Главоболие - пулсираща болка в слепоочията.

Главоболие - пулсираща болка в слепоочията.

Мнениеот Margo » 04 Ное 2011, 10:01

Вече цяла седмица се прибирам от работа с ужасна пулсираща болка в слепоочията. Не е от недоспиване тъй като сутрин се събуждам свежа и бодра още преди да ми звънне алармата. На какво може да се дължи това пусто главоболие??? Пия хапчета и пак боли! Ох кажете ми какво да правя!?
Margo
 
Мнения: 691
Регистриран на: 08 Апр 2011, 20:46

Re: Главоболие - пулсираща болка в слепоочията

Мнениеот vaksina » 07 Ное 2011, 20:01

Margo написа:Вече цяла седмица се прибирам от работа с ужасна пулсираща болка в слепоочията. Не е от недоспиване тъй като сутрин се събуждам свежа и бодра още преди да ми звънне алармата. На какво може да се дължи това пусто главоболие??? Пия хапчета и пак боли! Ох кажете ми какво да правя!?

Ако наистина е постоянно трябва да се консултираш със специалист,постоянното главоболие е добра причина да отидеш на лекар :D ,когато ме боли глава вземам Нурофен и ми помага но това се случва рядко.
vaksina
 
Мнения: 25
Регистриран на: 07 Ное 2011, 19:14

Главоболие - пулсираща болка в слепоочията.

Мнениеот Golfie » 09 Ное 2011, 23:45

Случвало ли ви се е? Как се справяте? Лекарства или съвети на домашния лекар?
Golfie
 
Мнения: 211
Регистриран на: 04 Ное 2011, 23:16

Re: Болки в главата - тъпо и упорито главоболие вечер

Мнениеот valiart » 10 Ное 2011, 00:35

Аналгин и опит да заспя с надеждата като се събудя, главоболието да е отминало.
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Главоболие - пулсираща болка в слепоочията.

Мнениеот qproin » 11 Ное 2011, 14:40

Margo написа:Вече цяла седмица се прибирам от работа с ужасна пулсираща болка в слепоочията. Не е от недоспиване тъй като сутрин се събуждам свежа и бодра още преди да ми звънне алармата. На какво може да се дължи това пусто главоболие??? Пия хапчета и пак боли! Ох кажете ми какво да правя!?

Аз си имам едно такова главоболие малко преди цикъл. Появи ми се от скоро, но е много неприятно и продължително. Пробвам с аналгин и нурофен, ако не помогне вземам аулин. Може и промяната на времето да ти влия, а и самият есенен сезон води със себе си едни такива депресии и главоболия.А кръвното ти как е?
qproin
 
Мнения: 669
Регистриран на: 18 Юли 2011, 22:21

Re: Главоболие - пулсираща болка в слепоочията

Мнениеот Margo » 11 Ное 2011, 14:48

qproin написа:
Margo написа:Вече цяла седмица се прибирам от работа с ужасна пулсираща болка в слепоочията. Не е от недоспиване тъй като сутрин се събуждам свежа и бодра още преди да ми звънне алармата. На какво може да се дължи това пусто главоболие??? Пия хапчета и пак боли! Ох кажете ми какво да правя!?

Аз си имам едно такова главоболие малко преди цикъл. Появи ми се от скоро, но е много неприятно и продължително. Пробвам с аналгин и нурофен, ако не помогне вземам аулин. Може и промяната на времето да ти влия, а и самият есенен сезон води със себе си едни такива депресии и главоболия.А кръвното ти как е?

Добре ми е кръвното, но не само през есенния сезон съм така. Почти целогодишно съм така, по принцип нося очила, но смятам, че е от преумора.
Margo
 
Мнения: 691
Регистриран на: 08 Апр 2011, 20:46

Re: Главоболие - пулсираща болка в слепоочията.

Мнениеот valiart » 11 Ное 2011, 18:39

Мдааа, трябва да намирате и време за релакс ;)
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Главоболие - пулсираща болка в слепоочията

Мнениеот Даниела Стоянова » 14 Ное 2011, 12:21

На мен ми влияе много атмосферното налягане, ниско ли е ми се пръска главата.
Даниела Стоянова
 
Мнения: 123
Регистриран на: 05 Авг 2011, 13:42

Re: Главоболие - пулсираща болка в слепоочията

Мнениеот сиско » 29 Ное 2011, 23:09

Аз получавам такова главоболие, малко реди за започне да ме боли някой от зъбите.
сиско
 
Мнения: 341
Регистриран на: 18 Окт 2011, 16:03

Re: Главоболие - пулсираща болка в слепоочията

Мнениеот radowen » 30 Ное 2011, 11:06

Винаги, когато са ми в повечко нервите и стреса на работното място, вечерта съм с адско главоболие - пулсират ми слепоочията, а над тила - все едно нещо ме притиска :evil: Пия аналгин, разтворима таблетка с магнезий и задължително ментов чай! Действа!
radowen
 
Мнения: 186
Регистриран на: 08 Ное 2011, 18:24

Следваща

Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани с неврологични заболявания

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта