На море в България или в чужбина - къде е по-изгодно?!

Културно - исторически, градски, селски, планински, спа и балнеотуризъм.
Мнения, препоръки и коментари

Re: На море в България или в чужбина - къде е по-изгодно?!

Мнениеот S_Milenska » 11 Юли 2017, 10:20

Страхотно! Аз си имам някои любими места и все там ходя. Много ми харесва в Приморско, миналата година бяхме там, таиз надявам се отново да успеем да отидем.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: На море в България или в чужбина - къде е по-изгодно?!

Мнениеот Ваня Стойчева » 04 Сеп 2017, 12:40

Зависи от възможностите, мисля, че такива цени като по нашите стаи за гости в Гърция не могат да се намерят или поне ще е много трудно, защото все се намират оферти от Грабо да речем. Но пък по хотели и къщи за гости, оферите от Гърция често са страхотни и много изгодни.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: На море в България или в чужбина - къде е по-изгодно?!

Мнениеот TheFox » 10 Окт 2017, 13:04

Аз със сигурност гласувам за чужбина. Много по-евтино и спокойно излиза например да отидеш в Гърция. Сами може да видите какви оферти се предлагат тук: http://www.voyageltd.com/gartsiya Вече 5 години ходя там със семейството си и сме доволни. Морето е чисто, няма я голямата лудница и си почиваш невероятно.
TheFox
 
Мнения: 16
Регистриран на: 03 Сеп 2017, 23:40

Re: На море в България или в чужбина - къде е по-изгодно?!

Мнениеот silver933 » 10 Окт 2017, 13:39

Не знам какво да им гледам на цените, ама по 300 лева за 3 дена на човек.. :) тука с 300 лева ще оправим нощувките за 7 дена.. на всички.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: На море в България или в чужбина - къде е по-изгодно?!

Мнениеот Georgiggg » 12 Яну 2018, 18:30

silver933 написа:Не знам какво да им гледам на цените, ама по 300 лева за 3 дена на човек.. :) тука с 300 лева ще оправим нощувките за 7 дена.. на всички.


Абе не е така. Давам ти пример: 50лв на нощувка, само че без да имаме бг мизерията на сърдит персонал и нагли хотелиери. + че храна и алкохол НЕ са като за последно т.е. после да няма що се натрових. :thankyouyellow: Обичам си бг-то, ама докато не вдигнат качество/цена няма какво да си говорим (не визирам в бг 5 звезди за една заплата на вечер :D )
Georgiggg
 
Мнения: 1
Регистриран на: 12 Яну 2018, 18:13

Re: На море в България или в чужбина - къде е по-изгодно?!

Мнениеот Гълъбина_55 » 10 Май 2018, 17:33

Ало става въпрос за дължа почивка (в рамките на седмица), избери чужбина. Там е по-евтино. Но ако искаш да отидеш на море за 2-3 дни, най-добре да се отправиш към родното Черноморие. :wink:
Аватар
Гълъбина_55
 
Мнения: 85
Регистриран на: 23 Фев 2018, 15:06

Re: На море в България или в чужбина - къде е по-изгодно?!

Мнениеот Милинка » 10 Май 2018, 17:41

Според мен мен зависи на кой колко му е чергата, колко е свикнал да разполага и харчи. Има добри възможностси за море и в Бг и в чужбина, просто трябва да се рови и сравнява.
Аватар
Милинка
 
Мнения: 157
Регистриран на: 13 Мар 2018, 18:16

Re: На море в България или в чужбина - къде е по-изгодно?!

Мнениеот Malina » 10 Май 2018, 18:34

Почиваме в един апартамент в Гърция, нощувката за 4 човека е 80 лева, на метри от плажа, чист и истинска красота, обслужвнаето по гръцките курорти е страхотно. Много съм доволна, изобщо не ни излиза чак толкова скъпо.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: На море в България или в чужбина - къде е по-изгодно?!

Мнениеот Stefany_Nik » 23 Ное 2018, 10:59

Миналото лято ходихме за първи път на море, в Гърция. Ами, определено не ни излезе по-скъпо като ударихме чертата. А не сме се стискали. Вярно, гледахме да готвим всеки ден по веднъж, така че не сме се хранили по ресторантите там, но въпреки това смятам че е на сметка и догодина ще повторим :grin:
Stefany_Nik
 
Мнения: 97
Регистриран на: 12 Ное 2018, 12:35

Re: На море в България или в чужбина - къде е по-изгодно?!

Мнениеот Bloody Mary » 23 Ное 2018, 11:57

Отдавна съм се отказала да ходя по българското Черноморие. Нагледах се на мръсотия, грубо обслужване и какво ли още не.
Предпочитам никъде да не ида на море, но не и тук. Съжалявам да го кажа, но е така.
Ходим ту в Турция, ту в Гърция - ми, там всичко е уредено, чисто е, обслужват те вежливо.
Аватар
Bloody Mary
 
Мнения: 91
Регистриран на: 15 Ное 2018, 11:38

Предишна

Назад към Почивки и екскурзии в България и чужбина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта