Подут лимфен възел с лека болка и дискомфорт?

В този фору можете да прочетете здравни съвети от лекари специалисти към потребители на форума, но не можете да задавате въпроси.

Re: Подут лимфен възел с лека болка и дискомфорт?

Мнениеот DanZ » 07 Мар 2016, 16:25

Локумът написа:Синът ми и той така си чопли един под ухото, после бая зор видя докато се прибере, тъй че по-малко ги пипайте, преглед и мирни души :)



Ааааа, аз сравнително бързо си се самоскарах и до следващия ден възела, мускула, зъба или там, каквото беше, си се прибра мирно и тихо, и сигурно и по-бързо щеше да стане, ако не бях пипала, ама... :banghead: :lol:
DanZ
 
Мнения: 7
Регистриран на: 02 Мар 2016, 15:29

Re: Подут лимфен възел с лека болка и дискомфорт?

Мнениеот kalinka-kuku » 07 Мар 2016, 16:40

DanZ написа:
Локумът написа:Синът ми и той така си чопли един под ухото, после бая зор видя докато се прибере, тъй че по-малко ги пипайте, преглед и мирни души :)



Ааааа, аз сравнително бързо си се самоскарах и до следващия ден възела, мускула, зъба или там, каквото беше, си се прибра мирно и тихо, и сигурно и по-бързо щеше да стане, ако не бях пипала, ама... :banghead: :lol:[/quoteПо-скоро нямаше да те боли, добре, че всичко е наред! :) не се притеснявай, лимфните възли се показват от време на време, за да напомнят, че ги има и че се грижат за здравето ти. :)
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Предишна

Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта