Как да премахна синина и да облекча болката?

Тайни семейни рецепти за здраве и красота - как да бъдем в полза на другите.

Re: Как да премахна синина и да облекча болката?

Мнениеот Rali_hr » 23 Юни 2016, 11:00

Оф, сигурно много те боли. Арника наистина може да ти помогне. :) Успех със оздравяването! :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Как да премахна синина и да облекча болката?

Мнениеот rabotnata pchela » 23 Юни 2016, 16:30

Rali_hr написа:Оф, сигурно много те боли. Арника наистина може да ти помогне. :) Успех със оздравяването! :)

Интересното е, че изобщо не ме боли. ;) Само ако почна да го пипам и притискам, иначе все едно нищо ми няма и то това с пипането е тук-там. :)
Почти мина, общо взето остана само цвета, който почна да отива към жълто-зелен-лилав. ;) Ще взема арника, както каза Yunona, че хората се тряскат от мен и от домашното насилие, може би. :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Как да премахна синина и да облекча болката?

Мнениеот Kremiliya » 29 Юни 2016, 15:36

Има един крем, който е точно за синини http://apteka.framar.bg/30020978/%D0%B1 ... %BC%D0%BB-
винаги имам един у нас, понеже дъщеря ми все се удря и все е посинена, а тренира художествена гимнастика и има участия, та не върви да е пребита. Минава много бързо с него! :)
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Как да премахна синина и да облекча болката?

Мнениеот rabotnata pchela » 29 Юни 2016, 16:43

Kremiliya написа:Има един крем, който е точно за синини http://apteka.framar.bg/30020978/%D0%B1 ... %BC%D0%BB-
винаги имам един у нас, понеже дъщеря ми все се удря и все е посинена, а тренира художествена гимнастика и има участия, та не върви да е пребита. Минава много бързо с него! :)

О, мерси креми! И не е скъпо, ще го взема да имаме у нас. Реално синината ми мина за седмица, сега имам само на 1-2 места по-рязко ударче, където е синьо. Но голямата синина, която беше далеч по-цветуща от тази на снимката се махна, за радост. Най-учудващото беше, че синината почти не ме болеше. :shock: определено не болеше, на фона на това, колко огромна беше! :shock:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Как да премахна синина и да облекча болката?

Мнениеот Kremiliya » 05 Юли 2016, 11:00

дано е минало вече, занапред бъди по-внимателна. Аз мажа и дъщеря ми като се удари много, много често, а и себе си, защото с тея пухени форми , много бързо посинявам. :)
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Как да премахна синина и да облекча болката?

Мнениеот iwoni » 05 Юли 2016, 12:28

И аз го пробвах вече, че се ударих миналата седмица в бюрото на работата и ми стана синьо петно на крака. Не е нужно да си с пухкави форми, за да ти се образуват бързо синките :smile: . Аз и при по-силен натиск посинявам. Не знам от какво зависи това.
iwoni
 
Мнения: 483
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:14

Re: Как да премахна синина и да облекча болката?

Мнениеот gabinka_80 » 25 Окт 2016, 16:11

iwoni написа:И аз го пробвах вече, че се ударих миналата седмица в бюрото на работата и ми стана синьо петно на крака. Не е нужно да си с пухкави форми, за да ти се образуват бързо синките :smile: . Аз и при по-силен натиск посинявам. Не знам от какво зависи това.

Бързо ли ти мина от крема? :roll: Замислям се и за вкъщи да взема такива да имаме, че това малкото все се удря някъде и е постоянно в синини..
gabinka_80
 
Мнения: 300
Регистриран на: 15 Юли 2016, 12:22

Re: Как да премахна синина и да облекча болката?

Мнениеот rabotnata pchela » 03 Ное 2016, 13:21

Колко време стои една синина, синът ми има на бузата вече от 2 седмици и още не се е махнала. :roll:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Как да премахна синина и да облекча болката?

Мнениеот Lyomi » 03 Ное 2016, 14:09

Зависи какъв е бил ударът, но две-три седмици може да си стои като през това време си променя цветовете :smile: .
Lyomi
 
Мнения: 296
Регистриран на: 28 Окт 2013, 16:03

Re: Как да премахна синина и да облекча болката?

Мнениеот Guppy » 13 Мар 2017, 16:25

И при мен синините много стоят, взех това кремче от арника, като прочетох тук, надявам се да има ефект, преди ден се ударих в една сергия на пазара, че и в главата...
Аватар
Guppy
 
Мнения: 216
Регистриран на: 30 Ное 2016, 13:34

ПредишнаСледваща

Назад към Домашен лекар

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron