Торта за рожден ден от сладкарници Перла - очаквания и реалност...

Похвалете продукт, магазин, фирма или се оплачете от некоректно обслужване, некачествена стока, опит за измама. Споделете мнение или открийте отзив за продукт, услуга или институция.

Торта за рожден ден от сладкарници Перла - очаквания и реалност...

Мнениеот tinkarbell » 07 Окт 2016, 15:48

Искам да споделя с Вас каква торта получих от сладкарница Перла за рождения ден на дъщеря ми. Прилагам снимки на оригинала по каталог и това, което получих. Вие ми кажете как бихте постъпили ако попаднете в подобна ситуация?
Прикачени файлове
14610726_10207884976386371_831473721_n.jpg
Тортата, която получих
14610726_10207884976386371_831473721_n.jpg (63.75 KiB) Прегледано 5618 пъти
d345.jpg
Оригинал по каталог
d345.jpg (483.24 KiB) Прегледано 5618 пъти
tinkarbell
 
Мнения: 4
Регистриран на: 07 Окт 2016, 15:42

Торта за рожден ден от сладкарници Перла - очаквания и реалност...

Мнениеот Galina.bg » 07 Окт 2016, 16:04

Ако го погледнем прагматично, няма проблем, ако детето не го е видял и не знае какво ще дойде.
Но ако детето го е видяло и очаква това, а дойде друго. И цената е същата...а получената торта е с много по-малко захарни украшения, тоест, по-евтина...
Galina.bg
 
Мнения: 39
Регистриран на: 20 Юни 2014, 15:14

Re: Торта за рожден ден от сладкарници Перла - очаквания и реалност...

Мнениеот tinkarbell » 07 Окт 2016, 16:19

Хубавото в случая е, че детето е малко все още и няма кой знае какви очаквания. Колкото до цената разбира се, че е тази обявена по каталог. Аз поръчвам една торта и плащам за нея, а получавам друга... Редно ли е?
tinkarbell
 
Мнения: 4
Регистриран на: 07 Окт 2016, 15:42

Re: Торта за рожден ден от сладкарници Перла - очаквания и реалност...

Мнениеот mangusta » 07 Окт 2016, 16:26

В интерес на истината на мен повече ми хареса неоригиналът :mrgreen: . Но определено когато плащам за нещо, очаквам да получа каквото съм харесала.
mangusta
 
Мнения: 415
Регистриран на: 31 Яну 2014, 15:23

Re: Торта за рожден ден от сладкарници Перла - очаквания и реалност...

Мнениеот Monika_Spasova » 07 Окт 2016, 17:07

Разбирам разочарованието ти, не знам къде и каква е тази сладкарница, но когато плащаш вероятно около 50-60 лева за това удоволствие искаш дап олучиш тва, което виждаш. Не, че тортата е в действителност лоша, но не е това,което си поръчала. Истината е, че извиват ръцете на родителите, защото знаят, че много от тях не биха се отказали от грозната торта, защото имат запазени фотосесии, празненства и ги принуждават по този начин да си я купят, независимо колко лоша е в действителност. :roll: Може би е крайно време някой родител да има смелостта, когато не му хареса да каже довиждане и да отиде да купи обикновена торта от друго място. Съдейки по децата, които виждам, те пак биха се зарадвали, дории тортата да не е с детски анимационен герой. За тях е важно да видят торта. :)
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Торта за рожден ден от сладкарници Перла - очаквания и реалност...

Мнениеот Pipilota » 08 Окт 2016, 09:35

Все по-често попадам на такива истории и се радвам, че съм се спряла на варианта, в който си купувам тортата от жена, която прави торти, без да е фирма. Да, не ти дава сертификат, но това не означава, че не получаваш насреща това, от което имаш нужда, а именно - качествена вкусна торта. Да, разбира се има оцветители и какво ли още не в глазурата или фондана, но имаш и свобода да не ги ядеш.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Торта за рожден ден от сладкарници Перла - очаквания и реалност...

Мнениеот Monika_Spasova » 08 Окт 2016, 10:03

Pipilota написа:Все по-често попадам на такива истории и се радвам, че съм се спряла на варианта, в който си купувам тортата от жена, която прави торти, без да е фирма. Да, не ти дава сертификат, но това не означава, че не получаваш насреща това, от което имаш нужда, а именно - качествена вкусна торта. Да, разбира се има оцветители и какво ли още не в глазурата или фондана, но имаш и свобода да не ги ядеш.

В детските кътове искат сертификат, как обикаляте това? :roll:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Торта за рожден ден от сладкарници Перла - очаквания и реалност...

Мнениеот Violetta » 09 Окт 2016, 12:41

Редовно поръчвам от тях и никога не съм имала проблеми. Питахте ли момичетата в магазина за разликата? Получихте ли някакво мнение от тях или поне отговор???
Violetta
 
Мнения: 466
Регистриран на: 28 Апр 2011, 22:58

Re: Торта за рожден ден от сладкарници Перла - очаквания и реалност...

Мнениеот Fancy » 10 Окт 2016, 09:41

Трябва да е много фрапираща разликата от това, което съм поръчала, и това, което получавам, за да не искам тортата. Не е фатално, ако липсват едно - две неща.
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Торта за рожден ден от сладкарници Перла - очаквания и реалност...

Мнениеот tinkarbell » 10 Окт 2016, 11:52

Violetta написа:Редовно поръчвам от тях и никога не съм имала проблеми. Питахте ли момичетата в магазина за разликата? Получихте ли някакво мнение от тях или поне отговор???


Момичето в магазина какво може да обясни...Тя не е правила тортата. Но след като написах мейл до сладкарницата получих телефонно обаждане. Обясниха ми как се е получила грешката, извиниха се неколкократно и като компенсация получих торта от магазина по мой избор.
tinkarbell
 
Мнения: 4
Регистриран на: 07 Окт 2016, 15:42

Следваща

Назад към Похвали се, оплачи се, намерете или дайте своето мнение!

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта