой е кривия и кой правия. :mrgreen: Може жената да иска да е полигамна. :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Как да не направя мъжа си мухльо?

Мнениеот balsam » 17 Фев 2016, 17:18

Жените понякога сме много гадни :grin: ! Ама и мъжете не ни отстъпват! Не можем едни без други, какво да правиш! :mrgreen:
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

Re: Как да не направя мъжа си мухльо?

Мнениеот Leonora » 17 Фев 2016, 20:52

Rali_hr написа:Знаете ли какво ми се случи уикенда. :mrgreen:
Бяхме с едни приятели навън, и жената определено и напълно ясно флиртуваше с един общ необвързан приятел, а нейния мъж стоеше като на*ран. Дума не обели, по никакъв начин не направи нищо да прекрати това. :) Е това ся е мухльо, жена му се подиграваше ясно с него преди всичките му приятели, а той не реагира. Говорихме после с мъжа ми, който също забеляза какво се случва и каза, че това не може да го разбере. :shock: Никой не говори, за скандали, но можеше да се реагира по някакъв начин, а онази явно му се натискаше. Не знам направо кой е мухльото и кой е другото. :mrgreen:


Ами то много пъти не всичко е такова каквото ни изглежда. Може да имат отворена връзка, може да са суингъри, може да обичат да си правят тройки с човек извън семейсвото и по този начи да се сближават с него, може той да има фетиш към това жена му да е с друг, може да играят роли... Може и да мухльо, а може и да имат и много здрава и удовлетворяваща фантазиите им отношения... Аз не бих съдила. Не всички хора и не всички двойки са еднакви. Човешката психика и човешката сексуаност са доста сложни.
Аватар
Leonora
 
Мнения: 714
Регистриран на: 01 Фев 2016, 13:05

Re: Как да не направя мъжа си мухльо?

Мнениеот fairy » 18 Фев 2016, 09:28

Leonora написа:
Rali_hr написа:Знаете ли какво ми се случи уикенда. :mrgreen:
Бяхме с едни приятели навън, и жената определено и напълно ясно флиртуваше с един общ необвързан приятел, а нейния мъж стоеше като на*ран. Дума не обели, по никакъв начин не направи нищо да прекрати това. :) Е това ся е мухльо, жена му се подиграваше ясно с него преди всичките му приятели, а той не реагира. Говорихме после с мъжа ми, който също забеляза какво се случва и каза, че това не може да го разбере. :shock: Никой не говори, за скандали, но можеше да се реагира по някакъв начин, а онази явно му се натискаше. Не знам направо кой е мухльото и кой е другото. :mrgreen:


Ами то много пъти не всичко е такова каквото ни изглежда. Може да имат отворена връзка, може да са суингъри, може да обичат да си правят тройки с човек извън семейсвото и по този начи да се сближават с него, може той да има фетиш към това жена му да е с друг, може да играят роли... Може и да мухльо, а може и да имат и много здрава и удовлетворяваща фантазиите им отношения... Аз не бих съдила. Не всички хора и не всички двойки са еднакви. Човешката психика и човешката сексуаност са доста сложни.

Както казват, никой не ходи в твоите обувки и не знае къде те стягат :grin: . Така че наистина е по-добре да не съдим.
fairy
 
Мнения: 464
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:17

Re: Как да не направя мъжа си мухльо?

Мнениеот mamina » 23 Фев 2016, 16:48

Виждала съм мъже, които толкова са хлътнали по някоя жена, че буквално се унижават само и само да я направят по-благосклонна към него. Това си е пак вид мухльовщина според мен. Не може да се правиш на шут, за да впечатлиш някой.
mamina
 
Мнения: 525
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:55

Re: Как да не направя мъжа си мухльо?

Мнениеот Локумът » 23 Фев 2016, 17:13

mamina написа:Виждала съм мъже, които толкова са хлътнали по някоя жена, че буквално се унижават само и само да я направят по-благосклонна към него. Това си е пак вид мухльовщина според мен. Не може да се правиш на шут, за да впечатлиш някой.

Тези не са единични случаи, мъжете от любов се правят на бунаци. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: като си глътнем граматиката покрай някоя, но такива сте жените, знаете как да ни обработите :)
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Как да не направя мъжа си мухльо?

Мнениеот pavleta » 25 Фев 2016, 12:48

Локумът написа:
mamina написа:Виждала съм мъже, които толкова са хлътнали по някоя жена, че буквално се унижават само и само да я направят по-благосклонна към него. Това си е пак вид мухльовщина според мен. Не може да се правиш на шут, за да впечатлиш някой.

Тези не са единични случаи, мъжете от любов се правят на бунаци. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: като си глътнем граматиката покрай някоя, но такива сте жените, знаете как да ни обработите :)


То жената ако не ви иска, пък вие се натискате, за какво обработване става дума? Тя гледа как да й се махнете от главата :mrgreen: !
pavleta
 
Мнения: 467
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:33

Re: Как да не направя мъжа си мухльо?

Мнениеот Leonora » 25 Фев 2016, 15:51

pavleta написа:То жената ако не ви иска, пък вие се натискате, за какво обработване става дума? Тя гледа как да й се махнете от главата :mrgreen: !


Някои мъже смятат, че женското "НЕ" произлиза от латинското "помоли ме още малко"
Аватар
Leonora
 
Мнения: 714
Регистриран на: 01 Фев 2016, 13:05

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта