Бронховитал Кидс /сироп за кашлица/ - мнения

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Бронховитал Кидс /сироп за кашлица/ - мнения

Мнениеот mammy » 10 Фев 2016, 13:42

Детето ми кашля лошо и вчера ходихме при педиатърката. Оказа се, че е едно от многото деца лепнали вируса този сезон. Педиатърката ни изписа сироп за кашлица Бронховитал Кидс, но аз за първи път го чувам. Питах аптекарката за мнение, но ми каза че е нов на пазара и не е натрупала много отзиви. Прочете състава и каза, че е добър. Но реших да питам и тук за мнение ако, някой го е ползвал...
mammy
 
Мнения: 12
Регистриран на: 27 Яну 2016, 17:42

Re: Бронховитал Кидс /сироп за кашлица/ - мнения

Мнениеот Lollipop » 10 Фев 2016, 14:26

mammy написа:Детето ми кашля лошо и вчера ходихме при педиатърката. Оказа се, че е едно от многото деца лепнали вируса този сезон. Педиатърката ни изписа сироп за кашлица Бронховитал Кидс, но аз за първи път го чувам. Питах аптекарката за мнение, но ми каза че е нов на пазара и не е натрупала много отзиви. Прочете състава и каза, че е добър. Но реших да питам и тук за мнение ако, някой го е ползвал...

Мамми, и ние тази година за първи път го пробвахме. Не се отрази зле и бързо преборихме кашлицата, но напоследък съм доволна, когато заменим един сироп с друг. ;) Но най-любим ми остава Гринтусс, можеш да вземеш за вкъщи да си имате при първите прокашляния може да го почвате. ;)
Иначе и Бронохвитал не е лош, на нас помогна ;) Да оздравявате бързо! :grouphug:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Бронховитал Кидс /сироп за кашлица/ - мнения

Мнениеот Kaya » 10 Фев 2016, 16:12

НЕ съм го пробвала, и аз ще съм любопитна за отзиви. Вие купихте ли го Mammy?
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Бронховитал Кидс /сироп за кашлица/ - мнения

Мнениеот svetlozara » 10 Фев 2016, 16:42

Аз съм пила за въстрастни, не знам дали е същото, на мен ми помогна доста, имах ужасен бронхит. :shocked:
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Бронховитал Кидс /сироп за кашлица/ - мнения

Мнениеот penelopa » 10 Фев 2016, 16:43

Препоръчаха ми Бронховитал за възрастни и като видях колко билки има в него не се замислих да си го купя. Дано не се налага, но при нужда ще купя и на детето.
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

Re: Бронховитал Кидс /сироп за кашлица/ - мнения

Мнениеот mammy » 10 Фев 2016, 16:52

Kaya написа:НЕ съм го пробвала, и аз ще съм любопитна за отзиви. Вие купихте ли го Mammy?


Купих го за всеки случай и мисля да го дам тази вечер. Все пак събрах добри отзиви за Бронховитал Кдис и нито един негативен от този форум и от други места. Ще пиша впечатленията си, обещавам. Дано се препокрият с тези на останалите. :roll:
mammy
 
Мнения: 12
Регистриран на: 27 Яну 2016, 17:42

Re: Бронховитал Кидс /сироп за кашлица/ - мнения

Мнениеот S_Milenska » 10 Фев 2016, 18:34

Щом е билково съм склонна да повярвам на добрите отзиви, ще го взема и аз ако имаме нужда. :) От билковите сиропи съм по-доволна, отколкото от синтетичните.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Бронховитал Кидс /сироп за кашлица/ - мнения

Мнениеот Golfie » 10 Фев 2016, 21:35

Сиропът Бронховитал Кидс е много добро попадение за децата. Добро количество за честна цена. Съставът му е сполучлив, действа добре и отхрачва бързо. Сладичко е и детето ми не се муси много много. Доколкото знам е по рецепта на доктор Пашкулев, един известен български лекар, който лекува с методите на природната медицина. Тук има повече информация за сиропчето, иначе си го купих от www.framar.bg, където от месец и нещо е на страхотна промоция!
Golfie
 
Мнения: 211
Регистриран на: 04 Ное 2011, 23:16

Re: Бронховитал Кидс /сироп за кашлица/ - мнения

Мнениеот Nikoletta » 17 Ное 2019, 12:45

Идеални са за малки деца, защото са билкови продукти. Заедно с това и помагат без никакво бавене. Като жертва на пасивно пушене в офиса (има и такива офиси :( ) пия Смог. Помага, но трябва и работата да сменя. Това е вече друг въпрос.
Nikoletta
 
Мнения: 77
Регистриран на: 23 Юни 2019, 20:10


Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта