Шампоани Милва - подходящи ли са за ежедневна употреба?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Шампоани Милва - подходящи ли са за ежедневна употреба?

Мнениеот galya.vasileva » 12 Авг 2016, 13:42

Здравейте,
от известно време търся шампоан за ежедневна употреба. До съвсем скоро сама си правех шампоан, но вече някак мързела ме хвана и не ми се чака за да подейства, макар че съм изключително доволна. :banghead: Та сега търся шампоан, който да е на билкова основа и да е подходящ за ежедневна употреба, за това се спрях на Милва. На всичкото отгоре са евтини и най-вече български. Въпреки това не искам да прибързвам. За това и търся мнения за техните шампоани и дали са подходящи за ежедневна употреба. Най-вече ме интересуват видовете кестен, коприва, алое и жасмин. Ако някой ги е пробвал моля да каже мнение :grin: :ugeek:
Аватар
galya.vasileva
 
Мнения: 12
Регистриран на: 20 Апр 2016, 19:23

Re: Шампоани Милва

Мнениеот Malina » 12 Авг 2016, 14:45

като им гледам цената, то това означава, че самият шампоан като производство не е повече от 80 стотинки, ти прецени дали искаш нещо такова по косата си. За мен лично най-добрият избор за шампоани са професионалните такива,а ко искаш ефект върху скалпа си. Все пак ако някой го е ползвал нека да каже ;)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Шампоани Милва

Мнениеот Rali_hr » 12 Авг 2016, 16:36

Майка ми го ползва тоя с хума и беше доволна, а аз на следвщия ден бях с мазна коса. Общо взето докато не пробваш няма как да разбереш, дали ще ти хареса и дали е подходяща за твоята коса.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Шампоани Милва - подходящи ли са за ежедневна употреба?

Мнениеот exotic » 19 Авг 2016, 16:20

Аз за първи път чух това име тук, във форума. Поинтересувах се и го потърсих, но не го намерих.
exotic
 
Мнения: 360
Регистриран на: 15 Авг 2014, 13:29

Re: Шампоани Милва - подходящи ли са за ежедневна употреба?

Мнениеот mix_twix » 19 Авг 2016, 17:04

exotic написа:Аз за първи път чух това име тук, във форума. Поинтересувах се и го потърсих, но не го намерих.

Търси го по аптеките, евентуално или в малките магазинчета. С тая цена де да го търсиш... :lol:
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Шампоани Милва - подходящи ли са за ежедневна употреба?

Мнениеот galya.vasileva » 20 Авг 2016, 09:03

exotic написа:Аз за първи път чух това име тук, във форума. Поинтересувах се и го потърсих, но не го намерих.

Има го във верига магазини Елитис. По аптеките не зареждат всички видове, а само с хума и хинин :cry:
Аватар
galya.vasileva
 
Мнения: 12
Регистриран на: 20 Апр 2016, 19:23

Re: Шампоани Милва - подходящи ли са за ежедневна употреба?

Мнениеот annydance » 22 Авг 2016, 09:32

Явно в определен град и район я има тази верига магазини, а съответно и шампоаните. Какви други видове има от тях, аз не искам с хума и хинин!? Търся с някакви билки.
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Шампоани Милва - подходящи ли са за ежедневна употреба?

Мнениеот Snejna » 22 Авг 2016, 13:01

Не съм обърнала внимание в Елитис да го има, то не съм и търсила де :) И аз си търся добър шампоан, че едва се отървах от един упорит пърхот.. :)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Шампоани Милва - подходящи ли са за ежедневна употреба?

Мнениеот lini_leni » 10 Ное 2016, 15:27

annydance написа:Явно в определен град и район я има тази верига магазини, а съответно и шампоаните. Какви други видове има от тях, аз не искам с хума и хинин!? Търся с някакви билки.


Има много видове - с коприва, лайка, кестен, шипка и още. Аз съм ползвала първите два, интересното е, че с лайка ми подейства по-добре отколкото с коприва. Повече ми харесваше косата с нея.
lini_leni
 
Мнения: 491
Регистриран на: 27 Сеп 2013, 12:03

Re: Шампоани Милва

Мнениеот rose_92 » 20 Ное 2016, 22:48

Rali_hr написа:Майка ми го ползва тоя с хума и беше доволна, а аз на следвщия ден бях с мазна коса. Общо взето докато не пробваш няма как да разбереш, дали ще ти хареса и дали е подходяща за твоята коса.


И аз съм си купувала този с хума и ми омазняваше още повече мазната коса. Този с хинин също съм ползвала, но косата ми не ставаше много хубава от него, освен това ме сърбеше скалпа от него и спрях да го ползвам. На тази марка ползвам само хининовата вода.
А магазини Елитис по принцип са варненска верига, но имат и тук в София (в Халите) магазин и аз ходя само там за козметика, защото има супер много продукти и са на по-ниски цени, отколкото на повечето места. Има и в други градове, но не знам точно кои.
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Следваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта