Много съм доволна от СТАР БАЛМ

Апарати, аксесоари и уреди с медицинска или козметична употреба - задайте своя въпрос и вижте повече мнения.

Много съм доволна от СТАР БАЛМ

Мнениеот Margo » 18 Окт 2011, 11:21

Понякога не ви ли се е искало да имате нещо под ръка за мигновено охлаждане?
Ухапало ви е насекомо, а нямате лед под ръка? Ще се изненадате както се изненадах и аз, Стар Балм спрейовете и ледения компрес са супер удобни да имате един такъв продукт под ръка( в чантата или в колата) и при нужда да се използва. Доволна съм от тези продукти и ги препоръчвам горещо :)
Margo
 
Мнения: 691
Регистриран на: 08 Апр 2011, 20:46

Re: СТАР БАЛМ

Мнениеот totka_lukanova » 19 Окт 2011, 00:17

Има ли някакви противопоказания за частите от тялоо, на които не може да се ползва?
totka_lukanova
 
Мнения: 224
Регистриран на: 27 Апр 2011, 14:40

Re: СТАР БАЛМ

Мнениеот bubulina » 02 Ное 2011, 13:08

Да,не трябва да се нанася върху възпалена кожа, открити рани, лигавици или в очите.
bubulina
 
Мнения: 292
Регистриран на: 11 Апр 2011, 14:40

Re: СТАР БАЛМ

Мнениеот eli » 08 Ное 2011, 12:12

Добре е за лятото да си имаш под ръка, иначе сега през зимата не е толкова необходимо ....
Аватар
eli
 
Мнения: 362
Регистриран на: 29 Мар 2011, 22:55

Re: СТАР БАЛМ

Мнениеот Golfie » 08 Ное 2011, 22:28

Margo написа:Понякога не ви ли се е искало да имате нещо под ръка за мигновено охлаждане?
Ухапало ви е насекомо, а нямате лед под ръка? Ще се изненадате както се изненадах и аз, Стар Балм спрейовете и ледения компрес са супер удобни да имате един такъв продукт под ръка( в чантата или в колата) и при нужда да се използва. Доволна съм от тези продукти и ги препоръчвам горещо :)



Много важно, не са на основа камфор!!!
Golfie
 
Мнения: 211
Регистриран на: 04 Ное 2011, 23:16

Re: СТАР БАЛМ

Мнениеот valiart » 08 Ное 2011, 23:16

Страхотни коментари за Стар балм наскоро чух от мой приятел, който получил травма по време на мач. Но благодарение на ледените компреси, получил изненадващо за него самия, облекчение на болките си.
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: СТАР БАЛМ

Мнениеот Hristo » 27 Мар 2012, 12:41

Аз си взех спреят на Стар Балм, за моментално охлаждане и съм много доволен. Понеже всяка седмица играя футбол и много често се случва някой да ме ритне, веднага се напръсквам и всичко минава. :) Не са и скъпи продуктите, сравнение с другите спрейове, които ми предлагава по 15-20лв.
Hristo
 
Мнения: 48
Регистриран на: 10 Яну 2012, 20:06

Re: СТАР БАЛМ

Мнениеот Камелия » 27 Мар 2012, 15:07

Кръста ме боли от няколко дена, дали ще помогне това? Направо не мога да си обуя чорапите сутрин, кошмар!
Камелия
 
Мнения: 183
Регистриран на: 27 Мар 2012, 14:56

Re: СТАР БАЛМ

Мнениеот eli » 17 Апр 2012, 11:30

Камелия написа:Кръста ме боли от няколко дена, дали ще помогне това? Направо не мога да си обуя чорапите сутрин, кошмар!

Може да пробваш, не са скъпи продуктите.
Аватар
eli
 
Мнения: 362
Регистриран на: 29 Мар 2011, 22:55

Re: СТАР БАЛМ

Мнениеот oho-boho » 09 Май 2012, 11:01

Hristo написа:Аз си взех спреят на Стар Балм, за моментално охлаждане и съм много доволен. Понеже всяка седмица играя футбол и много често се случва някой да ме ритне, веднага се напръсквам и всичко минава. :) Не са и скъпи продуктите, сравнение с другите спрейове, които ми предлагава по 15-20лв.

Мъжа ми тренира бокс и охлаждащия спрей на Стар Балм винаги му е в сака. Купувал си е и ледените компреси, а аз опрях до тях, когато си изкривих крака и за малко щях да го навехна. Сложихме веднага ледения компрес и въпреки, че глезена ми порядъчно се поду, поне не посиня и не полилавя, а болката отмина много бързо. В началото си помислих, че съм го счупила, толкова много ме заболя, но милото ми реагира толкова бързо, че на следващия ден вече бях забравила за неприятната случка. Нали ми е спортист душичката, знае какво да прави в такива моменти :mrgreen:
oho-boho
 
Мнения: 46
Регистриран на: 24 Апр 2012, 15:58


Назад към Медицински принадлежности

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта