Честа и много Болезнена ерекция

Честа и много Болезнена ерекция

Мнениеот big boss » 03 Ное 2011, 19:12

Проблема ми е че доста често имам ерекция и то до болка.Имам нормален сексуален живот и нямам други полови проблеми.Имам чувството че пениса ще ми се пръсне,често когато правя секс и имам такава ерекция мога да откарам доста дълго но почвам да не усещам нищо.Дали това е проблем и ако е моля за съвет ?
big boss
 
Мнения: 120
Регистриран на: 21 Окт 2011, 13:18

Re: Болезнена ерекция

Мнениеот Даниела Стоянова » 14 Ное 2011, 12:15

big boss написа:Проблема ми е че доста често имам ерекция и то до болка.Имам нормален сексуален живот и нямам други полови проблеми.Имам чувството че пениса ще ми се пръсне,често когато правя секс и имам такава ерекция мога да откарам доста дълго но почвам да не усещам нищо.Дали това е проблем и ако е моля за съвет ?

Не, че съм компетентна като жена, но искам да попитам освен във форума попита ли специалист за проблема?
Даниела Стоянова
 
Мнения: 123
Регистриран на: 05 Авг 2011, 13:42

Re: Болезнена ерекция

Мнениеот enjoyerekcia » 14 Мар 2012, 14:04

Да.. най-добре такива неща към специалист... По принцип до колкот знам при възбуда не би трябвало да чувстваш болка.. поне приятеля ми не е споменавал:) Винаги ли си бил така или последно време.... най-добре отиди при уролог или сексолог - и аз не знам къде точно :) Успех с ерекцията ;-)
Добра ерекция - всеки мечтае за това!
Аватар
enjoyerekcia
 
Мнения: 1
Регистриран на: 14 Мар 2012, 14:02

Re: Болезнена ерекция

Мнениеот Dr Rosen Tushev » 14 Мар 2012, 15:58

big boss написа:Проблема ми е че доста често имам ерекция и то до болка.Имам нормален сексуален живот и нямам други полови проблеми.Имам чувството че пениса ще ми се пръсне,често когато правя секс и имам такава ерекция мога да откарам доста дълго но почвам да не усещам нищо.Дали това е проблем и ако е моля за съвет ?

http://medpedia.framar.bg/заболявания/мкб-n483-4/приапизъм
погледнете тук и успех!
Д-р Росен Тушев
Завеждащ Хирургично отделение МБАЛ ВИТА София
Ръководител на "Вита Херния Център" София
+359 889 813 724
+359 878 813 724
http://www.rossentushev.com
Аватар
Dr Rosen Tushev
 
Мнения: 278
Регистриран на: 23 Фев 2012, 10:48
Местоположение: София


Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани с психология, психиатрия и сексология

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта