Проклятие или благословия са директните жени?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Проклятие или благословия са директните жени?

Мнениеот Monika_Spasova » 16 Фев 2017, 13:17

Мисля, че директните жени могат да бъдат и много загадъчни! Какво е това "животно", което е толкова открито и толкова директно, може да влуди един мъж!
Аз за себе си съм много директна с мъжете, не си увъртам езика, но когато разговарям с жени или с някой за неща, които не са лични, а свързани с работата ми, там увъртам толкова, че самата аз не мога да се позная. :mrgreen:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Проклятие или благословия са директните жени?

Мнениеот S_Milenska » 20 Фев 2017, 16:54

На мен ми харесва, когато една жена е по-директна, направо разбиваща, не мислите ли? Винаги съм се възхищавала на такива смели жени и аз никога не съм могла да бъда такава.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Проклятие или благословия са директните жени?

Мнениеот Krum » 07 Мар 2017, 12:57

Някой път е добре, когато имаш някоя жена да има ясна представа какво иска, да бъде директна и да казва право и ясно какво иска. Знаем всички, че всяка една жена има способността да я питаш "както става" и тя да ти отговори "Нищо". Затова е по-добре да попаднем на някоя, която ще има смелостта да ни каже какво иска право в очите. Но не във всеки момент пък е готино... :) изобщо ще си е страхотия. :roll:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Проклятие или благословия са директните жени?

Мнениеот Monika_Spasova » 08 Мар 2017, 17:13

В наши дни жените са равни с мъжете, но пък мистероиозните жени винаги ще са за предпочитане, а и по-притеснителните, по-милите, мъжете имат нужда да се грижата за жените и да ги покровителстват.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Проклятие или благословия са директните жени?

Мнениеот nefertiti » 10 Мар 2017, 12:08

Като предпочитам директните хора от всички полове. Заобикалките само пречат на общуването между хората, толкова по-лесно е да се разбираме, когато си говорим точно, ясно и конкретно и казваме какво мислим. Искреността и директността трябва да се ценят определено. :grin:
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Проклятие или благословия са директните жени?

Мнениеот rabotnata pchela » 10 Мар 2017, 12:34

nefertiti написа:Като предпочитам директните хора от всички полове. Заобикалките само пречат на общуването между хората, толкова по-лесно е да се разбираме, когато си говорим точно, ясно и конкретно и казваме какво мислим. Искреността и директността трябва да се ценят определено. :grin:

Абе в интимен план тея директни жени много могат да спекат ситуацията :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Проклятие или благословия са директните жени?

Мнениеот fawla » 10 Мар 2017, 13:35

Не усещате ли, че жените имам е едно постоянно желание да се доказваме, да ни се казва и изобщо да се определяме като специални? Мислите ли, че мъжете си задават въпроса "Проклятие или благословия са директните мъже" :lol: това май ни е останалото от времената, когато жените са били "по-малко хора" :mrgreen:
Всъщност не смятам, че мъжете се притесняват от нещо и че толкова ги е страх от жените,каквито и да са те.
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Проклятие или благословия са директните жени?

Мнениеот уморена » 10 Мар 2017, 16:10

fawla написа:Не усещате ли, че жените имам е едно постоянно желание да се доказваме, да ни се казва и изобщо да се определяме като специални? Мислите ли, че мъжете си задават въпроса "Проклятие или благословия са директните мъже" :lol: това май ни е останалото от времената, когато жените са били "по-малко хора" :mrgreen:
Всъщност не смятам, че мъжете се притесняват от нещо и че толкова ги е страх от жените,каквито и да са те.

Жените имаме по-голяма потребност да търсят психологическата страна на живота, докато при мъжете сякаш повече живеят първично и не им е необходимо да търсят различни гледни точки.
уморена
 
Мнения: 158
Регистриран на: 29 Авг 2016, 15:34

Re: Проклятие или благословия са директните жени?

Мнениеот Paladin » 27 Юли 2017, 10:52

Може би с годините става п-сложно да се виждаш с такъв тип жена, толкова.. властна така да се каже.
Paladin
 
Мнения: 109
Регистриран на: 19 Апр 2017, 09:33

Re: Проклятие или благословия са директните жени?

Мнениеот dinkog » 08 Сеп 2017, 12:38

Зависи, ако не си държи устата затворена, когато трябва, няма как да не са проклятие. Всичко е въпрос на разумни граници на разумно държание. Има някои, които смятат, че е най-готино да са директни в компанията на много хора. Най-умно им се трува.
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта