Одобрявате ли фрапантният грим през деня?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Re: Одобрявате ли фрапантният грим през деня?

Мнениеот denislavahristova » 05 Май 2017, 21:57

Аз не обичам тежкия грим като цяло какво остава през деня. Харесвам много лек и нежен грим.
denislavahristova
 
Мнения: 124
Регистриран на: 04 Фев 2016, 21:43

Re: Одобрявате ли фрапантният грим през деня?

Мнениеот Pipilota » 06 Май 2017, 09:06

И на мен не михаресва, мина му модата, сега изглеждат добре жените, които са естествени, дори сенките в много случаи ми идват в повече.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Одобрявате ли фрапантният грим през деня?

Мнениеот Monika_Spasova » 06 Май 2017, 09:35

Не знам как се чувстват жените, които по цял денса с тежък грим, сигурно е труден и за носене. :lol:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Одобрявате ли фрапантният грим през деня?

Мнениеот Snejna » 10 Май 2018, 09:11

Само за официални поводи бих приела силния грим, не съм виждала толкова добре поставен фон дьо тен, че да не си личи наслагването по лицето, по-скоро нещо по-леко е по-добрия избор.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Одобрявате ли фрапантният грим през деня?

Мнениеот Frac » 14 Май 2018, 17:31

И на мен ми идва в повече да видя сутрин млада жена с черни дебели линии и сенки, а и не само. Сякаш на тъмно се гримират, знам ли. Едва ли обаче тези дами не си носят грим в чантата. Сигурна съм, че го подсилват и следобед :) Но наистина е грозновато.
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Одобрявате ли фрапантният грим през деня?

Мнениеот Stamen » 01 Юни 2018, 11:58

Аз съм много против гримовете. Преди всичко искам една жена да изглежда свежо, да излючва чистота и да си личи, че се поддържа. Последното нещо, което би ми направило впечатрление е грима. Първо ми прави впечатление излъчването, стойката, поведението. Не ми се мисли какво им е на жените с толкова много грим, обазани, намазани...
Да, когато има повод, може, но не прекалявайте много ви моля... Подчертайте леко, това е достатъчно. Не се нагледахме на вежди от по два пръста, 10 тона по-тъмни от косата, не се нагледахме на очни линии, червила, или само молив по устните... А да това очертаване с молива за устни мисля, че е било модерно по времето на Сашка Васева... Това е меото мнение
Stamen
 
Мнения: 16
Регистриран на: 29 Май 2018, 17:11

Re: Одобрявате ли фрапантният грим през деня?

Мнениеот kalinka-kuku » 01 Юни 2018, 13:54

Stamen написа:Аз съм много против гримовете. Преди всичко искам една жена да изглежда свежо, да излючва чистота и да си личи, че се поддържа. Последното нещо, което би ми направило впечатрление е грима. Първо ми прави впечатление излъчването, стойката, поведението. Не ми се мисли какво им е на жените с толкова много грим, обазани, намазани...
Да, когато има повод, може, но не прекалявайте много ви моля... Подчертайте леко, това е достатъчно. Не се нагледахме на вежди от по два пръста, 10 тона по-тъмни от косата, не се нагледахме на очни линии, червила, или само молив по устните... А да това очертаване с молива за устни мисля, че е било модерно по времето на Сашка Васева... Това е меото мнение

Абсолютно! Много го мразя това с очертаните устни, а май се връща отново на мода. Често се случва червилото да се изтрие и да остане само молива, направо грозна гледка.
А за намазването с фон дьо тен толкова, че да стои като маска, няма да го коментирам. Единствено ми харесва използването на ББ крем, ако има нужда да се изравни малко тена, той е лек и не прави такъв ефекет на маска, нито оставя следи, когато се свият устните или се усмихне жената.
Просто трябва да се научим,ч е грима е за специални поводи, не може да дойдеш на работа с някаква брутална дебела очна линия, или с много силен грим и сенки.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Одобрявате ли фрапантният грим през деня?

Мнениеот Kalina75 » 28 Юни 2018, 16:26

Одобрявам го! Трябва да има нещо, на което да се посмеем в ежедневието ни! :grin: :grin: :grin:
Kalina75
 
Мнения: 17
Регистриран на: 15 Май 2018, 17:23

Re: Одобрявате ли фрапантният грим през деня?

Мнениеот Lisica » 28 Юни 2018, 16:28

Kalina75 написа:Одобрявам го! Трябва да има нещо, на което да се посмеем в ежедневието ни! :grin: :grin: :grin:

МНого си права! Като ги видя намазани като маймуни, или с оная очна линия, дето излиза на пръст след клепача и направо ми призлява! Гримът трябва да е деликатен! И като сложим и добре намазания фон дьо тен, картинката става пълна.
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Одобрявате ли фрапантният грим през деня?

Мнениеот Frac » 28 Юни 2018, 17:30

Аз пък харесвам гримирани дами, но с мярка или пък грим, който им подхожда, понеже всяко лице е различно. Тук не казвам да е натруфен грима. Но има един момент, някъде около 45г., в които дамите изглеждат по-добре без грим или само с червило и спирала. Някак по-млади.
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта