Предизвикателство: месец без захар, пакетирани храни и колбаси!

Супер храни, здравословно пазаруване, качествени и полезни продукти, начин на хранене

Re: Предизвикателство: месец без захар, пакетирани храни и колбаси!

Мнениеот ivan.stoqnov » 29 Юни 2018, 13:50

Аз бих приел предизивикателството! Хубаво е човек поне за 1 месец да спре да яде вредна храна :grin: Макар че сега е лято и сладоледът ми е най-голямото изкушениеее, а за студената бира :drinkingcheers: няма да споменавам :dreads:
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Предизвикателство: месец без захар, пакетирани храни и колбаси!

Мнениеот vanessa_ » 29 Юни 2018, 13:57

ivan.stoqnov написа:Аз бих приел предизивикателството! Хубаво е човек поне за 1 месец да спре да яде вредна храна :grin: Макар че сега е лято и сладоледът ми е най-голямото изкушениеее, а за студената бира :drinkingcheers: няма да споменавам :dreads:

Пробвай през септември тогава, особено ако често ядеш такива нездравословни неща, когато ги спреш ще видиш голям ефект върху здравето си.
vanessa_
 
Мнения: 337
Регистриран на: 10 Окт 2016, 13:41

Re: Предизвикателство: месец без захар, пакетирани храни и колбаси!

Мнениеот rabotnata pchela » 02 Юли 2018, 16:10

Щом аз се отказах от бирата, значи всичко е възможно. Не че съм била от хората, дето всяка вечер пият, но обичах така един пър в седмицата да изпия 2-3 бири. Истински кеф, но вече не близвам. Захар също не ям - понякога хапвам някой шоколадов бонбон (2-3 пъти в месеца).
Пакетирани храни не ям от няколко месеца.
Чувствам се много, много добре.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Предизвикателство: месец без захар, пакетирани храни и колбаси!

Мнениеот ivan.stoqnov » 04 Юли 2018, 18:16

vanessa_ написа:
ivan.stoqnov написа:Аз бих приел предизивикателството! Хубаво е човек поне за 1 месец да спре да яде вредна храна :grin: Макар че сега е лято и сладоледът ми е най-голямото изкушениеее, а за студената бира :drinkingcheers: няма да споменавам :dreads:

Пробвай през септември тогава, особено ако често ядеш такива нездравословни неща, когато ги спреш ще видиш голям ефект върху здравето си.

:goodpost: Благодаря, чудесен съвет! Че сега и покрай тез мачове, как да не си отвори 1 бира човек или да не хапне малко чипс... Имайте сърце бе хорааааа!
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Предизвикателство: месец без захар, пакетирани храни и колбаси!

Мнениеот Локумът » 05 Юли 2018, 09:08

Само на бирата няма здравословна алтернатива, иначе спокойно можеш да смениш чипса с нещо друго, което пак е вкусно, например с препечени тиквички. :mrgreen:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Предизвикателство: месец без захар, пакетирани храни и колбаси!

Мнениеот ivan.stoqnov » 25 Юли 2018, 17:04

Локумът написа:Само на бирата няма здравословна алтернатива, иначе спокойно можеш да смениш чипса с нещо друго, което пак е вкусно, например с препечени тиквички. :mrgreen:

Въй, тиквички, че кой ги яде тия рабооти, бре?
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Предизвикателство: месец без захар, пакетирани храни и колбаси!

Мнениеот rabotnata pchela » 10 Авг 2018, 13:51

Ами тя бирата не е от многото здравословни храни, така че не би трябвало изобщо да се обсъжда в тази тема.
ХОрата, които биха приели подобно предизвикателство са хора, които наистина биха се интересували от здравето си, а не тролове. :mrgreen: Аз лично почти на 90% съм изключила от менюто си такива стоки, рядко си позволявам и се старая и детето да огранича.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Предизвикателство: месец без захар, пакетирани храни и колбаси!

Мнениеот Вики{} » 10 Юли 2019, 10:09

Ох, цели месеци не бих издържала, но бих опитала по една седмица в месеца може би. Мисля, че пак ще даде резултат. Не че през другите три трябва да се прекалява с тях.
Аватар
Вики{}
 
Мнения: 65
Регистриран на: 13 Дек 2018, 11:04

Предишна

Назад към Здравословно хранене

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron