Одобрявате ли фрапантният грим през деня?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Re: Одобрявате ли фрапантният грим през деня?

Мнениеот svetlozara » 21 Окт 2016, 16:28

Всеки ден слагам грим, малко коректор под очите, фон дьо тен, малко перли, спирала и молив. Изглеждам естествено и не мога да кажа, че гримът ми е тежък.
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Одобрявате ли фрапантният грим през деня?

Мнениеот black » 22 Окт 2016, 20:46

Аз харесвам жени с подчертани очи и устни, не знам дали това е фрапантно, но веднага ми привлича погледа. Светли очи с тъмен грим например е супер, защо не ви харесва?
black
 
Мнения: 441
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:43

Re: Одобрявате ли фрапантният грим през деня?

Мнениеот boriskarlov » 23 Окт 2016, 19:31

Какъв е този фрапатен грим?
boriskarlov
 
Мнения: 125
Регистриран на: 03 Юли 2011, 22:06

Re: Одобрявате ли фрапантният грим през деня?

Мнениеот dessiblond » 09 Ное 2016, 23:13

boriskarlov написа:Какъв е този фрапатен грим?


Къде го видя този фрапатен грим, какво е това? Нещо недогледано има.
Дори и да е в тъмната гама, ако е направен както трябва гримът, няма да изглежда пресилен и тежък. Всичко е в мярката.
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Одобрявате ли фрапантният грим през деня?

Мнениеот Leonora » 16 Ное 2016, 16:22

Гримът трябва да подчертава женската красота, не да я скрива :grin: :grin: Така мисля аз. А днес на какво чудо попаднах в градския транспорт в 8 сутринта, просто да се чудиш на работа ли отива? или каква ли професия практикува?
Аватар
Leonora
 
Мнения: 714
Регистриран на: 01 Фев 2016, 13:05

Re: Одобрявате ли фрапантният грим през деня?

Мнениеот MGB » 16 Ное 2016, 16:46

Leonora написа:Гримът трябва да подчертава женската красота, не да я скрива :grin: :grin: Така мисля аз. А днес на какво чудо попаднах в градския транспорт в 8 сутринта, просто да се чудиш на работа ли отива? или каква ли професия практикува?


Представям си гледката :lol: , в колко ли часа е станало чудото, за да постигне този ефект? :wink:
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: Одобрявате ли фрапантният грим през деня?

Мнениеот Lollipop » 16 Ное 2016, 16:54

няма да забравя, на предишната ми работа дойде една кандидатка за мястото на колежка, която напуска. Милата беше точно като за дискотека, една дълга черна коса, един сериозен тъмен грим, тогава беше модерен опушения грим, една къса рокля, точно беше се приготвила за дискотека. Питах се, дали на дискотека идва, или от там се връща... :mrgreen:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Одобрявате ли фрапантният грим през деня?

Мнениеот Bambaa » 16 Ное 2016, 21:02

Така мислят, че си подчертават жените красотата и това е техния начин. Често съм се питала как може да се харесват по този начин. Не е ли очевадно за тях, че всичко е прекалено.
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Одобрявате ли фрапантният грим през деня?

Мнениеот Pipilota » 17 Ное 2016, 11:34

Bambaa написа:Така мислят, че си подчертават жените красотата и това е техния начин. Често съм се питала как може да се харесват по този начин. Не е ли очевадно за тях, че всичко е прекалено.

Виж,според мен изглежда добре, но просто времето не е подходящо. Хубавия и наситен грим е страхотен за вечерта, когато с очите и сексапилния с вид жените привличат поредната си жертва. :mrgreen: Но да отидеш на интервю за работа гримирана по такъв начин е в повече. Това е простено по-скоро на гимназистките, които още откриват себе си.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Одобрявате ли фрапантният грим през деня?

Мнениеот puhcheto » 23 Ное 2016, 14:51

Гимназистките нямат ли майки, които да им обяснят някои неща и да ги научат :smile: ?
Аватар
puhcheto
 
Мнения: 237
Регистриран на: 09 Юли 2015, 16:34

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта