Проклятие или благословия са директните жени?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Проклятие или благословия са директните жени?

Мнениеот analizatorka » 31 Яну 2017, 00:29

Много ми е любопитно какви коментари ще напишат господата и изобщо какво е мнението им за директните жени. Под директна жена имам предвид тази, която говори направо без заобикалки, казва какво иска, как го иска и не ти спестява нищо. Познавам най-много една-две такива и определено съм била свидетел как господата си глътват езика и се чувстват като патета в кълчища. Но може би мъжете имат повече опит в това отношение от мен :smile: . Наистина ли е толкова плашеща една такава дама? Какво точно ви стряска у нея и повече като проклятие ли я възприемате или като човек, на когото можете да разчитате и да уважавате?
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Re: Проклятие или благословия са директните жени?

Мнениеот franky » 31 Яну 2017, 09:44

Дано не съм на куцус, че жена първо коментира :lol: , но много рядко явление са това директните жени. Мнозинството са прикрити, говорят завоалирано и накрая горките мъже се чудят откъде им е дошло :grin: . Ако бях мъж, щях да предпочета директния подход /аз и като жена го предпочитам :wink: /. Поне да е ясно за какво иде реч, дали ще стане заварката или няма да стане, дали ще се разбирате или няма.
franky
 
Мнения: 395
Регистриран на: 14 Фев 2014, 13:04

Re: Проклятие или благословия са директните жени?

Мнениеот Ginger » 31 Яну 2017, 10:48

Според мен си зависи и от мъжа :smile: . Не всеки би издържал до себе си да има такава жена. Много силен характер трябва да имаш, за да устоиш да си равностоен на друг силен характер, какъвто несъмнено е директната жена. Така че не е за всеки :lol: .
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

Re: Проклятие или благословия са директните жени?

Мнениеот MGB » 31 Яну 2017, 11:05

И аз съм наблюдавала как мъжете се спичат пред такава жена, когато ги постави на мястото им. После приказките са "Каква е тая тука, на каква се прави, надута била, откачена, темерут" и все от тоя сорт :lol: . Това само издава тяхната безпомощност, тъпота и безсилие. :mrgreen:
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: Проклятие или благословия са директните жени?

Мнениеот donni » 31 Яну 2017, 11:46

Някои жена прекаляват с това си поведение според мен. Можеш пак да си директен, коректен, и достатъчно принципен без да се налагаш и да размахваш пръст. На една жена не й подхожда да се прави на мъж повече от мъжете.
donni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:05

Re: Проклятие или благословия са директните жени?

Мнениеот Bambaa » 31 Яну 2017, 12:31

За съжаление някой път се налага. Лошото е, че на днешно време има все по-често и по-често нужда да бъде директен човек. И евала бих казала на тези, които го умеят. Не на всеки му стиска. Май колкото по-често се налага, толкова по-често се държим като мишки.
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Проклятие или благословия са директните жени?

Мнениеот valiopaf » 31 Яну 2017, 13:06

Аз не харесвам жени, които постоянно ме критикуват и ми сочат недостатъците, това аз разбирам като директна жена - която не си мълчи за нищо и няма грам такт. Аз си ги знам недостатъците, не е нужно непрекъснато човекът до мен да ги изтъква.
valiopaf
 
Мнения: 92
Регистриран на: 05 Фев 2014, 13:30

Re: Проклятие или благословия са директните жени?

Мнениеот penny » 01 Фев 2017, 12:38

Това не е ли по-скоро критикар човек. Директен е, който назовава нещата с истинските им имена и когато нещо не му харесва, открито да си го каже, а не зад гърба. По принцип хората се притесняват и не им е приятно да им се казват нещата в лицето или да търпят критика. Но така нещата стават по-ясни и всеки трябва да има смелостта и отговорността да може както да отправя основателно, така и да търпи основателно подобно отношение. Може би някои считат това за характерна черта за мъжете и не го очакват точно от жени и затова се получава стряскане от тяхна страна :smile: .
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: Проклятие или благословия са директните жени?

Мнениеот borkova » 09 Фев 2017, 11:09

О, мъжете изобщо не харесват жените да им правят разбор, независимо дали става въпрос за характера им, работата или нещо друго :mrgreen: . Но това си е техен проблем :wink: .
borkova
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 10:29

Re: Проклятие или благословия са директните жени?

Мнениеот pitanka » 16 Фев 2017, 11:14

То кой харесва да му правят разбор :lol: . Но според мен понякога е по-добре да се вслушаш в критиката, която ти отправят.
pitanka
 
Мнения: 111
Регистриран на: 19 Юли 2016, 15:40

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта