Торта за рожден ден от сладкарници Перла - очаквания и реалност...

Похвалете продукт, магазин, фирма или се оплачете от некоректно обслужване, некачествена стока, опит за измама. Споделете мнение или открийте отзив за продукт, услуга или институция.

Re: Торта за рожден ден от сладкарници Перла - очаквания и реалност...

Мнениеот penny » 12 Окт 2016, 15:13

Напълно съм съгласна, в България се работи масово без да се държи на качество и име. Просто да има нещо направено, независимо дали изглежда добре и дали става за нещо. Имам чувството, че даже не се притесняват, че могат да изгубят клиенти, балами колкото искаш.
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: Торта за рожден ден от сладкарници Перла - очаквания и реалност...

Мнениеот vanessa_ » 14 Окт 2016, 15:28

penny написа:Напълно съм съгласна, в България се работи масово без да се държи на качество и име. Просто да има нещо направено, независимо дали изглежда добре и дали става за нещо. Имам чувството, че даже не се притесняват, че могат да изгубят клиенти, балами колкото искаш.

Не се притесняват разбирасе, защот о утре ще се роди друго дете, което ще му направят тортата там. А точно за детските и празничните торти, много често е късно за да се направи каквато и да е била промяна, вземаш я или си без торта.
vanessa_
 
Мнения: 337
Регистриран на: 10 Окт 2016, 13:41

Re: Торта за рожден ден от сладкарници Перла - очаквания и реалност...

Мнениеот julianne » 17 Окт 2016, 12:26

Обикновено се дава и предварително капаро и как да се откажеш след това, пред свършен факт си.
julianne
 
Мнения: 404
Регистриран на: 27 Ное 2013, 14:50

Re: Торта за рожден ден от сладкарници Перла - очаквания и реалност...

Мнениеот Pipilota » 17 Окт 2016, 12:34

julianne написа:Обикновено се дава и предварително капаро и как да се откажеш след това, пред свършен факт си.

Да, но ако тортата струва 100 лева и ти дадеш 20 лева капаро , може и да им излезе бая солено.. само че и родителите нямат "топки" да го направят... както се казваше в онази реклама.. :mrgreen:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Торта за рожден ден от сладкарници Перла - очаквания и реалност...

Мнениеот Monika_Spasova » 10 Ное 2016, 17:16

Грозно е, когато някои по някакъв начин ти извива ръцете.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Торта за рожден ден от сладкарници Перла - очаквания и реалност...

Мнениеот Petq.pet » 10 Ное 2016, 17:41

Хич не обичам някой да ми се налага и да ми казва какво да харесвам или не. Щом съм харесала дадено нещо, значи очаквам то да ми върши така работа, както е обявено, или да изглежда така, както е гарантирано, че ще изглежда. Нито повече, нито по-малко.
Petq.pet
 
Мнения: 59
Регистриран на: 24 Окт 2016, 14:18

Re: Торта за рожден ден от сладкарници Перла - очаквания и реалност...

Мнениеот renetka » 24 Апр 2017, 12:34

къде се намира тази сладкарница?
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

Re: Торта за рожден ден от сладкарници Перла - очаквания и реалност...

Мнениеот vanessa_ » 10 Май 2017, 10:48

В случая аз не виждам чак толкова голяма разлика, а и ак ое била вкусна тортата ;) излишно сте се притеснявали и искали да си развалите празника.
vanessa_
 
Мнения: 337
Регистриран на: 10 Окт 2016, 13:41

Re: Торта за рожден ден от сладкарници Перла - очаквания и реалност...

Мнениеот Lili_gagarin » 10 Май 2017, 14:15

Нерядко по каталозите тортите са отвратителни, а на живо са много по-добри. :mrgreen: В случая обаче и двете торти изглеждат добре, тази на каталога е доста подсилена. Честа практиак е обаче да се подменят картинките отгре на тортата, пак да е както в случая Ариел, ама друга. :mrgreen:
Lili_gagarin
 
Мнения: 135
Регистриран на: 27 Яну 2016, 16:01

Re: Торта за рожден ден от сладкарници Перла - очаквания и реалност...

Мнениеот rabotnata pchela » 10 Май 2017, 20:46

Поръчвам вече само бутикови торти от сладкари, до тази година, мисля вече да приключвам, много бои и оцветители и твръде скъпи и всъщност не особено вкусни торти.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

ПредишнаСледваща

Назад към Похвали се, оплачи се, намерете или дайте своето мнение!

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта