неинвазивен глюкомер - притежавам патент за изработка на такъв

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

неинвазивен глюкомер - притежавам патент за изработка на такъв

Мнениеот Петро » 28 Дек 2016, 19:41

Моля, помогнете ми да намеря Славчо Николов Йорданов от Търново, които биха искали да направят неинвазивен глюкомер (неговата електронна поща или адрес). Той ми писа, като автор на патент за измервателния уред да вестникът. Моята поща bobonich_p@mail.ru. Моето име Бобонич Петро. Аз живея в Украйна. Имам патентите на неинвазивни метра на кръвната захар. Аз може да се намери в Интернет. Търсене имена Бобонич Петро.
Петро
 
Мнения: 2
Регистриран на: 28 Дек 2016, 19:21

Re: неинвазивен глюкомер - притежавам патент за изработка на такъв

Мнениеот Golfie » 29 Дек 2016, 20:14

Възможно ли е това въобще?? Не мога да си представя такъв глюкомер, как работи?!
Golfie
 
Мнения: 211
Регистриран на: 04 Ное 2011, 23:16

Re: неинвазивен глюкомер - притежавам патент за изработка на такъв

Мнениеот Malina » 30 Дек 2016, 09:52

След като той ви е писал, вие що не му пишете?:D Мислите ли, че някой може да ви помогне по такъв начин да го намерите?
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: неинвазивен глюкомер - притежавам патент за изработка на такъв

Мнениеот Петро » 30 Дек 2016, 18:04

Malina написа:След като той ви е писал, вие що не му пишете?:D Мислите ли, че някой може да ви помогне по такъв начин да го намерите?

http://ua-reporter.com/content/209179
Здравейте скъпи Petro Bobonich! Бях много впечатлен от вашето устройство!
Аз съм инженер по електроника, а също и в пансиона .u ме диабет тип 2. Аз съм напълно запознат инструмент Omelon B-2, но имам някои резерви към принципа на измервателна, funktsionlnosti и дизайн инструмент. Смятам, че си pribor- което имаме нужда !!! Повярвайте ми, аз poznokomlen с цялата информация относно измерването на профила neinvanzivnogo на кръвната глюкоза - фирмата, оборудване, технически спецификации, цени.
Вашето устройство може да видите голям потенциал за създаването и производството на deshegogo и качеството на продукта, така че пациентите се нуждаят. Аз съм в контакт с нашите, българските институции inovativnyh проекти на ЕС линии, както и институционалните инвеститори в България. Мисля, че устройството може да бъде доведен до добър дизайн и функционални прототипи и, с ваше разрешение и одобрение / предмет на вашите патентни права и икономическите интереси / той може да произвежда, например, в моя град- В.Търново.. Самият аз бях директор на една от най-големите електронни фабрики в България и беше основен дизайнер на касови апарати и електроенергия, Чл. н.с.. Надявам се за вас, може би моето предложение - един от многото, / От дузината / но все пак искаме да вярваме, че можем да установим контакт с Вас и ще направим необходимото за пациентите.
Поздравявам ви за този проект! С пожелание за добро здраве и нови успехи !!!
Вземете поздрави от България !!! Славчо Йорданов Николов
Петро
 
Мнения: 2
Регистриран на: 28 Дек 2016, 19:21


Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта