На море в България или в чужбина - къде е по-изгодно?!

Културно - исторически, градски, селски, планински, спа и балнеотуризъм.
Мнения, препоръки и коментари

Re: На море в България или в чужбина - къде е по-изгодно?!

Мнениеот Локумът » 29 Дек 2016, 15:08

трябва да имаш кеф пари на мига да се възползваш от такава оферта, но много го правят, мои познати винаги си правят плановете на 26-27 декември за нова година и заминават, но хората имат възможност и си ходят както ги кефи.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: На море в България или в чужбина - къде е по-изгодно?!

Мнениеот pepimili » 20 Мар 2017, 14:07

Аз определено предпочитам да ходя на море в Гърция. Напоследък ходя с тази фирма http://www.doris-bg.com/ex_GREECE/index_by_node.html имат много интересни предложения за Гърция и съм много доволна от организацията.
Вие се смеете, защото съм различен, а аз се смея, защото всички сте еднакви.
https://www.keranova.org/
Аватар
pepimili
 
Мнения: 44
Регистриран на: 01 Сеп 2016, 11:06

Re: На море в България или в чужбина - къде е по-изгодно?!

Мнениеот Локумът » 20 Мар 2017, 15:02

pepimili написа:Аз определено предпочитам да ходя на море в Гърция. Напоследък ходя с тази фирма http://www.doris-bg.com/ex_GREECE/index_by_node.html имат много интересни предложения за Гърция и съм много доволна от организацията.

И аз съм пътувал с тях. Окей са, не сме имали проблеми, но вече почнах сам да си организирам екскурзиите ;)
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: На море в България или в чужбина - къде е по-изгодно?!

Мнениеот svetlozara » 20 Мар 2017, 15:22

И ние миналата година бяхме на море в Гърция, офертата я намерих от Грабо, много добри предложения се пуска там, ако сте решили за каквато и да е екскурзия в чужбина, гледайте и там.
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: На море в България или в чужбина - къде е по-изгодно?!

Мнениеот denislavahristova » 27 Юни 2017, 12:04

За Гърция редовно си има евтини оферти, стига да се следят. Аз често отскачам до там.
denislavahristova
 
Мнения: 124
Регистриран на: 04 Фев 2016, 21:43

Re: На море в България или в чужбина - къде е по-изгодно?!

Мнениеот Rali_hr » 27 Юни 2017, 14:28

denislavahristova написа:За Гърция редовно си има евтини оферти, стига да се следят. Аз често отскачам до там.

От Грабо ли намираш оферти? сподели следващия път, така и не съм намирала нещо наистина изгодно. или транспортът ми няма да е наред, или другоо.. :))
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: На море в България или в чужбина - къде е по-изгодно?!

Мнениеот nefertiti » 27 Юни 2017, 15:40

В Гърция си е най-изгодно, откъм пари и екстри.
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: На море в България или в чужбина - къде е по-изгодно?!

Мнениеот vanessa_ » 28 Юни 2017, 08:53

Може ли да пратите една оферта от Гърция, която го доказва? Аз съм ходила на море с моите родители, не разполагахме, спахме в едни стаи дето плащахме по 10 лева на човек (бяхме 3-ма) и си купувахме за ядене само цаца за около 5 лева, сладолед и така, на ден повеече от 10 общо не харчихме. Майка ми винаги носеше храна, и за 3 вечери и сеприбирахме. Да, не е било мечтаната почивка, но толкова възможности и никога нае са ни лишавали от море. И плаж имахме и всичко, но не сядахме по ресторанти и не си купувахме каквото ни скимне.
vanessa_
 
Мнения: 337
Регистриран на: 10 Окт 2016, 13:41

Re: На море в България или в чужбина - къде е по-изгодно?!

Мнениеот rabotnata pchela » 28 Юни 2017, 11:19

В Гърция и аз не съм била много искам да отива, но сякаш скъпо ми се вижда. В България една почивка ми излиза около 500лв с пътните. Моето дете не яде много на морето, аз и мъжът ми си хапваме главно от китайските ресторанти, защото са по-евтини, или ядем пици. :mrgreen: Една вечер навън ни е около 30 лева, вземаме си бира и цаца и се прибираме. Миналата година заминахме с голяма сума пари за нашия стандарт (800лв), само нощувките ни бяха 250 лева. Хапвахме по заведения по два пъти на ден. Купихме подаръци за всички, не се ограничавахме от нищо. Тръгнахме си ден по-рано заради лошото време, минахме през Джъмбо и през мола в Бургас и напазарувахме доста неща за бъдещия първокласник, накрая се прибрахме с пари. :clappingorange: така че такова нещо аз не мога да очаквам на друго място, с 400 евро да опрая пътните и пребиваването там, че и да ми артиса.. :) Но ако има такова място, пращайте да видим де са тея оферти. :cheers:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: На море в България или в чужбина - къде е по-изгодно?!

Мнениеот anetageorgieva » 10 Юли 2017, 19:15

В последния момент намерих една готина квартира в и другата седмица отиваме за 4 дни. Нямам търпение да избягам малко и да си почина от работата. Весело лято на всички :)
anetageorgieva
 
Мнения: 119
Регистриран на: 08 Сеп 2016, 19:35

ПредишнаСледваща

Назад към Почивки и екскурзии в България и чужбина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта