Как да си върна приятел, който загубих?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Как да си върна приятел, който загубих?

Мнениеот Pipilota » 16 Юни 2016, 10:59

Е, мисля, че се усеща кога е подходящо да се обадиш, или не :) Ако е някаква бурна млада връзка, най-добре тихо да споделиш, "на мен не ми харесва" без да влизаш в подробности. ;) Но късно вече де, то станалото - станало. Изчакай известно време от разговора ви и се обади на приятелката си. Попитай я как е, ако наистна сте били близки, то със сигурност и ти ѝ липсваш и би искала отново да сте приятелки. :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Как да си върна приятел, който загубих?

Мнениеот pravilno » 22 Юни 2016, 15:24

С времето нещата се поуталожват, но не чакай то да ви реши проблема, защото няма да стане. Вие двете трябва да си се разберете помежду си.А пък и не виждам кой знае какво фатално нещо да е станало. Къде по-неприятни неща има.
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

Re: Как да си върна приятел, който загубих?

Мнениеот Snejna » 27 Юни 2016, 16:01

pravilno написа:С времето нещата се поуталожват, но не чакай то да ви реши проблема, защото няма да стане. Вие двете трябва да си се разберете помежду си.А пък и не виждам кой знае какво фатално нещо да е станало. Къде по-неприятни неща има.

Като всеки го приема различно, за нас може да не е голяма работа, но за тях е приключило с край на връзката им.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Как да си върна приятел, който загубих?

Мнениеот exotic » 27 Юни 2016, 17:32

Много боли като загубиш приятел. Всеки го преживява по някакъв начин, колкото и да се правим на непукисти и сърдити. Аз не мога да издържам дълго сръдни и такива ситуации и почвам да мрънкам да се сдобряваме :grin: .
exotic
 
Мнения: 360
Регистриран на: 15 Авг 2014, 13:29

Предишна

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта