Кметът на Симитли, който е...ал Бойко Борисов, според Методи Бачев - достигнахме ли дъното на дъното или още може?

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Кметът на Симитли, който е...ал Бойко Борисов, според Методи Бачев - достигнахме ли дъното на дъното или още може?

Мнениеот gomez123 » 31 Авг 2016, 12:07

Вчера с недоумение видях темата в Оффнюз за кмета на Симитли, който "е...ал Бойко Борисов" и изпаднах в абсолютен потрес. Причините са няколко:
- авторът на този вселенски по размерите си гаф не е никак случаен - крупният бизнесмен и собственик на строителната компания "Агромах" - Методи Бачев
- мястото не е никак случайно - селски събор, поп-фолк концерт, аудитория от няколкостотин човека
- потресаващ, преднамерен цинизъм, на пияна глава, който няма обяснение

Въпреки това, че вчера интернет загря от коментари, споделяния и публикации, в централните емисии на големите медии нямаше ни трошичка за онова, което аз наричам "новината на деня за България".
Новината няма да е в кафяво-жълто-лайнян привкус, че "някой казал нещо за някого на пияна глава", защото това отдавна не е новина. Новината щеше да е за това, че никой не посмя да каже, че елитът ни не струва и пукната пара. Далеч съм от мисълта да правя анализ на обществото ни, на хората, които в момента са на върха на властта, бизнеса и изобщо на всички сфери, от които зависи развитието ни като държава. Горчивата истина е, че все ми се е искало елитът на обществото да се държи прилично, дори и лицемерно. Методи Бачев си нагласи премиера, после твърди, че въобще не е казвал подобно нещо, а видеото е заговор срещу него. Дали наистина той не е казвал такова нещо или аз съм го разбрал зле? Няколко медии се осмелиха да коментират, другите мълчат. Да приемем, че това е лошо измислен заговор, а видеото е умел монтаж. Иска ми се да го повярвам, за да запазя собствената си адекватност.
За съжаление, на дъното сме. Няма как по-ниско да паднем
gomez123
 
Мнения: 246
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 11:42

Re: Кметът на Симитли, който е...ал Бойко Борисов, според Методи Бачев - достигнахме ли дъното на дъното или още може?

Мнениеот Fute » 31 Авг 2016, 12:26

Много вероятно причина за мълчанието на медиите са парите, които получават по европейските програми за информационно обслужване на дейностите на фирмата на Методи Бачев. Срещу лесни пари не се рита, да знаете!
Fute
 
Мнения: 104
Регистриран на: 09 Юли 2012, 19:53

Re: Кметът на Симитли, който е...ал Бойко Борисов, според Методи Бачев - достигнахме ли дъното на дъното или още може?

Мнениеот varlam » 31 Авг 2016, 12:33

Следих с недоумение целия клип, четох и коментарите...думи нямам. Който пие, не си мери думите, това е правилно. Но може ли така зле да е всичко???

Вижте ги в собствен сос... :front: :front: :front: :front: :front: :front: :front: :front: :front: :front: :front: :front:
varlam
 
Мнения: 205
Регистриран на: 08 Апр 2011, 15:55

Re: Кметът на Симитли, който е...ал Бойко Борисов, според Методи Бачев - достигнахме ли дъното на дъното или още може?

Мнениеот penelopa » 31 Авг 2016, 12:36

Или мълчат заради премиера, пазят му чувствата, което не се случва с други персони, естествено. Което пазене на чувствата пак е свързано пряко с пари и издръжката им. Като слушах и гледах видеото, ми се гадеше. Няма нищо по-грозно от това да наблюдаваш как самозабравил се човек съсипва с две-три думи всичко, което е бил и ще бъде.
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

Re: Кметът на Симитли, който е...ал Бойко Борисов, според Методи Бачев - достигнахме ли дъното на дъното или още може?

Мнениеот Monika_Spasova » 31 Авг 2016, 12:39

Или не обръщат внимание на пиянските находки. :) Просташкото е това, че "елита" ни така да се каже, няма нищо ценностно и не може да бъде никакъв пример. ;) Човекът, построил магистрали, прибрал милиони, накрая *** Бойко. :lol: :lol: :lol: като цяло всичко ни е на нас селяния.:) Надявам се в младите, че ще успеят за себе си след години да променят много неща, а тези продажни изчадия вече да се мъчат в Ада, но до тогава има много време.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Кметът на Симитли, който е...ал Бойко Борисов, според Методи Бачев - достигнахме ли дъното на дъното или още може?

Мнениеот varlam » 31 Авг 2016, 12:40

penelopa написа:Или мълчат заради премиера, пазят му чувствата, което не се случва с други персони, естествено. Което пазене на чувствата пак е свързано пряко с пари и издръжката им. Като слушах и гледах видеото, ми се гадеше. Няма нищо по-грозно от това да наблюдаваш как самозабравил се човек съсипва с две-три думи всичко, което е бил и ще бъде.

Пазят му чувствата ли? Не изглежда така емоционален...
varlam
 
Мнения: 205
Регистриран на: 08 Апр 2011, 15:55

Re: Кметът на Симитли, който е...ал Бойко Борисов, според Методи Бачев - достигнахме ли дъното на дъното или още може?

Мнениеот m.vulev » 31 Авг 2016, 12:42

Ами хората са го казали - дай пари и власт на някой и му гледай сеира. За пореден път се доказа тая приказка. Лошото е, че не можем да се измъкнем от подобни гледки и приказки. Загуби се мярката на това кое е прилично, допустимо и позволено.
m.vulev
 
Мнения: 182
Регистриран на: 16 Дек 2013, 13:11

Re: Кметът на Симитли, който е...ал Бойко Борисов, според Методи Бачев - достигнахме ли дъното на дъното или още може?

Мнениеот analizatorka » 01 Сеп 2016, 13:31

varlam написа:
penelopa написа:Или мълчат заради премиера, пазят му чувствата, което не се случва с други персони, естествено. Което пазене на чувствата пак е свързано пряко с пари и издръжката им. Като слушах и гледах видеото, ми се гадеше. Няма нищо по-грозно от това да наблюдаваш как самозабравил се човек съсипва с две-три думи всичко, което е бил и ще бъде.

Пазят му чувствата ли? Не изглежда така емоционален...


Бойко не е емоционален? Напротив, но сега вече се научи как да се поприкрива и да не е толкова първичен. Не ми се мисли направо каква случка ще му се случи на този Бачев!
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Re: Кметът на Симитли, който е...ал Бойко Борисов, според Методи Бачев - достигнахме ли дъното на дъното или още може?

Мнениеот BeenieGal » 01 Сеп 2016, 16:52

Всеки път си мислим, че сме достигнали дъното и всеки път без изненада установяваме, че можело още по-долу да се стигне, като се случи нещо подобно. Човекът наистина е неблагодарно и долно същество. Дали му парите в ръцете на тоз и накрая да се изгаври по такъв начин.
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18


Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта